Stránka 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 50

Téma: Tlachárna o kvalifikačním serveru 2016

Standardní

Ten článek je dobrej, a je vidět, že se frantíci připravili dostatečně a nic (nebo jen velmi málo) podcenili. Navíc co jsem prolézal FR forum tak se ti co se neměli rádi na kvalifikaci a turnaj spojili (odložili zbraně).

Standardní

Hynku, fakt mě bavíš. Taková lama a hraje si tu na borce
    čim víc f - tim víc defffffffffffffffffff

Standardní

Tak se dobře bav... já si taky myslím že nemůže být nic zábavnější než dostat katovačkou od čecha s 3500 pop který se nastěhoval na hranici aby tam měl lehké cíle, ten člověk jen tak mimochodem musí české alianci hrozně pomáhat...btw. čím jsem si vysloužil tu krásnou nálepku lama
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Standardní

JSEM TUZE SMUTNÝ SUPERZABIJÁK. Jelikož mi ti zlý, zlý, zlý lidé zamkli téma pro reportáže, dnešní pokračování bude umístěno sem. Kdo nečetl předchozí díly, doplnit vědomosti. Stejně to nedělám pro zlatky nýbrž pro čiiiistou pravdu. Enjoy!

Znáte tu pohádku o třech prasátkách, jak si stavěla domečky a vždycky přišel vlk, zafoukal a domeček jim zbořil? Dovolte mi onu pohádku lehce adaptovat na momentální počínání si našich krajanů na kvaldě. Tři prasátka (v našem případě Češtinář, Matfyzák a jedna dáma… Ufff, jak jen jí označit – říkejme jí třeba UžToFaktPotřebuju) se rozhodnou postavit si tři domečky (divy) ale na rozdíl od pohádky si je všichni tři postaví ze slámy, takže až přijde velký Asijský vlk a zafouká, domečky jim spadnou. Oh wait, možná jsem před to měl napsat spoiler alert. Fakt, chovají se, jako kdyby to byl nějakej policajt, mentál a Ostravačka. Nicméně myslím, že ta podobnost tu opravu je, neboť jakékoli jednání probíhala na takové úrovni, jako když se dva vepři a jedna vepřice rýpou rypáky v korytě. Je to jako když si děti v mateřské školce poměřují pindíky. (Malej, ještě menší a žádnej.) Vlastně tohle poslední přirovnání celkem vystihuje šance na úspěch oněch zmíněných akvizic. Díky bohu, že alespoň jedna natarka se dostala do rukou člověku, který má IQ větší jak věk takže při pohledu na tabulku s WW vesničkami nemusím vyhazovat monitor z okna a pak po něm dupat. Nicméně i pro něj bude úspěch, pokud do konce serveru udrží v natarce alespoň jednu sýpku… …malou. I přesto ho máme všichni rádi a budeme mu držet palečky. Yééééy… Avšak aby ani denšní díl nepůsobil příliš optimisticky, nutno zmínit jednu podstatnou statistiku všech československých aliancí – ačkoli jsme slyšel, že uprchlíci pronikli už i do těchto míst. Nenechte se vystrašit tím, že v ní figuruje číslo jedna. Jedná se totiž o celkový počet smazaných vesnic od začátku serveru. Znove Yéééy… Určitě se jedná o nějaký nový rekord. Když už jsme u toho překonávání rekordů – připravte si igelitové sáčky a rozhodně dejte z dosahu proutěné koše – mám pocit, že nechat si sebrat čtyři armáďáky a z toho tři malé je taky triumfální počet. …Já vás s tím poutím varoval!
    Aby bylo naše zpravodajství úplné a zcela komplexní, musíme čistě z povinnosti zabrousit také do táborů našich spoluhráčů. Rozhodně stojí za zmínku, že Angels se rozpadli. Ano vím, je to tragická správa asi jako když jsme zjistili, že Katy Perry chodí s Orlandem Bloomem. No nic, začátek měli slibnej. Teď je na čase vytáhnout ulepený plakát Kim Kardashianové a nějak se s tím vyrovnat. I když, až po plánech skončí rýžová sezóna a s novou várkou čínsko-taiwanského zboží dorazí i offky, naše tři prasátka se budou asi hodně divit.
    A teď už vyčurat, pomodlit a spát!

Standardní

Chr chr chr jedno z prasátek díky příjemné odreagování.

Standardní

Doufám že div se bude stavět jen jeden či snad? To že máme 3 natarky nic neznamená, sílu pro ubránění divu máme takže pokud to někdo nezahodí špatným rozhodováním vidím šance

CZX2 2014 - Storm

Standardní

Nálepku lama sis nalepil na čelo sám, já jen umim číst A sílu na ubránění divu máme, jo? Asi ti tam k tomu něco přilepim
    čim víc f - tim víc defffffffffffffffffff

Standardní

Optimismus, positivismus, naděje či doufání v něco, já se řídím těmito "sprostými" slovy ať už je situace jakákoliv

CZX2 2014 - Storm

Standardní

Citace Původně odeslal Jchym Zobrazit příspěvek
    Chr chr chr jedno z prasátek díky příjemné odreagování.
    Jchym to nebylo na tebe-Ty jsi ten inteligentní

Standardní

Zabijáku, kde mám hledat předchozí příspěvky? :-)
    Krást surky a vyrábět děti se má ve dne, aby na to bylo náležitě vidět!!!
    "Ona je maxi ultramega moderatorsky supportersky multihunter..." "Ta vi i to, co Black nikdy nezjisti..."
    Vepřová hlava není můj president!
    od 1.1.2015 jsem si vyhlásil nezávislé knížetství Česko!

Podobná témata

1. [29.04.2016] - Restart CZX serveru
    Autor Black v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 27.04.2016, 01:51
  2. Tlachárna o kvalifikačním serveru 2015
    Autor Maťec v sekci Travian turnaj
    Odpovědí: 464
    Poslední příspěvek: 01.04.2016, 16:56
  3. Tlachárna o kvalifikačním serveru 2014
    Autor Maťec v sekci Travian turnaj
    Odpovědí: 203