Stránka 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 58

Téma: Tlachárna o czx (25.věk)

Standardní

Citace Původně odeslal thorous Zobrazit příspěvek
    asi nejhorší server co se blbečků defujících farem týče
    Já hrál účet který se po celý server držel v top 10 farmu a i přes to nemám rád když si někdo myslí že může jen tak bez jakékoliv odezvy nebo hrozby farmit co tě napadne, spousta lidí mě na několika světech mělo za farmu a jak byli naštvaní když jsem jim najednou chytl ne malou část armády , sice to většinou skončilo vykatováním na nulu ale ten pocit střádat def a potom ho nechat doma je stejně k nezaplacení

Jo a taky je sranda jak si mě někdo přidá do farmlistu, já mezitím postavím úkryty ale daný člověk klidně měsíc i déle točí farmlist do vesnice ze které si nic neodnáší
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Standardní

A vsetci ti za to tlieskame, ten pocit ked sa spravas ako "ehm" a este sa tym chvalis je k nezaplateniu

Standardní

Ale tak je to můj styl hry a dokážu se tím bavit občas takže stojí to pro mně za to, jestli to někoho naštve tak ať já nemám rád někoho kdo si myslí že může farmit x mega surek za den myslí si že to bude úplně zadarmo a každý kdo hraje jinak, má jinou strategii je: (cituji různé profily) "de*il" "blbeček" "lama" "neumí hrát jinak" atd... všichni top farmáři si říkají že oni umí hrát nejlépe a jiný způsob jak to hrát dobře neexistuje ale když potom fňukají o def nebo mažou po tom co třísknou offku do betonu, no comment, na takové lidi se rád vykašlu... ti hráči co jsou v topce jsou často prostě šíleně namyšlení "nenapadá mě vhodné označení" a jen občas jsou vyjímky, no a pokud se někomu defování farem nelíbí ať si nestěžuje a dělá s tím něco nebo pokud ho jen štvou ztracené jednotky ať netočí 100x ten samý farmlist aniž by se podíval jestli tam někde nemá ztráty.
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Standardní

Agony a elpaso:
    kto sa kde vyhovara?
    Ze zrovna vy idete pisat o porazeni MASH ??
    Obaja po zruseni dohody medzi Vami a Mash ste obopisali cely server nech sa k Vam prida, vy "hrdinovia" ...
    Pisali ste este aj do HIVE, s ktorymi ste boli vo vojne!
    - k nam, hydre a dalsim alianciam...

Radsej si nechajte smiesne a decke poznamky pre niekoho, koho to zaujima...

Standardní

roky hraji travian a nic se nezměnilo,,pořad dokola,,kdo je nejlepší,,kdo je šmejd,,kdo největší podrazákproboha vzdyt je to jen hra,napište radši ,kolik jste měli zářezů to bude zajímavější,,ted čtu zase dohodytaky mam dohodu ze sousedkou a zrušil sem ji jinak kdo nemá rád blázna at udělá čarku,taky ho nemam rád ,,protože pořad brecíhezky svatky blazni travianskýi neoblibenym mhmam na noze nějaky boty ,prej je to zakázaný

Standardní

Kdo že porazil MASH tento věk? Nikde to nemůžu najít...

Standardní

Citace Původně odeslal proviantak Zobrazit příspěvek
    roky hraji travian a nic se nezměnilo,,pořad dokola,,kdo je nejlepší,,kdo je šmejd,,kdo největší podrazákproboha vzdyt je to jen hra,napište radši ,kolik jste měli zářezů to bude zajímavější,,ted čtu zase dohodytaky mam dohodu ze sousedkou a zrušil sem ji jinak kdo nemá rád blázna at udělá čarku,taky ho nemam rád ,,protože pořad brecíhezky svatky blazni travianskýi neoblibenym mhmam na noze nějaky boty ,prej je to zakázaný
    rozumná reč Proviantak,

je to iba HRA, a preto by som rád poprial všetkým pekne sviatky a poďakoval za hru všetkým alianciam (MASH, PK a ich spojencom, HIVE a ich spojencom a taktiež naším spojencom) ..

nech sa Vám i naďalej darí ..

Standardní

Citace Původně odeslal hynekzalesak Zobrazit příspěvek
    ale když potom fňukají o def nebo mažou po tom co třísknou offku do betonu, no comment, na takové lidi se rád vykašlu... ti hráči co jsou v topce jsou často prostě šíleně namyšlení "nenapadá mě vhodné označení" a jen občas jsou vyjímky, no a pokud se někomu defování farem nelíbí ať si nestěžuje a dělá s tím něco nebo pokud ho jen štvou ztracené jednotky ať netočí 100x ten samý farmlist aniž by se podíval jestli tam někde nemá ztráty.
    Ono to vsetko zalezi od aliancie ako sa v nej spolupracuje a ako sa ludia spravaju. My sme tento speed z nasho uctu odoslali deffarom miliony suriek, offarom, ktori potrebovali klikat s armadakom este viac milionov a hracom, ktori stavali velke sklady a sypky podla uvazenia. Deffarom viac, offarom menej. Ale odoslane surky z nasho uctu v ramci ally a deff ally pocitam na desiatky milionov... Poznam viacero top farmarov, ktori s posielanim suriek inym uctom nemaju problem.

Preto stale budem zastavat nazor, ze deffovanie fariem je prejav najvacsej ubohosti

Standardní

farma se defovala co je travian travianem, dřiv třeba na exp hrdiny zadarmo, pořad je to jen o hráčich, je to to same jako když se na konci věku rozjede x hrdinych utočniku a posilaj utoky tam kam se celej věk neodvážili, prostě samej geroj co si normálně netroufne, prostě škoda to řešit ,pokud to někoho uspokojuje pořad je to jeho věc a je škoda se nadtim rozčilovat =8-))
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Standardní

Pravda, aj s tymto sa zial neda nic ine len suhlasit. Len je smutne, ze v dnesnej dobe sa tym ludia este chvalia. A tvoje slova zial presne sedia na jedneho clena, ktoreho ste v priebehu servera nabrali do ally Hold, travian je o taktike a vsetci pouzivame taktiku aka nam vyhovuje, alebo na aku si v tom ktorom speede mozme dovolit. Ci uz kvoli casu, zlatkam, aliancii... Preto sa uz x speedov presviedcam aby som skoncil, no vzdy to je o niecom inom a preto to asi tak bavi Smiesne je aj to ked travian niekto bere osobne a preziva to, to niekedy stoji aj za tie zlatky co tu vrazime

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 09:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85