Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 20

Téma: Tlachárna o czx(27)

Standardní

je normální používat název cizí aliance s historií ku vlastní slávě?
    Už dvě založené aliance Crazy Faces, když tu oficiálně zakladateli aliance =)) založena nebyla?
    trochu to nechápu.

Doufám že to tu zakladatelé těchto fake aliancí čtou a napraví to.
    KSN&MoD

Standardní

Já se taky divil co je to tam za zjevy

Standardní

Crazy faces jsou snad na každém serveru . Je to populární asi jako když fanoušci nosí dres se jménem svého oblíbeného hráče.

Standardní

No ja to tiež vidím negativne.... už vidim ako niektorí týpci pôjdu v 20 dedinach čisto palice a pak to spoja... (z farmu určite to potiahnu) + ak pôjdu katy tak nebude problem naklikat 2 miliony palic a 30k katov

a tu vidim problem.. že ked to urobí 10 ludí tak kludne vymlatia def v dive kedze bude nedostatok defu.

Standardní

(zlý topic)

Standardní

Nazdar ludia rad by som si zahral speed ale nechce sa mi uz zacinat od zaciatku nechce ma niekto do dualu alebo trialu mne je jedno som ochotny aj zlatit neni problem ak ano ozvite sa mi prosim do spravy

Standardní

server zacal pred 12 dny. v klidu jeste muzes byt i top

Standardní

Zdravím všechny co si budou číst tenhle příspěvek :-)
    Kdyby se našla/y dobré duše co nemají kde hrát nebo už se jim nechce začínat, tak mám místa na účtu a rád bych, kdyby se někdo připojil :-)
    Kontakt skype: davideset

Standardní

Tady chcípl Sindel...teda pes .. co noveho na serveru?

Standardní

zdar czx bando kdo si chce vsadit o surky na euro tak tipovačka na foru MASH =8-)

Milí, drazí přátelé Travianu, uspořádali jsme pro Vás veřejnou tipovací soutěž o suroviny!

Pravidla jsou jednoduchá:

Vsaď na přesný výsledek vypsaného fotbalového utkání, před začátkem zápasu, a vyhraj suroviny! Přesný výsledek do konce základní hrací doby.

Vklad 50k surovin, v poměru 1:1:1:1 případně domluva s výhercem

Každý den pro Vás vypíšeme zápasy, které se hrají a budete mít možnost napsat svůj tip.

Výherce bude brát sumu surovin, ostatní sázkaři vyplatí suroviny do vesnice, kterou si tipující zvolí již do příspěvku se svým tipem.

Pokud se budou opakovat stejné tipy, bude výhra rozdělena mezi více výherců v rovnoměrném poměru. V takovém případě někdo z našeho teamu "bookmakerů" Vás bude informovat komu budete posílat jaké množství suroviny.

Je to pro zábavu, pobavení a společný adrenalin jiného tipu. Tak to berte všichni sportovně *cool*

Děkuji za pozornost,

za TMB (team masháckých bookmakerů)

Tano
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 09:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85