Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Téma: Problém s mapou

Standardní Problém s mapou

Zdravím,
    Mám problém s nakliknutím políčka na mapě. Vždy když chci klinkout na nějakého hráče či oázu tak se nic nestane. Nevíte někdo co s tím?

Standardní

Taky se mi občas stává, ale pomůže mi refresh (F5). Jaký prohlížeč používáš? A zkoušel jsi to i v jiném?
    It may seem like I’m a sarcastic dweeb 24/7, but I’m actually only a sarcastic dweeb 18/7 because at night I actually have feelings.

Standardní

Mě se to stává již 3 rokem, používám nejnovější chrome na pc s win, 8, 8.1, 10, hlásil jsem to 100X, vždycky jsem byl odbyt s tím, že je chyba u mě. Přitom přátelům to taky děla. No nic, asi s tím nic prostě neudělaj dokud budem platit PLUSKA :P

Jednou mi dokonce admin napsal že mám vyple cookies, asi to byl nějakej znalec a odborník :-)

Dokonce jsem psal adminovi že studuji 2. školu se zaměřením na PC a že mu mile rád pomůžu / pošlu log, podívám se do zdrojáku, atd. Jeho odezva byla agresivní a jen mě urážel. Víc jsem to neřešil.

Standardní Problematicka mapa

U me to tez v chrome nefunguje, jedina obezlicka je zaskrtnuti volby pro pomale pripojeni pred prihlasenim. Bohuzel pak je mapa pro zmenu relativne neprehledna + neni napr. videt, zda jsou nejake jednotky na ceste tam/zpet, kdy doputuji jednotky do cile atp.

Jedna se o mobilni/prenosne zarizeni na systemu Android, jine prohlizece resenim nejsou nebot diky zpusobu naprogramovani herniho systemu pro zmenu nefunguje X jinych dulezitych funkci.

tr

Podobná témata

1. Mám problém s mapou
    Autor Witt94 v sekci Otázky
    Odpovědí: 36
    Poslední příspěvek: 12.07.2012, 18:50
  2. problém s mapou
    Autor dávid v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 26
    Poslední příspěvek: 03.02.2009, 14:51

Pravidla přispívání