Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Téma: Poptávka-Kalusha

Standardní Poptávka-Kalusha

Zdravím lidi..Jsem Kalusha je mi 21 a Travian hraju poprvé.Jsem odchovanec D.K. které sem musel z časových důvodů opustit a vrhnout se právě třeba sem (neporovnatelně nižší časová náročnost).Jak už sem psal sem tu poprvé ale pár podobných her už sem absolvoval a většinou úspěšně takž nejsem tak úplně noob. Jak už určitě chápete rád bych se dostal do nějaké (aktivní) crew ve které bych se mohl trochu realizovat a případně se i dočkal menší pomoci/rady když nebudu vědět kudy kam.

Jinak sem aktivní,pro každou srandu a stylem hry spíš deffkař.

Díky za pozornost a případné pozvánky.S Pozdravem Kalusha.

Standardní

Zdarec, DK sice neznám, ale dovolím si nesouhlasit s tou časovou náročostí ) Z počátku každý nováček tvrdí, že je Travian časově nenáročná a herně nepropracovaná hra, ale teprve až po několika odehraných světech člověk zjistí vychytávky a možnosti, kterých lze využívat. Samozřejmě, že defař na pomalém serveru nebude vyžadovat takovou aktivitu, jako offenzivní účet na speedu, kde je aktivita nutná. V travianu není nic jako noční def bonus pro obránce (tuším že na DK ano). Ale je pravda, že se dá styl hry přizpůsobit k tvým časovým možnostem. Já momentálně nikde nehraju, chystám se až někdy v červenci, takže ti partu bohužel nabídnout nemohu Ale když budeš potřebovat poradit, klidně napištu nebo na SKYPE martin.pavlicek94
    Ať se daří

Standardní

Máš určitě pravdu že později to bude náročnější.Momentálně to beru tak že cca. po měsíci hraní zde mi stačí 4-5 návštěv denně o délce 10-15 min. když to srovnám s D.K. tak sem po stejné době potřeboval 4-5 hod. denně.Když tady jeden den vynechám tak se téměř nic neděje,přijdu o pár jednotek a o trochu surovin. Při stejné vynechávce na D.K. mě to stálo třeba i několik vesnic. Zatím mi přijde že Travian má o hodně volnější tempo ať už se jedná o čas na stavbu budov,armády nebo třeba rychlost jednotek. A když už jsme u tématu aliance tak pořád v žádné nejsem ale nemám problém pokračovat ve hře..když to srovnám s D.K. tak už bych 2x začínal na okraji mapy od 0..respektive od 26 bodů :/ Každopádně díky,pokud to bude potřeba tak tvoji nabídku rád využiju

Standardní

Záleží taky, kde hraješ. Nevím, jak je CZ1 kvalitní server v porovnání např. s speedem nebo kvalifkačním serverem. Každýmu vyhovuje něco jinýho, mě osobně přijde server rychlosti x1 moc pomalý ideál je pro mě rychlost x2. Ale s tou uvedenou časovou náročností máš +- pravdu. Ale i tady můžeš za jeden den "nehraní" přijít o slušnou porci surovin, jednotek, případně vesnic a artefaktů. Ale to se odvíjí znovu od toho, zda jsi off/def, jak dlouho server běží, atd ... Jinak pokud jde o alianci, tak se pokus kontaktovat aliance přímo ve hře. Budeš mít určitě větší úspěch než tu na fóru.

Standardní

To mě taky napadlo ale říkal sem si že když dostanu nabídku tady tak už to samo o sobě bude známka nějaké aktivity. Nerad bych se dostal někam kde bude nulová aktivita ostatních spoluhráčů jelikož by to vyšlo na stejno jako kdybych v žádné ali nebyl.

Standardní

Doporučuji si teda hledat alianci někde v první dvacítce, když je v pop, off i deff, máš tam největší šanci, že to bude aktivní aliance

Pravidla přispívání