Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 30

Téma: [SOUTĚŽ] Hledáme turnajové zpravodaje! (příspěvky)

Standardní [SOUTĚŽ] Hledáme turnajové zpravodaje! (příspěvky)

Ahoj, válečníci!

Zde můžete přidávat své zpravodajství z dění na kvalifikačním serveru.
    Info o soutěži najdete zde: http://forum.travian.cz/showthread.php?t=120003

Vkládejte sem prosím jen soutěžní příspěvky, pro případné debaty nad jejich obsahem využijte tlachárnu. Očividně nesoutěžní příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení.

Váš Travian Team
    Naposledy upravil merlouska : 17.06.2016 v 01:33
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

1.Cestou do školy/práce okrádáte lidi s tím, že u nich hledáte hlínu.
    2.Víte přesně, jak dlouho vám bude trvat cesta, protože znáte svojí rychlost.
    3.Před domem stavíte úkryt, do kterého chcete uložit svoje cennosti.
    4.Města s menší populací, než to, ve kterém bydlíte, shledáváte jako příhodné k útoku.
    5.Chodíte po ambasádách a ptáte se, jestli vás nevezmou do aliance.
    6.Ptáte se obchodníků kolik toho unesou.
    7.K označení intimních partií používáte pojmy jako „beranidlo“, „ohnivý katapult“ nebo „blesk“.
    8.Snažíte se přesvědčit senátory, aby pro vás obsadili nějakou vesnici.
    9.Vaším životním cílem je najít nattarskou vesnici
    10.Pevně věříte, že celý svět je složen pouze ze 4 základních surovin
    11.Posíláte dopisy na ministerstvo obrany a ptáte se, kolik obilí nám ta armáda žere.
    12.Zásadně se neptáte na adresu, ale na souřadnice.
    13.Celou zemi označujete jako server. Pevně věříte, že existují i jiné servery.
    14.Pokud k vám má přijet návštěva, nazýváte ji jako „podpora“.
    15.Jste přesvědčeni, že bez katapultů nejde zničit nebo poškodit žádná budova.
    16.Pokud je v parku více laviček pohromadě, označujete dané místo jako shromaždiště.
    17.Jste polyteista. Každé město má podle vás svého boha.
    18.Nevěříte ve štěstí. Ti bohatší a úspěšnější mají jednoduše aktivovaný PLUS účet.
    19.Pokud se seznamujete, ptáte se nejprve, zda je dotyčný Germán, Římán nebo Gal. Jiné národy podle vás neexistují.
    20.Opačné pohlavní lákáte k sobě domů s tím, že jim ukážete Div Světa.

Ucet- speedycz
    Tx2.travian.cz

Standardní

Kdo chce kam pomožme mu tam
    Ze začátku týdne potom co hráč YYY zaútočil na mou krásnou vesničku a zafungoval můj úhyb jsem se rozhodl, že udělám odvetu. No a výsledek? ten jde krásně vidět na reportu (viz níže).
    Co je na tom nejkrásnější hned po útoku mi přišla tato krásna zpráva ve fránině : Je vais te demolir ... Je detruitais tt ce que t'as fondu .
    Využil jsem strýčka googla a odepsal mu : Jo už se na to moc těším. A teď překladej a louskej zprávu z češtiny jako jsem dělal já z francoužštiny :-D.

slíbeny report : http://travian-reports.net/cz/report/166526a9ff1
    (předpokládám, že reporty musí být anonymní pokud ne klidně přidám bez anonymizace)

