Stránka 11 z 47 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 101 až 110 z 465

Téma: Tlachárna o kvalifikačním serveru 2015

Standardní

A nechtěl bys, aby ti ta hra udělala i snídani? Buď rád, že nějaký fl vůbec máš.

Standardní

1:0 pro Lopika

Dřív jsi musel dělat vše ručně a teď si "moderní" hráči představují, jak za ně budou ti Němci i klikat.
    čim víc f - tim víc defffffffffffffffffff

Standardní

Citace Původně odeslal gajus Zobrazit příspěvek
    kdy bude konečně možno ve FL při jednom označit natarky nebo ztrátové farmy a pak je jednim klikem smazat.... WTF ?!!! Hlavně že vymýšlíte chujoviny a zakazujete převody zlatek....
    Já bych FL zrušil uplně . Zasloužené surky jedině z výpisů. Starej dobrej trav tam si lidi opravu surky zasloužili tady je má už každej co chvíli posadí nad FL.
    Věrný bojovník aliancí KSN&MoD a mEsh pod nickem Venca Granát

Standardní

nevim Venco kolik jste tech chvilek s lopikem vysedeli nad fl, ale my ho upravujeme kazdy den a zas tak jednoduche to neni a da to zabrat, no a samozrejme jsme u toho ze ty podminky ma kazdy stejne nikomu nikdo nebrani ve vytvoreni fl , ale toto tema tu uz bylo spoustakrat

Standardní

Podmínky všichni určitě stejné nemají, protože zde záleží už hodně na tom kolik peněz do hry kdo vrazí. Famlist = Bonifác => zlatky a když někdo nemá štěstí na dobré předměty z výprav a nechce utrácet peníze, tak nemá stejné podmínky. A je pravda když chceš držet kradení surek na výborné úrovni, tak ze začátku serveru musíš farmlist upravovat denně, po 2-3 měsících stačí jednou týdně.
    Je ale pravda, že když nebyly farmlisty, tak jste si surky opravdu zasloužili. ale nikdo ti nebrání hrát starý travian, nějaká z prvních verzí se pořád hraje na stránkách, trochu jsem to taky zkoušel, ale je to hrozná nuda a to jsem na té verzi začínal. Tak si to zase neidealizujte.

Standardní

záleží už hodně na tom kolik peněz do hry kdo vrazí. : Vývojáři dělají zadara? Když nedáš do hry nějaký peníze(minimálně produkce a NPC), tak už musíš počítat s tím, že budeš zaostávat za zlatícími účty.

po 2-3 měsících stačí jednou týdně. : nesmysl, po týdnu kontroly a úpravy ti jednotky tolik už nenosí a když chceš být vysoko, tak aspoň 2x-3x týdně musíš dát FL pár hodin práce. Najednou ze 100 farem po pár dnech máš 50... I teď jsou suroviny podle mě zasloužené je to stále dost práce.

Je to stále stejný, kdo víc tomu dá, tim více je vysoko... Pořád je to o práci na účtu, čase, praxi a myšlení...

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

úprava farmlistu je samozřejmě třeba, Ale trochu se tu zamlčuje, že i farmení přes reporty vyžadovalo kontrolu a údržbu. A ta byla větší, než údržba farmlistů. Plus samotné posílání útoků. Dříve prostě člověk chodil tam, kde to mělo smysl (ekonomický nebo strategický). Dneska chodí všude (mikrofarming), protože s tím prostě téměř nemá žádnou pracnost.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Citace Původně odeslal rnasakr Zobrazit příspěvek
    nevim Venco kolik jste tech chvilek s lopikem vysedeli nad fl, ale my ho upravujeme kazdy den a zas tak jednoduche to neni a da to zabrat, no a samozrejme jsme u toho ze ty podminky ma kazdy stejne nikomu nikdo nebrani ve vytvoreni fl , ale toto tema tu uz bylo spoustakrat
    V tvém případě je to na začátku serveru zapnout bota a na konci vypnout , myslím, že fakt zasloužené.

Standardní

Nevím jak hraješ ale po 2-3 měsících ti stačí na úpravu farmlistu jeden den v týdnu, protože už se tolik účty neruší, jen se objevují natarky, od zrušených hráčů, které stejně farmíš, protože nejsou aktivní a za týden mi to spadne z 500 - 600 farem tak o 50 a ne o polovičku.
    Já chtěl jen poukázat nato, že nejsou pro všechny hráče stejné podmínky, já osobně bych bez zlatek už ani neuměl hrát.

Standardní

Citace Původně odeslal Maťec Zobrazit příspěvek
    úprava farmlistu je samozřejmě třeba, Ale trochu se tu zamlčuje, že i farmení přes reporty vyžadovalo kontrolu a údržbu. A ta byla větší, než údržba farmlistů. Plus samotné posílání útoků. Dříve prostě člověk chodil tam, kde to mělo smysl (ekonomický nebo strategický). Dneska chodí všude (mikrofarming), protože s tím prostě téměř nemá žádnou pracnost.
    Lépe bych to nenapsal a přesně tak jsem to myslel. Kdyby i ten Fl měl méně pohybů ne tolik kolik je ted ani 100 co zkoušeli vývojáři ale třeba 500-1000 pohybů lidi by bud museli klikat v několika vsích nebo by prostě farmily jen výnosné farmy a mikro by se o něco zmenšilo. Mikro farm strašně kazí hru.
    Věrný bojovník aliancí KSN&MoD a mEsh pod nickem Venca Granát

Podobná témata

1. Tlachárna o kvalifikačním serveru 2016
    Autor merlouska v sekci Travian turnaj
    Odpovědí: 49
    Poslední příspěvek: 23.08.2016, 10:17
  2. [8. 7. 2015] Výpadek kvalifikačního serveru tx2.travian.cz
    Autor merlouska v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 07.07.2015, 23:06
  3. Stavba divu na kvalifikačním serveru 2015
    Autor Maťec v sekci Travian turnaj