Stránka 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 51 až 60 z 62

Téma: Funkce narozeninového serveru - zajímá nás váš názor!

Standardní

Ahoj,
    první možnost, osadníci, povinné vsi a podobně, to mě tedy vůbec nebere. Druhá možnost, vyzkoušet si diamanty, chtěla bych zkusit, ale jak se píše, je to jen přilévání dalších goldů do hry. Třetí možnost, hrdina bez předmětů, z výprav jen surky. Tak to jediné by mě lákalo. Zlatím. Ale když když brnění stojí 120.000 tak je to "velebnosti hnus". Ano, pokus byl, když se omezilo použití vody na čas, ale stejně. Když se podívám na vybavení kolegy na servru, tak má všechno, jen kvůli tomu, co kdyby náhodou. Nepotřebuji pytel, radši mu dám štít. Ale on ho má, protože co kdyby šel k někomu kdo má velké úkryty. Předměty předmětů má 3x víc, půlku jich nikdy nepotřebuje a když mu náhodou někdo hraje zástupem, tak si stejně nevzpomene to přehodit. Za mě jediné zajímavé možnost 3.
    Ky su

Standardní

Mne sa najviac pozdáva tá 1-tka, je to narodeninový server, tak nech je sranda ...

Standardní

Souhlasím s Šesták. Je to narozeninový servr, tak ať je sranda a je to něco vyjímečného. "Retro" servr jsem zde zažila již mnohokrát a nevidím v tom nic extra. Narozeninový servr by měl být něčím vyjímečný, nový, experimentální, překvapivý .....

Standardní

No právě
    možnost 3 by byla pro narozeninový server něco výjmečného,
    lidi by "poznali,vzpoměli" na kořeny resp. začátky travianu.
    Za mě by to byl nádherný dárek.
    Kdyby ste ještě na něj udělali animace tzv"prasečí travian" byl bych nejštastnější hráč pod sluncem
    Mr.pfff

Standardní

Citace Původně odeslal baf123 Zobrazit příspěvek
    Podle mě by byla nejlepší možnost ta třetí (- žádné předměty). Co si budeme povídat, aukce byla, je a bude vždy pay2win. Hráči, kteří chtějí do hry investovat své peníze si vlastně můžou koupit cokoliv je napadne a to nemluvě o klecích na zvířata, ze kterých se dá poskládat dost solidní obrana. (Potom zde silně uniká smysl národů, když Germáni mají být silní útočníci, ale neschopní v obraně, což si většina zlatkařů kompenzuje právě zvířaty)

Druhou možnost bych moc neuvítal. Drahokamy sice udělá aktivnější aukci, ale stále jsme u toho, že zlatkaři nakoupí vše, co se jim zamane, takže opět velká nevýhoda pro hráče, co si chtějí v klidu zahrát :P

První možnost by byla fajn, ale pouze kombinovaná s možností číslo tři. Všichni hráči by na tom byli stejně a za zlatky by šly kupovat pouze boosty + prémiák, což tak velká výhoda neni
    Toť můj názor..

PS: Vím, že jsem nenapsal nic revolučního, jen opodstatňuji svůj názor
    Prvá možnosť je dobrá, pretože rozvinúť prvú dedinu trvá neúmerne dlho v porovnaní s celou dobou serveru !!!!

Či dať naraz 1,2 dediny je na ľahké posúdenie.
    A aby nebehali s nimi iba po MC, stačí obmedziť vzdialenosť možného založenia dediny - napr do 10 -15 polí od prvej

PS
    A kto by už kupoval klietky ?
    Tie fungujú tak po 2. - 3. dedinu.
    Mal som ZOO cez 300 kusov, prišlo pár 100 koní a vyzametané.
    Naposledy upravil mikacok : 10.06.2016 v 23:39 Důvod: PS

Standardní

Dekujeme za vase reakce, predali jsme souhrn vasich nazoru vyvojarum. Ti pak na zaklade zpetne vazby ze vsech domen vyberou, ktere funkce vas budou na narozeninovem serveru cekat.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Citace Původně odeslal chameleon Zobrazit příspěvek
    jsem pro bod 3 a ještě bych zrušil farm list a dualy ,to by pak bylo zajimavé, jenže by tonikdo nehral protože je každej pohodlnej =8-))
    Souhlasím,zakázal bych farmlist,dualy,trialy a pak se ukáže co c hráči jednotlivém je.A když by se udělal server bez zlatek tam by se teprve ukázal um některých,rádobi,hrdinů.Ale Jak je psáno lidi jsou líni a pohodlný a tak by tento srever skoro nikdo nehrál

Standardní

Kdy by se měl narozeninový server spouštět ?

Standardní

Tato informace zatim neni k dispozici. Ale narozeniny jsou na zacatku zari, tak mozna nekdy v te dobe, pokud se to vyvojarum podari dat do te doby dokupy.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Zdravím válečníci

V úvodu bych se připojil k třetí variantě. Co se týče drahokamů, de-fakto by se tímto krokem nic nezměnilo, drahokamy, aukce, stříbrné............ vše při starém, kdo má peníze na Travian byl by na svém, jen by se malinko upravil mechanismus. Takže za mne jednoznačně varianta 3.
    A teď k variantě s " vytuněnou " startovací vesnicí a vše připravené na ves č. 2 a 3. Nerad čekám a tak jsem si zkusil betu na http://travian.com Co mohu napsat : jsem nadšen - nová dimenze startu hry a hry celkově, kde se slučují prvky klasické T3 ( herka je herka a ne obraz peněženky majitele účtu ), T4 ( prostředí/Fl ), a navíc nová myšlenka s vytuněnou vesnicí a přípravou na ves 2 a 3. Nová myšlenka dává startu odpich a řekl bych více zábavy. Je nutnou podotknout že ves č. 2 a 3 lze umístit kamkoliv na mapě mimo MC pole, což je opravdu luxus. Nikdo nemůže namítat, že neměl šanci.
    Je jasné že se najde spousty odpůrců, kteří budou namítat spoustu protikladů, ale za mne jednoznačně pro verzi jaká právě běží na betě com palec nahoru.
    Závěrem osobní názor : Jelikož tvůrci této hry nemyslí přednostně na naší radost ze hry, ale na jejich "business" myslím že se tato verze asi ukáže, ale nějaké všeobecné úpravy T4 neočekávám

Válečníci ať se daří

Sparttan

Podobná témata

1. Tlachárna o narozeninovém speciálním serveru
    Autor Maťec v sekci CZ19 (narozeninový)
    Odpovědí: 37
    Poslední příspěvek: 24.09.2016, 18:24
  2. Travian slaví 10 let - narozeninová party!
    Autor Black v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 16.07.2014, 13:17
  3. špatný chod narozeninového servru
    Autor gortek v sekci Otázky
    Odpovědí: 19
    Poslední příspěvek: 01.11.2013, 20:54
  4. 16. 9. 2013 - Restart CZ5 ve speciální narozeninové verzi!
    Autor merlouska v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 10.10.2013, 23:39

Pravidla přispívání