Stránka 3 z 59 PrvníPrvní 123451353 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 585

Téma: Tlachárna o czx (23. věk) II

Standardní

Ale tak zase se může hlásat, že jedna aliance už je pryč, jelikož byla zdrcena totální ofenzivní silou a zbytky členů rozebrány (rofl).

Standardní

Rockefeller a -Šimi- rádoby legendy czx. Legendy, které raději přešli k nepříteli, protože vyhrát bez boje je jednodušší. Hlavně zas nezapomeňte hlásat, že T je proti všem a pak uzavřít trapná tíchá spojenectví s 3/4 serveru.

Standardní

Ze strany ally Imperium je to jasná volba a minulosti se několikrát ukázalo, že ally, která dostala na ***** šla žadonit.. Spíš se divím, že na to druhá strana přistoupila. Notorr si k sobě vzal velitele nepřátelské ally a Tyranie zas hráče, který Notorru sebral malou armu. Větší sranda už to ani bejt nemůže. Když nemůže mohamed k hoře, musí hora k mohamedovi.

Standardní

tak ona ta aliance se rozdělila zajímavě na obě strany =8-) řekl bych že to "lepší" šlo pod spolek T, to horší nebo to co má hrdost na druhou stranu barikády a opět se ukázalo že kamarádství na czx vládne =8-)
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Standardní

Vzali jsme jednoho člověka co s náma už klikal x věků a do sestry dva jeho lidi, omyly, kdy se s něma do sestry přifařil cernoo a spol jsou snad již vyřešeny, jinak ten servr děs, vztahy z minula dost zplošťují hru. Trapná tichá spojenectví s víc než desítkou ally, žádný výsledky a podělání jednoho ze spojenců, o kom to asi může být řeč? Kdopak vzal do koalice proti T Depresi a brutálně ji podělal?

Standardní

Ano omylem klikal u nepřátel a pak přešel k Vám, stejně jako desítky dalších , no to je fuk, komedie tento czx. My máme desítky tichých spojenců? Nevšiml jsem si, ani jedno spojenectví není tiché. Do koalice jsme vzali Depresi všichni, to, že se neumí dva dospěli lidé dohodnout jako dva DOSPĚLÍ lidé už jsem nedokázal ovlivnit.

Standardní

Jirko, to že s vámi kdysi klikal není podstatné. Tento věk byl prostě proti vám. Je to stejná situace jako minulý věk. Kdy se rozpadl Notorr a já se pohádal téměř se všemi spojeneckými ally kvůli tomu, že nabírají jejich hráče, protože mě vadil princip přístupu. A to ti hráči byli mimo náš sektor, tak šlo jen o proncip. Bohužel jsem stejně svého nedosáhnul, ale do MASH nikdo nešel a že nabídek bylo dost. Proto píšu že to je pro mě komické. 20 lidí z ally Imperium přešlo do spolku T a Notorr. 10 lidí do Jokers a smajlů. Jak píše cham. V téhle situaci má jít kamarádství stranou. Ale to bysme nebyli češi, abychom se nes*ali do politiky, protože tu umíme na pochvalu.

Standardní

Já osobně jsem byl také proti nabírání ex-Imperia do našeho "spolku". Co se týče bobánkova přestupu do Tyranie, nemůžu to zhodnotit jinak, než že T-čka dostali "náš" armáďák bez boje.
    © Dicktator 2012-2017

Standardní

A unikátní dietu s unikátní sklerózou taky ne ? Pokud se mýlím, tak mě opravte.

Standardní

Citace Původně odeslal lopik_ Zobrazit příspěvek
    A unikátní dietu s unikátní sklerózou taky ne ? Pokud se mýlím, tak mě opravte.
    tak u těch to dvou artů to bylo trochu o něčem jiném

masere jsi nemusel souhlasit aby se ty účty nabraly do tvé aliance ,nebo jsi snad byl pod tlakem =8-))
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85