Stránka 39 z 47 PrvníPrvní ... 293738394041 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 381 až 390 z 465

Téma: Tlachárna o kvalifikačním serveru 2015

Standardní

To už je ale tvoje neschopnost, že si ho nedokážeš sehnat přes jednotlivé hráče, když to přes Ricina nejde. Spíš si myslím, že to něco vypovídá o tvé užitečnosti a potřebnosti. Od dalších komentářu se raději drž, je tu vidět, že s drogama bude mít problém asi něco jiný.
    1 útok na mě, a zařídím všemi prostředky smazání vašeho acc

Daze opět Menežeris

Všichni říkají že to je jen hra.. Ale houby, jsem ten největší fanatik!

Johny X smazal po přebrání vesky,

Dulis smazal.. Škoda že jsem neviděl jeho kyselej ksicht když zjistil že přišel o 6 vesnic

A i Lubo přišel o armu že vám to za to stojí doufám že už mažeš

By DeathSkuru2016)

Standardní

Citace Původně odeslal hynekzalesak Zobrazit příspěvek
    Jeden tu bude vinit toho druhého a každý bude říkat že jen on má pravdu a kroutit všechno tak aby to té jeho pravdě odpovídalo, je to logické a patří to neodmyslitelně k lidské mentalitě zvláště té České, nešlo by si ale pro jednou přiznat že to byl hnus a že se k tomu přičinili všechny zůčastněné strany? Nevím jaké budou příští kvaldy, ocenil bych kdyby byla normální kvalda bez lidí ze zahraničí, kde by se opravdu mohli utkat nejlepší Aliance na české scéně a potom na finále tahat za jeden provaz?
    Pořád myslím že kdyby všechny české aliance na finále spolupracovali tak budeme silní i bez mnoho spojenců, tolik multicropů tam není a 500-800 lidí kteří vzejdou z české kvalifikace je dost velká síla jak ofenzivní tak defenzivní, je to jenom o schopnosti lidí na vedení a o ochotě spolupracovat... je opravdu tak těžké přenést se přes své ego pro nějaký vyší cíl?
    Nevím co moc napsat, je pozdě a moc mi to nemyslí, byla to spíše taková krátká myšlenka protože z toho co mi píšou lidi kteří se účastní finále je mi celkem na nic a je to smutné, a já mám respekt jak k vedení KSN tak k vedení Tyranie, jsou to aliance které podle mě mají dobré velitele a obě zmíněné aliance dokázali na tuzemské + KSN i na zahraniční scéně že mají své kvality... bohužel toto nemůžu říct o Aegině, nikdy jsem nebyl jejich členem a vím že všude kde jsem se setkal s lidma z jejich vedení tak byli problémy, podrazy a vznikali tam velké rozpory, vím že tato aliance nikdy nedodržela pořádně své závazky a jejich vedení má problém s čistou hrou takže mi lidi z Aeginy co tu píšete promiňte když nevěřím jedinému slovu z toho co napíšete, potkal jsem vás na tří serverech a mám zkušenost... z toho na dvou serverech mělo vaše vedení Bany na účty a dost velké tresty.
    Cus,

celkově by to bylo možná fajn, realně snad naše účast nikdy nebyla početnější jako 500 až 600 účtů. Ano pokud by se to manažersky zvládlo, pro všechny by platily předem daná pravidla, tak ano... jenže předpokládám, že největší problémy jsou jako vždy tyto

- obdélník, či jiný patvar kolem svých vesniček
    - oázy

a až potom jsou někteří lidi ochotní udělat něco pro společný cíl

jsou tyto dané předpoklady:
    1. RU tým a jejich podržtašky, jejich mulťáky a bůhví co je v téhle mašině možné... 1500 účtů. Kdy i průměr by mohl unas hrát top
    2. nevyhrál tu zatím div kde by bylo méně než 50 mega defu, to se ani nezmiňuju co je u plánů a stability
    3. velikost našeho týmu.

