Výsledky hlasování: Jaký je Váš názor na věc? - hlasování je anonymní

Hlasující
28. Nemůžete hlasovat
  • Souhlasím

2 7.14%
  • Nesouhlasím

9 32.14%
  • Naprosto souhlasím

1 3.57%
  • Naprosto nesouhlasím

7 25.00%
  • Jsem pro motivovat

2 7.14%
  • Jsem pro odrazovat

0 0%
  • Chci okořenit hru ne s ní skončit.

3 10.71%
  • Pokud patch projde končím.

17 60.71%
  • Pokud vymyslíte něco nového, hra bude zajímavější.

4 14.29%
  • Jsem pro nevymýšlet blbosti.

10 35.71%
Hlasování s vícenásobným výběrem.
Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 27

Téma: Protest proti nové verzi traviánu - cesta do záhuby

Angry Protest proti nové verzi traviánu - cesta do záhuby

Dobrý den, zrovna čtu novinky - co budou na nových serverech a rád bych se k nim vyjádřil:

Přesouvání jednotek První hřebíček do rakve.

Chápu, že potřebujete vydělat peníze, ale zapomínáte na dost zásadní věc.

Nedělal jsem oficiální průzkum, ale s radostí ho pro Vás udělám.
    ¨
    Ale dle toho jak sleduji hru uvnitř hry a jsem v kontaktu s desítkami hráčů. Dovolil jsem si udělat vlastní statistiku.

50% lidi na travošu začíná.
    Druhých 50% - jsou hráči, co hrají pořád.

20% - budou zlatkaři pořád.
    30% - jsou lidi, kteří zlatkují občas.

Hráči co hrají - nebudou hrát věčně a nebudou vám naplňovat peněženky taky věčně.

Pokud hodláte aktivovat tuhle funkci - můžete se rozloučit minimálně s 50% z těch 50% nových hráčů, kteří hru neumí a budou zlikvidování hned po chvilce, kvůli vašemu "vylepšení" - Proč? Odpověď je jednoduchá, prostě ty lidi odradíte.

Dle mého názoru byste se radši měli zaměřit na hru pro nezlatkaře, protože postupem času 90% z nich, když je hra chytne - jednou zlatkovat budou.

Je krásné, že si pěstujete své zákazníky, ale kolik jich každej server odpadne?

Nebylo by od věci, lidi spíš lákat, než odrazovat. A krom toho díky Vašemu vylepšení už mám lidi, kteří řekli, že končí, protože z travošu bude hra jen pro pár jedinců, kteří zlatkují pořád a hodně a ti Vás určitě neuživí.

Já bych se spíš zaměřil na dělení zrna od plev a co takhle udělat pravidlo, že je zakázané špiclování v jiných aso?

Aby hra byla zajímavější a udržela více lidí?

Nebo třeba jednou za čas zase změnit grafiku traviánu, aby to nebylo furt stejné a byla hra pestřejší?
    Co třeba vytvořit něco jako úkoly pro celé asociace - jako jít vybít natary, než oni vybijou nás? Proč to neokořenit?

A to je jen zlomek možností, co v traviánu jdou, měli byste se podle mě zaměřit více na zpříjemnění hry všem a ne jen zlatkařum - motivovat i začínající, aby zůstali a nekrmit jen zlatkaře.

¨

Standardní

I když s tím také nesouhlasím, tak to co píšeš nemá moc velký smysl. Dělat statistiku z pár lidí, když jen u nás hraje zhruba 10k hráčů. Novým hráčům je tohle jedno, nemyslím si, že to na ně bude mít nějaký zásadní vliv. Jen po serveru budou běhat větší armády v průměru, třeba to hru oživí a bude se víc útočit. Pravděpodobně budou i servery trvat déle, protože DS bude víckrát zbořeno. Zkušený hráč a aktivní hráč porazí vždy nezkušeného a málo aktivního hráče, tak to bude vždycky v každé hře. Nevím jak si představuješ zakázání špehů, jednak je to technicky nereálné a jednak by Tyranie už neměla vůbec šanci ani na tom czx. Každopádně je trochu škoda, že to není jen za suroviny, ale uvidíme lidi nemají rádi změny, ale občas jsou potřeba. I když tomuhle moc nevěřím.

