Stránka 4 z 16 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 153

Téma: Tlachárna o czx (26.věk)

Standardní

Škoda že taky neni první vykatovanej

Standardní

Citace Původně odeslal Mewerik Zobrazit příspěvek
    no aloha bol prvy čo zalozil druhu dedinku, prvy čo najviac nafarmil aj prvy čo zabral tri oazy či dve či kolko to bolo, no a je prvy čo mu vykatuju total cely učet
    Šlo o ironii, pokud jsi to sledoval postupně Jinak oznamuji, že jsme jako první přišli o offkovou ves!

Standardní

ved aj ja len srandujem

Thumbs up

Nejlepší jsou ty žlutky z MASH, ve kterých se nám vysmívají jací jsme zlatkaři a lamy. Mít do 20ti polí 5 offařů, kteří za tři dny nepřeberou jedinou vesku hráče, který je širokodaleko sám, propadl bych se do země. Vím, že jsme tam založili sami, ale když už jsme takový lamy, proč nám přebrali offkovou ves na 10. pokus ? Nemluvě o tom, že LiReK i Whitesquirells dostali katama po polích, ale jak už to bývá, travian je kolektivní hra a tady jsme prohráli . Já bych jim to i přál, bavil jsem se, ale přijde mi až dětinské co předvádí MASH za egoistický žlutky. Říkám to pořád, nežerte to tolik a to, kdo do toho vrazí kolik zlatek, může být všem jedno. Pokud někdo trpí závistí, tak by to měl řešit jinak Bez zlatek se už dneska moc hrát nedá, ale jak vidím, bez mozku to jde čím dál víc.

Standardní

njn chlapci se trošku rozvášnili

Standardní

Zdravíme smajlíky a děkujeme za off ves

http://travian-reports.net/cz/report...e1,1281550625e
    © Dicktator 2012-2017

Standardní

Citace Původně odeslal koubicl Zobrazit příspěvek
    Nejlepší jsou ty žlutky z MASH, ve kterých se nám vysmívají jací jsme zlatkaři a lamy. Mít do 20ti polí 5 offařů, kteří za tři dny nepřeberou jedinou vesku hráče, který je širokodaleko sám, propadl bych se do země. Vím, že jsme tam založili sami, ale když už jsme takový lamy, proč nám přebrali offkovou ves na 10. pokus ? Nemluvě o tom, že LiReK i Whitesquirells dostali katama po polích, ale jak už to bývá, travian je kolektivní hra a tady jsme prohráli . Já bych jim to i přál, bavil jsem se, ale přijde mi až dětinské co předvádí MASH za egoistický žlutky. Říkám to pořád, nežerte to tolik a to, kdo do toho vrazí kolik zlatek, může být všem jedno. Pokud někdo trpí závistí, tak by to měl řešit jinak Bez zlatek se už dneska moc hrát nedá, ale jak vidím, bez mozku to jde čím dál víc.
    tu žlutku jsem vám poslal schválně, chtěl jsem vědět co napíšete a nezklamali jste. Za prvné, kdyby jste byli tak dobří jak říkáte, tak už dávno ty hráče máte vykatované, protože s dotacemi ze startu jste dostali celkem náskok + zlatky asi taky nejsou problém. Za druhé, na obranu stačilo mít perma def v hlávce a v případě útoku ho doplnit, ale chápu, že hvězdy jako vy, to nemají zapotřebí a radši se vymluví na nepříznivé okolí. A k těm dotacím, podle mě je to úplná hovadina, protože nelze srovnávat speed a finále, kde ty účty mají rozdílnou kvalitu. Jinak přeji hodně štestí
    czx 14 - Ticho
    czx 15 - Slečinky
    czx 16 - Los Lamos
    czx 17 - Faust
    czx 18 - Sindelak

Standardní

Ve výstavbě:

Zrušit
    Hrdinský dvůr úroveň 16
    0:00:0?
    hod. Hotovo v 09:35

10:00 a furt nic, kluci šli na pivo nebo jak?))

Standardní

Kéto však je sobota dělnící si dali volno

Standardní

Citace Původně odeslal Sindelak Zobrazit příspěvek
    tu žlutku jsem vám poslal schválně, chtěl jsem vědět co napíšete a nezklamali jste. Za prvné, kdyby jste byli tak dobří jak říkáte, tak už dávno ty hráče máte vykatované, protože s dotacemi ze startu jste dostali celkem náskok + zlatky asi taky nejsou problém. Za druhé, na obranu stačilo mít perma def v hlávce a v případě útoku ho doplnit, ale chápu, že hvězdy jako vy, to nemají zapotřebí a radši se vymluví na nepříznivé okolí. A k těm dotacím, podle mě je to úplná hovadina, protože nelze srovnávat speed a finále, kde ty účty mají rozdílnou kvalitu. Jinak přeji hodně štestí
    Dotace ze startu? Neměli jsme ani jednu dotku ze startu a Geminy i celý faces ti potvrdí, že i přes tu polohu jsme dotace odmítali. Perma def v hlávce proti 5 offařům na speedu? Spad si z višně? Půlka lidí má problém s tím poslat 150vojáků na def a druhá půlka většinu ze začátku stejně stáhne . Def nám do hlávky došel od spojenců po třech dnech, špehovali jste to - viděli jste co tam máme a nemáme. Široko daleko nikdo od nás nebyl krom defařů bez defu, nepříznívé okolí není výmluva ale pouhej fakt Něco ti ukážu, když tak střílíš od boku kámo

http://www.gettertools.com/tx3.travi...-Map/215988685

A kdo srovnává Finals a speed? Nerozumím tomu.. Stejně jako někomu nadávat v každé žlutce, že zlatí - kdo nezlatí?

Taky přeji hodně štěstí, příjemnou hru a míň takových nesmyslných žvástů. Já vám hodně štěstí popřál i dřív, i to, že mě to bavilo. Ale čtu jen samou kritiku že jsme z jednoho účtu nedokázali vymazat svoje okolí, kterýho si můžeš všimnou nahoře v tom linku. Až mi to někdo z Vás, kteří nedokážou v pěti smazat jedinou vesku za 3 dny jednomu hráči ukážou, řeknu ok, jsme teda lamy . Jo a to nemluvím o hráči Paladin, kterého jste u nás měli jako špeha

Teď už fakt hodně štěstí a ať vyjde všechno podle plánu je to jenom hra

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 09:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery