Stránka 5 z 11 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 110

Téma: Tlachárna o cz1 (9.věk)

Standardní

Jo takze vy lzete ze ja mazu a alince se rozpada, pisete to nasim hracum i kdyz to jsou totalni ho*** tak zacnete hazet vinu na me? Palec hore (y)
    Kazdopadne mas pravdu, je to divne.. Takze to asi nebude pravda, ta by davala smysl takze nevim co tu zkousis Myslim ze tomu, komu sem psal, tak sem mu i vysvetlil co se deje To ze nekdo usiloval o prestup a nasledne zmenil nazor, to uz je problem vasich hracu ze meni nazory ze dne na den, ne muj A to zase vypovida o urovni aliance..
    Takze prijemnou noc preji

Standardní

Heparin poprvé napsal něco s čím můžu souhlasit? Konec světa?

Standardní

Dragonhead napsal:

Ano, mas spravne informace.. Juharesovi slo spise o detaily misto o dobro aliance.. Takze sme to odmitli

Ale nekolik z vas se kteryma jednam maji docela zajem a zitrkem maji zacit prechazet co mam slibeno..

Takze sem se chtel optat jestli je podporis a pridas se taky nebo zustanes ci pujdes jinde

Dave

Ahoj,

vím, že proběhlo jednání, ale to, že se domluvily přestupy mi nějak uniklo. V alianci, ve které jsem jsou zkušení hráči a mám pocit že si s nimi dobře zahraji. A to to mi jde především. Pokud je přechod rozhodnutí vedení (o kterém jsem zatím neslyšel), tak ho budu respektovat a přizpůsobím se. Nakonec se spojením s vaší aliancí jsem sympatizoval. Ale možná mám staré informace, ale slyšel jsem pouze to, že to jednání moc nedopadlo.

Ahoj,

mozna vis, ze v poslednich dnech probehla s vasimi cleny i s vedenim nejaka jednani ohledne prestupu k nam..

dopadlo to nakonec tak, ze mam slibeno, ze zitra se nekteri zacnou presouvat k nam postupne..

tak sem se chtel zeptat jestli se taky pripojis k nam nebo zvolis nejakou jinou cestu

Diky za odpoved, Dave

Standardní

další den jsem na zástupu četl, že prej přecházím taky . Jestli chceš můžu to zkusit najít na skypu. Je to od tebe trapné jednání. Kolik je ti let, že tak lžeš??

Standardní

Jardo, a co ti na tom nesedi? Co ti na tom prijde jako lez? Jako trochu ted nechapu o co se snazis Z me strany v tomto je vse vporadku Napis mi KONKRETNI vec co je lez..

Standardní

1) nejsi jarda a 2) na te fotce je anonym.. takze ta osoba prestoupit mohla, ale taky nemusela.. zkus byt trochu konkretnejsi leda ze vite ze kecate takze to nemuzete napsat primo

Standardní

1) - argument nulovej hodnoty
    2) - áno, spravil som z toho anonym. Skvelý postreh, môžeš tú správu spochybňovať avšak je pravá. To či tá osoba prestúpila alebo neprestúpila je irelevantné, keďže sa poukazuje len na to, že si hráčom Aeginy tlačil do hlavy, že prestupujeme k vám.

Sám dobre vieš, že prestúpil len jeden hráč a aj na toho sme mali celý čas zástup

Môžeme kľudne ukončiť túto malú aférku ohľadom toho kto koho klame aj tak si toho už povypisoval dosť v hre
    Všetci klameme a basta. Sústreďme sa na situáciu na servery.

Standardní

Nenapsal bych to líp

Standardní

Tak tak, nema to cenu tady resit.. Kopirovat tady veskere zpravy nema smysl, ja vim co sem psal a co psali lidi mi.. Z toho sem vychazel
    Oba asi vime ze to nebyla lez co sem psal ale spise jinak napsano aby to dalo lehce jiny smysl.. A myslim ze to dobre vis.. Pak to jako lez vypada ale ve skutecnosti neni.. Takovy vycurany, ale "cisty" zpusob.. Ale i kdyby to byla lez, je to jen hra, o nic nejde

Ano, s tim vasim spehem to dobre vim, pri prvnim pokusu byl odhalen takze je dobre ze to priznate.. On totiz zapiral ze se jen "zminil" o tady tom a nic vic..

Takze za me neni co resit

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 09:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery