Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 20

Téma: Tlachárna o czx(27)

Standardní Tlachárna o czx(27)

Tak nám to zas začalo

Standardní

https://vimeo.com/163478177 - Len znova pripomeniem, ked sa tam spomina, ze Mewerik bol speh PK v MASH.... PK Mewerikovi zmazalo hlavku + off dedinu. Nasledne ked uz bol ucet Mewerik neaktivny a nami farmeny sa ukazala hlaska, ze je pouzita rovnaka IP. Keby to bol speh asi by sme ho nekatovali... Keby Mewerik neziadal o podpory a konkretne retard z uctu, ktory spravil video ho neposlal do 3.14159 tak by nam pravdepodobne dal zastup az potom ako by siel z MASH prec. Samozrejme vyhovarat sa a odovodnovat neaktivitu tym, ze sme mali cely cas do MASH zastup je jednoduhsie ako si priznat neschopnost.

Samotna Arwyn pisala, ze ucet blazen je neaktivny, ze ste tam raz za 2 dni (svedci o tom aj to, ze ten ucet bol pravidelne farmeny). Tak laskavo prestante s tymito bludmi, ktore vyvratil sam Mewerik. Pocas czx25 ste boli malo aktivni, nehrali ste dobre a tak to aj dopadlo. Vyhovarat sa ked viete, ze vedenie MASHU vlastne ani nehralo a aj tak viedlo je smiesne. Tak mal vedenie prebrat niekto iny.

Mewerika poznam takmer 10 rokov. Hral som s nim na 3 uctoch, potom hral vo vacsine pripadov u nepriatelov a nikdy som mu nepisal aby nam dal zastup, aby nam dal info. Bavili sme sa o vela veciach, hrali sme spolu CSko (momentalne sme presli na GO), ale info sme si nikdy nepodsuvali. Chapem, ze tomu niektori nebudete a nechcete verit, ale to uz mna nezaujima.

V konecnom dosledku to mozem zahrat na *****a (vieme o kom) a napisem... Daj dokaz, ze v dobe ked sme vas rad radom katovali (faky sli vzdy aspon na 10 dedin) sme mali u Mewerika zastup. Ak ho nemas tak sa spamataj a prestan pisat tieto bludy. Inac sa tvoja doverihodnost prepadne k nule a budes akurat vsetkym na smiech.

To len k tomu ako stale od vsetkych pytas dokazy... Ze tiez ziadny nemas, len vies trepat...

elp.

Standardní

Tahle hláška je běžná u lidí, co používají mobil ke hraní travianu.

Standardní

elpasso já nikde nepsal, že jsi měl u mewerika zástup od začátku serveru, ale SÁM mi Mewerik napsal, že tobě dal zástup hned poté co přišel o hlávku. A napíšu to jako malému děcku. Ráno jste měli dopad na něj. Během dne ti dal Mewerik zástup ač byl v MASH a jelikož akce chodili na nás každej den, tak světe div se další noc nic nepřišlo. Offek v ally jsme měli do deseti, které na konci smazali víc hlavních vesnic než vy nám a nějaké ty offkové + tvojí off s divovkou. Díky tomu jsme si vysloužili přídavek zakomplexovaný MASH a od Tenyho jsem se dozvěděl, že on nikdy neútočil na nepřátelské aliance, které stavěli DS. Minulej server opět ta samá písnička. Na začátku velká převaha proti PK, takže nabídka zakomplexovanému MASHi byla jen otázkou času a naštěstí Tenyho vedení MASH poslalo do zádele úplně stejně jako server před tím, kdy to udělal Maser, protože po mém zrušení dohody s vámi, jste měli plné kalhoty a začali jste nabízet spojka aliancím, kterým jste vyhlásili válku. Takže důkaz mi psal Mewerik na skype. Stačí jeho svolení a klidně to sem dám.

Standardní

Takze mas dokaz, ze sme mali zastup do vasej ally mozno 30 hodin, v ramci ktorych na vas ziadne utoky nesli

Standardní

30h to nebylo, ale skoro tři dny.

A to je právě ta otázka. Zda by útoky pokračovali, kdyby jste zástup neměli. Pro mě byl Mewerik špeh a mě se potvrdilo cos mi psal. Že pro úspěch uděláš cokoli.

lego123

Standardní

Citace Původně odeslal lego123 Zobrazit příspěvek
    30h to nebylo, ale skoro tři dny.

A to je právě ta otázka. Zda by útoky pokračovali, kdyby jste zástup neměli. Pro mě byl Mewerik špeh a mě se potvrdilo cos mi psal. Že pro úspěch uděláš cokoli.

lego123
    pre uspech urobim čokoľvek? vau proste elpasso nerieš to, vykatovali ste alianciu mash a moju hlavku kde bolo 110k paliek a 35k koni vdaka tomu že ste mali na mna zastup, ja som si to nechal len tak padnuť aby to nebolo napadne. koniec debaty

Standardní

By mě zajímalo kolik serverů o tomhle ještě uslyšíme...

Standardní

jak to jde? bude to letos zajímavý? nebo to bude jarní nuda?
    KSN&MoD

Standardní

doufam ze to bude zábava

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 09:34