server: Tx2.travian.cz
    Účet : g.a.r.g.i

Standardní

Po začátku serveru se vše vyvíjelo jak mělo. Vesnice rostla, prosperovala, dokonce se podařilo i založit další předsunutou základnu, ale co čert nechtěl, skončila "doba hájení" a nepřátelé věrni heslu co je mrtvé nás nezabije se na mě slétli jako supi na mršinu.
    I mé nebohé pracně budované jednotky se poroučeli do záhrobí spolu s jedním hrdinou, který jako vlnolam se snažil zastavovat nepřátelské šiky, leč marně. I tu mi podala pomocnou ruku aliance, zejména jeden můj soused. Umožnil mi, aby se mé zdecimované jednotky mohli uchýlit do jeho vesnice, zregenerovat a doplnit stavy na budoucí střet. I po několika dnech a nocích neustálého povolávání do zbraně se podařilo postavit několik praporů a vydali jsme se nepříteli v ústrety do obležené vesnice. I po tvrdém a krvavém boji se podařilo vesnici ubránit před neustálou ofenzívou nepřítele. Ten po několika desítkách hodin zjistil, že má moc veliké ztráty a rozhodl se přeskupit své jednotky a sehnat si pomoc.
    I já jsem nelenil a s pomocí kolegy jsem vybudoval několik útočných praporů podporovaných třemi rotami těžké kavalerie a četou těžkých strojů. Využívajíc pláštíku noci a informací od rozvědky, jsme vyrazili na trestnou výpravu k nepříteli. On si nedokázal připustit, že by na něj mohl někdo zaútočit, natož vesnice, kterou málem vyhladil. I chycen v nedbalkách přišel o své celé vojsko. Sice si postavil obrané linie, ale mé těžké stroje je prorazili jako nic, zároveň na rozptýlení obranných jednotek došlo k těžkému ostřelování jeho vesnice.
    Ráno, když vysvitlo slunce nad bojiště to byl do očí slzyvhánějící pohled. Kam až oko dohlédlo, všude stovky mrtvých a raněných. Vesnice byla v troskách.

Od nepřítele přišla zpráva uznávající jeho porážku. Byla prostá, jen jedno slovo: "Merde"
    Bohužel, neměl snahu se postavit přesile a do tří dnů zmizel z povrchu travianského.

server: TX2.travian.cz
    účet: Thurna

Standardní

Diky za prispevky Ted k tomu par slov:

Pitrs Cz: tvuj prispevek vubec nesplnuje to, co od souteze ocekavame.

Do finalniho vyberu tohoto tydne tudiz postupuje prispevek gargise, ktery prelozime a pote bude soutezit s prispevky hracu z ostatnich domen na kvalifikacnim serveru.

Karexuv prispevek uz bude zarazen do nasledujiciho tydne, protoze byl vlozen po uzaverce aktualniho tydne. Pokud se chcete zucastnit souteze, pridavejte sem prosim sve prispevky o tom, co se v uplynulem tydnu delo na kvalifikacnim serveru.

Pridam jeste male upresneni zadani: primarnim cilem je ziskat zpravodajstvi celkove o deni na serveru, tak prosim zkuste v prispevcich krome vasich boju zminit treba i jaky to ma vliv na server, jestli jde o boje nejakych velkych alianci, jak vypada rozlozeni sil na serveru a podobne. Melo by to co nejvice pripominat zpravodajstvi ze serveru, ne jen pribehy jednotlivych hracu (ale i ty muzete do toho zpravodajstvi zakomponovat). Dekujeme za pochopeni

Standardní

Ahojte

Jak už to tak bývá na kvalifikačních serverech.Vše je o politice.

Nepřátelé nás okupují ze všech stran

http://www.gettertools.com/tx2.*****...-Map/147674014 Hlavní aliance francie.
    http://www.gettertools.com/tx2.*****...-Map/105127684 Ostatní aliance francie
    + asi 10 dalších aliancích pod FRA praporem.

No dalo by se to uhájit (kdyby)

http://www.gettertools.com/tx2.*****...G-Map/42470193 NB-Chinani

http://www.gettertools.com/tx2.*****...-Map/274385001 Celkově cizinci

Kromě jiných vlajek a národnsoti mají spojenou i diplomacii.V současné době přes 2000+ cizých účtu proti cca 300 CZ účtům.

Boj by to byl dobrý,Akorát co čert nechtěl dotované účty jedne z FRA aliancí katují co se dá.
    http://tx2.travian.cz/allianz.php?aid=361 Viz tato aliance.

Dotované-Jejich přední hráč gabriel-15 kousku ne 15 000 off bodu ale 5 000 000 nakradeno.Vynikající support účty od zbylých REN + pro jeho 8 spoluhráčů v alianci.

Co čert nechtěl tyto hráči umístili svoje hlavní vesnice na -/+ kde je největší část CS uskupení.Katují co se dá a začínají od šedé.

