Stránka 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 50

Téma: Tlachárna o kvalifikačním serveru 2016

Standardní

Je skoda ze neni jednotna CS team Tak ze zase cesi jdou na MS jak pridavek Dacia? a mala castka T-War bude hledat nejake spojence na mape?

Standardní

Zdar Jen bych malinko reágoval na to co se tu děje. Myslím si, že hráči kteří jsou ve vedení jsou zkušení a ví co dělají a pokud jim to někdo kazí nebude to nikdy lepší. Napada někoho za to, že jeho aliance pošle jen 200 DEF přece vedení aliance nemůže to je na každém hráči a tady se projevuje to co u vedení. Každý chce pro sebe to nejlepší ten chce do vedení, ten nechce ztratit jednotky kvůli někoho jiného atd... proč prostě se na vše nezapomene a nehrajeme jako jedna jednota s určitým cílém. Dostaváme na zadek kde se podíváme, ale my řešíme stále spory mezi sebou...Přestante se tu obhajovat nebo někoho osočovat a věnujte se více serveru. To je můj názor. Předem se omlouvám za diakritiku, chyby a můj názor.
    Přeji příjemnou hru
    účet tx.2 : g.a.r.g.i

Standardní

Gargis-Přijde ti že já někoho začal osočovat na foru?

Už jen to že jarakkim si dovoli zde něco napsat svědčí o tom kdo se snaží hrát na hlavního CS velitele.

A gargi sere mě ten def kvuli tomu že pak hráči píšou mě že už nic nepošlou že to chcípá bez toho aby poslal i někdo jiný.O tom to je.

Nepodléhámé žádné CS alianci.Pokud si někdo napíše o def -Pošlem.

Proti CS? Nemám důvod ,hráči za vedení nemůžou Stačí že na nás útočí přesila jako kráva.

Ronin

Standardní

Ja sem neřekl nebo teda nenapsal, že někdo osočuje někoho, že ten nebo ta ... to nebo to... Jen jsem tou zprávou chtěl říct, že pokud se neumíme domluvit mezi sebou bude pak těžké konkurovat jiným...

Co se týká té poslané Defky myslel jsem to tak, že je to o lidech, že kdyby tam byl jakýkoliv vedoucí ali dopadlo by to stejně...

Nic nechci řešit nebo někoho napadat... jen sem napsal svůj názor, že lepší by bylo kdyby se hráči nebo spíše vedení už nějak domluvilo a mohli jsme začít fungovat nějak pořádně.

Díky a pěkný den

Standardní

Citace Původně odeslal llllu Zobrazit příspěvek
    Je skoda ze neni jednotna CS team Tak ze zase cesi jdou na MS jak pridavek Dacia? a mala castka T-War bude hledat nejake spojence na mape?
    Myslím že nikdo nechce hrát s rumuny.... to jaké spojení bude na ms není teď relevantní, ale co slýchám od lidí tak s rumuny hrát nechtějí - a aby bylo nějaké spojení tak se vždy hlasuje a menšina se podvoluje většině...

Standardní

Citace Původně odeslal armageddon Zobrazit příspěvek
    Gargis-Přijde ti že já někoho začal osočovat na foru?

Už jen to že jarakkim si dovoli zde něco napsat svědčí o tom kdo se snaží hrát na hlavního CS velitele.

A gargi sere mě ten def kvuli tomu že pak hráči píšou mě že už nic nepošlou že to chcípá bez toho aby poslal i někdo jiný.O tom to je.

Nepodléhámé žádné CS alianci.Pokud si někdo napíše o def -Pošlem.

Proti CS? Nemám důvod ,hráči za vedení nemůžou Stačí že na nás útočí přesila jako kráva.

Ronin
    Ale vůbec sem se nepasoval do role hlavního vedoucího...nemusím si nějak zviditelňovat ego...snažím se tu být a hrát s hráči, kteří chtějí sjednotit CS hráče... jenže tobe jde pouze o vlastní prospěch v podobě nuceného převzetí CS, přivlasťnování si hráčů a podobně...co se týká osočování Ronine - já tu pouze poukazuju jen na holou skutečnost a rozhodně si nenechám nadávat jak veřejně, nebo v úzkém kruhu... co se týká tvých stoupenců - včera nebo předevčírem jsme četli krásny příspěvěk kde jeden z TVÝCH šplhounku krásně urážel nejen mě, a ostatní členy vedení, ale především URAZIL všechny hráče CS co opravdu chtějí jednotu. pokud mám pokračovat... fajn

http://prntscr.com/bj3py8

Takhle se chová někdo kdo chce být součástí vedení CS...přetahovat hráče na svou stranu, slibovat jim i profit v podobě peněz (zlatek na acc)....pokud by si tu celou dobu mluvil pravdu jak se chceš zapojit a chceš se podílet na sjednocení CS týmu, tak by si tohle nedělal... (apropo těch oslovených hráčů je povýcero - ale osobně si myslí že stačí jeden stěžejní důkaz)
    pokud někdo ale chce opravdu si dám práci a nakopíruju sem celou konverzaci ronina s ostatními veliteli...je to trocha práce, ale mslím, že to jen vytrhne kolík a gilotina sklapne

Standardní

Ano vám ale

Jinak co se týče sikurda-Má MC 3 pole od mé off vesnice.A je to defař.

No ostatně mám jinačí práci než psát slohovky sem co kdo udělal,kdo co a to

Takže pokud máš něco dalšího ke mě-Udělej si deníček vlastní

Standardní

Citace Původně odeslal armageddon Zobrazit příspěvek
    Ano vám ale

Jinak co se týče sikurda-Má MC 3 pole od mé off vesnice.A je to defař.

No ostatně mám jinačí práci než psát slohovky sem co kdo udělal,kdo co a to

Takže pokud máš něco dalšího ke mě-Udělej si deníček vlastní

nepotřebuju deníček na tebe mi stačí paměť ... a tu mám dobrou....

Standardní

apropo... KATY má taky ves vedle tvého MC?

Standardní

Zdarec lidi,
    pokud tu je někdo, kdo by měl zájem o přísun deff jednotek na trvalou podporu, nechť mi napíše žlutou na nick Galactica

G.

Podobná témata

1. [29.04.2016] - Restart CZX serveru
    Autor Black v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 27.04.2016, 01:51
  2. Tlachárna o kvalifikačním serveru 2015
    Autor Maťec v sekci Travian turnaj
    Odpovědí: 464
    Poslední příspěvek: 01.04.2016, 16:56
  3. Tlachárna o kvalifikačním serveru 2014
    Autor Maťec v sekci Travian turnaj