Standardní

Naprosto souhlasím s Arizielem v tom, že funkce "slučování armád" je výplod chorého mozku. Pokud k implementování této funkce dojde, výsledkem bude naprosté rozložení základních principů hry.
    Co je v travianu limitujícím faktorem pro stavění velkých armád, ať na běžné používání na top účtech během věku, nebo přímo na bourání divů? Suroviny seženeš, výživu si zajistíš, zlatky koupíš, aktivitu ošetříš třeba i pěti lidmi na účtu. Jediné, co nijak neobejdeš, je buildtime. To je jediný skutečně limitující faktor, který zabraňuje top účtům postavit naprosto nesmyslně silné offky. A přesně tento poslední záchranný princip zcela postavíte na hlavu zavedením "slučování armád". Ekonomicky z pohledu Němců nejspíš (přinejmenším dočasně) chytrý krok, ale pro běžného zkušeného hráče naprostá pitomost. Pro top zlatkaře asi neodolatelná výzva Pak už to bude opravdu jen o tom, kdo si sežene dost podpůrných účtů a koupí dost (deseti)tisíc zlatek. Chytnu takovému hráči armádu, on si v deseti vesnicích klikne pálky, sloučí to a za týden má zase 70k palic. Můžu ho chytat znovu. Nedejbože aby měl armáďák nebo aby šlo o speed. A bourání divů? Pojedu v pěti vsích katy, v každé bez problémů naklikám třeba jen 8k. Na závěr to spojím a mám bouračku s 40k katy. Naprostá zhovadilost.

Už roky pořád hraju ten poslední server a pak zase další poslední server. Důvod se vždycky najde. Tentokrát vývojářům děkuju za zcela jasný finální důvod, abych s tím seknul. Ono už bylo na čase, takže vlastně upřímně děkuju Pokušení ještě někdy klikat trav je naprosto nulové.

Co jsem se tak s lidmi ze současné s2 včera bavil, podobný názor na tuto funkci a úmysl skončit kvůli ní s hraním má několik předních hráčů z ATL, Nomádů, A&F™, Lords a Carthaga. Docela by mne zajímalo, jak přesně TT sbíral data, na jejichž základě Black sepsal větu "funkce byla v komunitě velmi vítána" Pokládám to za účelové marketingové tvrzení, rád se ale nechám poučit. Snad si jsou Němci jistí v tom, že tímto modelem dokáží z čím dál víc upadajícího travianu vycinkat ty poslední možné penízky. Docela bych tomu i věřil. Jen cinkejte, ale beze mne prosím.

Standardní

Sam mi mluví z duše.Změny,kterými Trav už za ty roky prošel se mi moc nelíbily,horší a horší,ale ještě pořád se to dalo hrát.
    Ještě pořád se našli staří matadoři,co do toho zase šli a tak to ještě za pár probdělých nocí stálo.
    Tolik roků zkouším s Travianem seknout a pokud projde to co je teď v plánu,konečně se mi to podaří.Tudíž mi nezbývá nic než poděkovat.
    Díky,že jste tak totálně zničili původně úžasnou hru.Konečně bude víc času na reálný život

Standardní

zdravím,
    koukal jsem na počty lidí jednotlivých servrů v X zemích, pokud slučování armád je bráno tak pozitivně mezi lidmi a většina je nadšená jak bylo psáno je na čase položit si otázku: Proč je jen v každé zemi 1 servr, kde je funkce slučování armád a 4-5 kde není? V nové verzi hraje cca polovina lidí než na klasickém, je to důvod opravdu tedy pravdivý nebo je to smyšlená výmluva od tvůrců?