Dnešním dnem nejsme schopni defnout offku 6000 imp+ 3700 EC + 550 beranu + katy která vesele katuje CS hráče u šedé(Týká se o dotovaný účet.) V alianci šlo HZ aby i offaři začali klikat def,protože jinak než defem to tu nevyhrajem.

Situace je zatím pro CS hráče blízko hranic s 20% šancí že se do 30-40 polí udržíme vůbec.

K REN + NB patří i portugalci,2 aliance thajcu -KAK,řekové + skandinávie.

CS aliance byli zatim rozloženi do aliancí dle polohy a snaha aby každý hráč spolupracoval i když třeba hrál jiné servery proti jinému CS účtu aliance tu je.

Al coholiks TX2

Standardní

Urazlive pripevky budou ze souteze rovnou vyrazeny. Informace o deni na serveru prosim piste slusne a neurazejte ani spoluhrace, ani protihrace. Diky za pochopeni.

Standardní

Necenzurovaná verze deníčku neprošla a proto jsem byl násilně donucen (třískla berla, přišla Merla a příspěvek mi smazala) vyhnout se narážkám a podobným ozdobám mého skvostného díla. Prý si tady nemám léčit komplexy nebo co. Jako novinka zde bude samozřejmě také reakce na dopisy, které jsem dostal od vás, milých čtenářů. A PĚKNĚ JSTE MĚ NASRALI VY ZKU.. šení a ostřílení KUR.. ážní hráči českých serverů.
    Na úvod nutno podotknout, že veškeré postavy našeho psychologického konverzačního dramatu jsou čistě smyšlené a jakákoli podoba s reálnými objekty kvaldy (i když sebepřesnější) je šistě náhodná.
    Na prvním místě tady máme vedoucího hlavního bloku. Krycím jménem Češtinář. Pak tady máme jedno individuum, které minimálně 2x týdně opustí celou vedoucí koalici – né, že by jeho důvody nebyly založeny na reálném podkladu – přičemž ztropí scénu jak z Pirrandella. Říkejme mu Matfyzák. Abychom měli obraz důležitých lidí kompletní, musíme přidat dvě důležité postavy, které mají velký vliv na chod a vlastně řízení defu – Adolfa a Evu aliance CS03 – a abychom nikoho neobviňovali z nacismu, použijme proto jména: Panístálemákrámy a Chytiltoodní. Nesmíme zapomenout ani na dlouhodobou složku českých kvalifikací . O té však není ani vidu ani slechu a v našem příběhu vlastně nehraje žádnou důležitou roli (protože mě pro ně nenapadlo žádné příhodné jméno), ale považoval jsem za důležité zmínit je v tomto článku, který by se dal vesele otitulkovat jako nekrolog českého uskupení.
    Jo a taky jsou tu nějaký randomové z Francie, kde prej vlastně klikají nějaký 3 nebo 4 český hráči, ale to není zas tak zajímavý.
    Nyní už se vrhněme na prohlídku samotnou.. Češtinář s Matfyzákem by řekli: „politickou situací“ celého serveru a zejména českého uskupení – ale myslím, že označení CS-schizofrenie bude přesnější. (Tím nechci nikterak urážet schizofreniky, jsou to přece jenom taky lidé, se kterými je občas celkem zábava, zvlášť když jim prášky vyměníte za vitamín C, ale to sem nepatří. Eh, ještě mi to budou chtít zase mazat.)
    Tak tedy: Češtinář společně se svojí partou razí zajímavou politiku pod heslem: „Je třeba dát šanci každému alias CHCI TĚ!“. V překladu do lidštiny to znamená, že součástí jejich generové politiky je lízat koule každé farmě a tak to taky v uskupení jejich aliancí vypadá. Na denním pořádku jsou stížnosti hráčů koho si to vedení dovoluje nabírat, proč jsme aliance plná farem a tak dále a pořád dokola. Což vede k tomu, že Matfyzáčka občas chytne psotníček, ztropí hysteráček a začně dělat uraženého, takže panu Češtinářovi pak musí týden dělat toho vepředu někdo jinej. Této úlohy se znamenitě ujal pan Chytiltoodní který se společně se svou přítelkyní Panístálemákrámy snaží alespoň v části společenství nastolit tvrdou diktaturu. A jejich geniální nápad spočívá v tom, že když je víc jak půlka aliance souvisle katována přímo z nebe, bude nejlepší všem sebrat práva na HZdka aby nemohli otravovat se žádostmi o def. Clap clap..
    Jo, a taky bych měl možná zmínit Gabrielovu offku. Myslím to vážně, když jsem jí naposledy viděl, musel jsem pak dlouho otírat klávesnici a monitor. Pokud má někdo problém s erekcí, napište mu ať vám pošle screen. Lepší jak Clavin.