CZ tým, jako platná součást koalice dalších menších týmů - touto cestou jsme se v minulosti dali a je to podle mě správně, když si vemu... že jen takto jsme schopni rusům konkurovat minimálně počtem a možná i kvalitou. Letos to může být i zajímavý server z pohledu, že se dali dokupy i ti arabové... 2500? Jasně kvalita možná pokulhává... ale ten matematický potenciál je oproti nám všem nezměrný...

situace naše? 205 cz účtů v koalici s Dacií? 50 účtů po redukci z T a WAR? To i ta tolik opovrhovaná dacie se nějak dokázala domluvit. Pokud se někomu nelíbí, že oni hlavně rozhodují? Tak ať si hlavně uvědomí v jaké pozici jsme v tom koaličním množství... 200/1600? To je aktuální vyjednávací pozice o všem a bohužel lehce můžeme být přehlasováni. Nicméně já jsem v té koalici rád, protože se alespoň o něco snaží. Vlastně v minulosti platilo, že tato koalice vytvářela jediný protipol dominanci rusů... Což bylo pro kvalitu hry a serveru celkem důležité...

Jak mám tedy ocenit snažení tyranie a war? Která očividně zvolila cestu s nima? Proč teda nešla proti všem, když je tak kvalitní a chce se pouze hrou bavit? Však jsou mimo koalici. Sice je to smutné, že díky vyjednávacím schopnostem všech zůčastněných na vedení czsk aliancí se to dopracovalo až sem... Nicméně třebas dle těch pár utoků mám pocit, že si tu hlavně tyranie a aegina léči svoje ego a dělaj ze sebe mučedníky. Je třeba říct, že například na KSN zautočil první Jirka, protože chtěl a mohl... ale dle svých vyhlášení přeci nechtěl, pokud nebude reagovat na nějaký útok? Tak je teda jen dobrý velitel, nebo je to výtečný lhář, nebo si hlavně hraje sám na sebe, kdy jediným parametrem spokojenosti je počet uctívačů v alianci, mimo ni a hlavně aby byl středem zájmu? Tak to jsou super předpoklady se s takovým člověkem o něčem rozumě bavit. Je to takový pěkný obrat, že vy jste o dony nežádali... ale uzavřeli jste? uzavřeli. Pomohlo vám to ve hře, pomohlo... Splnili jste si cíl ? No tak podle těch velkohubých prohlášení na kvaldě, před začátkem finále těžko...

No jen tohle vše stálo ty normální lidi, co budovali léta nějakou pozici na finálových servrech, těžce vybudovanou pozici. Tak to tleskám... No a jestli vám jak jsem psal zatím nic nezaplatili, tak si za dobře odvedenou práci o nějakou odměnu požádejte...

Standardní

Tiez by som chcel toho bota, co pouziva Aegina ...
    cz1 : mirovlas2 - 1. hero(255lv),2.utocnik (1,62mil - 931 off bodov za 1.),
    http://www.stream.cz/uservideo/63982...ol-cz1-travian
    cz6 : LenTak - 5. hero(191lv),8. utocnik(708tis)
    czX : Dr.Haniball http://travian-reports.net/cz/report/626720e4f09
    Affe http://www.youtube.com/watch?v=APgzC...ature=youtu.be
    Natus Vincere @ Tyrania; Tarasque, Python, -Uz-

Standardní

Kurnik, pořád někdo o Tyranii tvrdí, jak je kvalitní! Zřejmě na tom něco bude Asi za to může ten její šéf, co hraje hlavně na sebe!