Při změne času jsem psal jistému člověku docela ostrou zprávičku, ve které jsem psal něco v tom smyslu, že travián jde do záhuby díky vylepšením, která jsou či dál horší a základní věci přestávají fungovat. Tohle je opravdu poslední kapka, která se mohla stát, travián hraju již 9 rokem neustále, končím 4 roky a nyní vím, že se to konečně povede.

Mnohokrát děkuji tvůrcům této hry za konečné rozhodnutí seknout s touto hrou.

Standardní

no neviděl bych to tak černě každej defař slučuje armádu ze všech vsí pokud na něj jde utok, holt ted offaři dostanou stejnou zbran do ruky a i ten nezlatíci hrač si muže postavit krásnou armádu a ohledně DS holt se hrači budou muset obávat více divovek a nebudou je určovat podle armádáku, když se nad tim zamejšlim vidim v tom zase jiné možnosti hry ale je to věc názoru
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Standardní

Podle mě hlavní problém bude, že to přestane bavit ty "průměrné zlatiče", kteří teď zapnou plus produkci a plus účet, občas něco npcnou atd a mají možnost dosáhnout stejných výsledků v mid a late hře jako ti největší sypači.

Vždy se na serveru pár takových lidí najde (cílová skupina vývojářů této hry) a na začátku serveru jim zběsilé utrácení dá docela výhodu a předpokládám, že smyslem tohoto updatu je tu výhodu udržet, tak aby ti kteří němce živí utráceli stejným tempem déle než ten první měsíc, nebo měsíc a půl (na normalu).

Už vidim ty zhnusené výrazy 90% hráčů, kteří nechtějí utrácet (případně si nemůžou dovolit) takovýmhle způsobem, až se sejde def celé aliance a smaže ho měsíc po artefaktech jedna surovinově o polovinu levnější, libovolně rychleji postavená armáda půl milionu pálek za několik tisíc zlatek (Korun) pospojovaná.

Případně až si nějaký vykuk založí vesnici v libovolném místě poblíž nepřátel, vyzlatí sýpky a přes noc si tam přesune armádu a začne ničit okolí ze vzdálenosti 10 polí místo 150.
    Armády se před artefakty rozloží přesně do očekávaných radiusů od středu, pospojují se tak aby měli ideální velikosti atd atd...
    a to vše za peníze...a nebo za suroviny, což bude pro velké offky nereálné.

Standardní

"Případně až si nějaký vykuk založí vesnici v libovolném místě poblíž nepřátel, vyzlatí sýpky a přes noc si tam přesune armádu a začne ničit okolí ze vzdálenosti 10 polí místo 150."
    Přesně jak říká hutkyy, to je taky dobrá prasárna.
    Kamaráda napadla ještě jedna "pěkná" aplikace. Na vedlejší offkovou ves jde přebíračka 2x tři kecalové se slavnostmi. Problém? Ale vůbec ne, armádu si jednoduše přesune kamkoli jinam...

Vybavuje se mi Postráneckého replika z Černých baronů: "Chce se mi zvracet."
    https://www.youtube.com/watch?v=UDPJ2RmpeIc
    (Odkaz na youtube snad není zakázáno vkládat.)

Standardní

to bude možností a přemejšleni jak pro obrance tak utočnika ,nestači zrušit jednu ves ale všechny, pořad si stěžujem že se klika o ničem a tady to začína bejt zajimavé
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Standardní

Jo budeš muset zrušit všechny vesnice najednou, což u hráče, který jich bude mít třeba 40 nebude tak snadné ale . A stejně si může těsně před dopadem vystavět vesnici novou a přesunout armádu tam. Kromě toho si bude moci nově sám poslat def bez toho, aby byl jakýkoliv defař online.

Podobná témata

1. Zdražení v nové verzi travianu
    Autor Lefi v sekci Otázky
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 19.06.2015, 21:00
  2. Nová verze traviána
    Autor Watchick v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 03.10.2008, 15:43
  3. Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 15.12.2007, 17:07

Značky pro toto téma