Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Téma: 2. galská vesnice

Standardní 2. galská vesnice

Zdravím,

projížděl jsem si forum, youtube i jsem googlil, bohužel jsem nenašel takovou odpověď, se kterou bych se dokázal spokojit.

Momentálně budu zakládat 2. vesnici, ale rozhoduji se kde a jakou. Důležité je říct, že jedu z 90 % deff + pár blesků na trochu farmy po okolí. Můj návrh byl 4-5-3-6 (jako dále 3. vesnici MC9). Někteří v různých topics psali, že jako deff gal je lepší 4-4-4-6.

A také mám ještě jeden dotaz. Kde založit tu druhou vesnici? Poblíž mé prozatímní hlavní vesnice? Někdo psal, že je lepší zakládat úplně mimo, někteří tvrdili opak.

Tak doufám, že se tu najde nějaký schopný člověk, který by mi to dokázal uvést na pravou míru.

Díky za všechny odpovědi.

Standardní

Na rozbeh dediny je lepšia 4/4/4/6 ale ak nezlatkuješ, tak neskôr oceníš 4/5/3 na masovú výrobu falangov.

druhú dedinu blízko prvej alebo blízko svojho offára. V zakladaní úplne mimo nevidím ani jednu výhodu.

Standardní

Univerzalni navod neexistuje.
    Vzdy zalezi na konkretnich podminkach ve tvem sousedstvi, na tve aktivite a zkusenostech, na konkretnim zamereni uctu/vesnic apod.

Pokud mas v sousedstvi klid, klidne si druhou ves zaloz blizko. Pokud hrozi, ze te tam bude nejaky vetsi a silnejsi souper ohrozovat, odstehuj se.
    Ja osobne bych jako def gal hledala druhou vesnici kteroukoli z techhle typu: 3-3-3-9, 4-4-4-6, 4-5-3-6, 4-4-3-7, pokud mozno s hlinenymi/obilnymi oazami.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Já bych ti doporučil hned vzít MC9. Stejně ho chceš vzít a čím rychleji si jedno MC vezmeš pro sebe, tím je větší šance na jeho zabrání osadníkama. I když nezlatíš tak to MC9 doporučím stejně. V budoucnu se obilí začne hodit i když se to na začátku nezdá a je s tím potíž. Další typ je 4437 > 4536 > 4446.

Podobná témata

1. Galské začátky
    Autor Anonimus v sekci Otázky
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 20.08.2014, 09:52
  2. Senator a galska vesnice
    Autor vencik v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 22.09.2007, 10:24

Značky pro toto téma

Pravidla přispívání