Standardní

Citace Původně odeslal CageJ Zobrazit příspěvek
    Tiez by som chcel toho bota, co pouziva Aegina ...
    ne to nemůže být pravda, systém by to nedovolil xD

Standardní

No jak tu psal Hynek... bude to dobrá ally, s velitelem co se tomu věnuje... To platilo a platit možná bude dál. Reálně vás mám možnost sledovat druhý server, leč co se ovás vykládalo se vykládá ne o hráčích tyranie, ale jen o jedné vaší hlavní figurce...

jen kdyby někdy nevykládal něco, apak to samé vklidu a s usměvem dával světu na obdiv že? Snaží se z druhých dělat hlupáky, ale jeho některé argumenty ukazují, jaký on vlastně je. Měli bysme mu to možná počítat :-)

Ale trefně bych ten vztah popsal asi takto:
    Zloduch nebo hrdina, vždyť jsme jedna rodina :-)

Jirko nepsal si tu něco o drastických řešeních? O lozích? O travitýmu? xD Trestech? Když někdo dělá něco špatného, ty se nutně musíš snížit na jeho úroveň?

http://travian-reports.net/sk/report/44868e1322d

http://travian-reports.net/cz/report...21,133745293c1

http://travian-reports.net/cz/report...98,1337881e3c2

Mediální hvězda co prudí a pak udělá přesně totéž... měl si svolení? xD Jako jde o houby, ale jen je to vtipné a zapadající do té skládačky popisu Jirky jako vůdčí osobnosti :-)

no tak asi tak... Za mě s tyranama kdykoliv a tady na finále zvlášť bych si společně rád zahrál, ale prostě tohle mě na vás nesedí a divím se že tuhle dvoustranou tvář ve vašem vystupování slovy vašeho šefka navenek nevidíte...

lovu na rusy zdar, nebo u vás na čechy za odměnu :-)

Standardní

Citace Původně odeslal armageddon Zobrazit příspěvek
    Dacie šla 2x a díky logickému uvažování jirky to dopadlo tak že se rozbili vždy jejich největší offky

Viz dodávám jak se Dacie snažila smazat moje MC když mi přebrali většinu vedlejšek.

travian-reports.net/cz/report/133739272ea,133740479d4,133741a078e,133743c34bb,13 37441ed21,133745293c1
    Bravo ronine . na to by nikto neprisiel ze pojdu zrovna tam ked z celeho War si mal aktvinych 5 hracov. a obstojne si tam hral tak ty a mozna este 2 hraci fakt tezke rozhodnut sa co defovat. ale co z toho? 5 minut slavy 80 percent tecok betonuje mate 6 offek. Dobyjaju sa mrtve ucty. a celkovy vysledok?? zneechutili ste minimalne 80 % cechov nektory ani na vas nechceli ist ani na vas robit taktiku a dostali katom. yop dosahli ste toho mnoho... vsetci vam maju co zavidet mate naco byt hrdi. Blahozelam vsetkym co dobyli server. jaj vlastne nedobyli nic len boli zaseklym hovnom v *****i

Standardní

S takymi podmienkami ake si kladla Aegina (povysenecke), by som nesuhlasil ani ja.. Takze o nejakom DoNe, nebodaj spojenectvo nemoze byt ani rec.
    cz1 : mirovlas2 - 1. hero(255lv),2.utocnik (1,62mil - 931 off bodov za 1.),
    http://www.stream.cz/uservideo/63982...ol-cz1-travian
    cz6 : LenTak - 5. hero(191lv),8. utocnik(708tis)
    czX : Dr.Haniball http://travian-reports.net/cz/report/626720e4f09
    Affe http://www.youtube.com/watch?v=APgzC...ature=youtu.be
    Natus Vincere @ Tyrania; Tarasque, Python, -Uz-

Standardní

Lord Anubis: Asi bych s většinou toho co jsi napsal i souhlasil, potíž bych viděl i v tom že Jirka je jeden z lidí kteří si nenechávají klást podmínky a naopak většinou chtějí být mezi těmi co rozhodují.
    Přiznám že jsem kvaldu nedohrál do konce to kvůli dvoum faktorům, za prvé jsme nedostali mc15 se slušným bonusem protože se na něj nacpal nějaký hráč z T který se o dané mc15 ani nezapsal, čímž jsme ztratili moře času a už jsme se k žádnému slušnému mc nedostali, založili jsme tedy mc kde byl aspoň 25% bonus, ale nebyli jsme tam první a další hráč s T nás slušně poslal někam že pokud si tu oázu vezmem tak nebude mít 150%, neměl jsem čas a ten účet bohužel i kvůli výše zmíněnému nestál za to, vím jen z doslechu jak to probíhalo.
    Pak jsem na finále po vymazání mé nové vesky československým účtem litoval že jsem věřil komukoliv z Aeginy či někomu dalšímu kdo si honí ego v šedé zóně a že jsem nešel hrát s KSN... třeba příště, jsem jistě dost naivní a vytvořil jsem si o některých lidech představu kterou si budu hájit dokud mi to někdo nevyvrátí přímým důkazem... doufal jsem že T československé řady posílí a zvedne jejich úroveň o několik levelů výše, zatím to jen vypadá že se rozdělili síly.
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Standardní

Citace Původně odeslal 2stein Zobrazit příspěvek
    Pán Galadhrim, takže když tvrdíte, že na nás nikdo kromě vás neútočí, tak máme def body za vaše armády a tvrdíte, že vás strašně trápí okolí, takže na ně určitě útočíte neméně intenzivně než na nás, koukám na profil vaší ally na to s kým máte vším dohodu, kdo vás trápí v okolí-Francouzi? Doufám, že jste u nich rozsekali pár M jednotek tedy a na oplátku oni vám.
    Ale taky se mi líbí váš příspěvek demonstrující aeginu, vaše prohlášení, že tvrzení jednoho z vašich není pravda, ale to je fuk je dosti vypovídající.
    A už se jdu radši věnovat klikání a nechám hatery, kteří se veřejně holedbali, že s Tyranií nic nechtějí mít, aby se dál mohli vyplakávat z toho, že Tyranie nepřišla žadonit a hraje si bez nich
    O com zas ty mas?? ano rozbijali sme sa navzajom. a bohuzial zo zacatku sme prehrali nebyt toho ze nam zdupkalo par uctov alebo pak prestali hrat. A co mas s francuzami? jo mame spolu DON nas je tam 20 ich je tam 30. rusov s nabitym farmom asi tak 20 plus 80 defarov. branime bojujeme pravidelne.. s francuzmi je asi jedina vyhodna dohoda co mame. a Cim sa obhajujes ty? DOD s thajci a arabami, spojenectvo s rusi. A to vsetko aj skrz tvoje slova citujem: "Uz sa tesim na tie ruske utoky o ktorych sa rozprava ako sa s nimi vysporiadame!" co mas s tvrzenim? nie kazdy vie vsetko, ale nemam problem opravit taketo tvrdenie lebo bez tak to nic neriesi...

ja tu neriesim kde mate s kym spojko ale toto bol jeden z hlavnych dovodov co sa vam nepacilo a zrazu to propagovat na druhej strane?? ako odvolavat sa na neco a robit to iste na druhej strane?? my aleaspon mame 2 fronty vy ste si udelali z toho finale len frasku na pohladenie vaseho ega proti nam. nemam k tomu viac co povedat lebo takto je... a popravde k comu?? ze si to rozdavame medzi sebou? zopar strat na oboch stranach a nikto nic nedosiahol. Ja som sem nesiel preto aby som sa tu hadal ale aby som spolupracoval. a popravde mi je tento server uz u *****e pretoze my sa uz dopredu nepohneme lebo to ludi nebavi a vy? ak boli vase ambicie len o tom ako sa tu vyzurit splnili ste si ich ale skoda ze s vami nebude asi nik suhlasit. gratulacie vam dokazali ste ze je dolezitejsie ludi znechutit a robit napriek ako nieco urobit...

tot vse. Galadhrim at to uz skonci...

Podobná témata

1. Tlachárna o kvalifikačním serveru 2016
    Autor merlouska v sekci Travian turnaj
    Odpovědí: 49
    Poslední příspěvek: 23.08.2016, 10:17
  2. [8. 7. 2015] Výpadek kvalifikačního serveru tx2.travian.cz
    Autor merlouska v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 07.07.2015, 23:06
  3. Stavba divu na kvalifikačním serveru 2015
    Autor Maťec v sekci Travian turnaj