Standardní

Pozdě, ale přece jsem se rozhodla zúčastnit se turnajového serveru. Zrovna jsem ve stádiu „seznamování se s okolím“. Překvapilo mě, že největší zastoupení zde mají Galové – národ defařů. Samozřejmě mému oku neuniklo, že jsou zde i silní off hráči. Hráči z aliance REN&GA jsou toho důkazem. Jejich situace se zde vyvíjí velice dobře…prozatím jsou tzv. „ na koni“ Ale měli by si krýt záda, nebo je z toho koně brzo shodí na zem… Postarat by se o to mohla parta z aliance CS-03.
    Je neuvěřitelné, jakým tempem se tu vesničky rozrůstají. Mám spoustu sousedu, tak jsem zvědavá na jejich přivítání. Pokud příjdou na návštěvu, tak mohou očekávat, že i já je navštívím . Možná si moc nepokecáme, protože já francouzky neumím, ale pohostinná dokážu být, ovšem jen pro přátele. S nepřáteli kafíčko nepiju a vypadá to, že jich tu nebude málo…
    Zatím jsme na začátku, tak uvidíme, jak se tu bude situace vyvíjet…15 dní zpoždění při registraci se určitě někde projeví…
    Celkem jsem byla potěšena, že i hráči mluvící stejnou řečí jako já, si vedou dobře… Legendary a likvidator2 jsou kluci šikovní – jejich útočná pozice mluví za vše… Tak tady ty dva bych brala za kamarády…
    Závěrem bych chtěla jen dodat, že zkušenosti za tu dobu, co hraji, nejsou male, ale ne vždy mi bylo přáno…Teď nastupuji znova na scenu…pod jiným jménem a s novými parťáky…A jsme tu, abychom vám ukázali, co dokážeme :-)
    tx2.travian.cz
    silver - duálka od speedycz

Standardní

Vážení a drazí čtenáři, pokračujeme! Je mi jasné, že již netrpělivě znásilňujete klávesu F5 a čekáte u svých monitorů patřičně vyzbrojeni papírovými ubrousky (ano, papírovými ubrousky, protože toaletní papír se lepí a zůstávají po něm takové ty malinkaté otravné kousíčky) čekáte na to, až vám zprostředkuji aktuální vývoj na kvalifikačním serveru. Abych uspokojil všechny - tedy alespoň některé - vaše potřeby, prokousal jsem se z psychiatrické léčebny elektrickým plotem, takže vás čekají opravdu JISKRNÉ novinky.
    V prvé řadě tady máme jednu novinku. Češtinář s Matfyzákem už jsou zase kamarádi - nečekaně. Francouzská inkvizice disponující podporou přímo z hůry se však rozhodla dát té kacířské sebrance pohov, takže pichlavé narážky na kvalitní a propracovanou obranu v podání Panístálemákrámy a Chytiltoodní budou a příště. A to si pište, že budou i přes drobné nadhodnocení kterého jsem se u této partičky dopustil. Takže Češtinář si zatím může vesele užívat komandování svého domečku z karet, než zafouká vánek plný vřesového nádechu z Provence a z domečku mu zůstane jen jeho mega ego. Ten člověk si v tom fakt libuje, skoro jako by to byl nějakej pitomej policajt, hrůza..
    Jelikož nám nebesa dopřála klid, můžeme alespoň představit pár dalších akvizic, které rozhodně stojí za povšimnutí. (A taky jsou mi trnem v oku, ale rozhodně si tady nechci na nikom vylévat srdíčko, to by přece pak nebylo ani trošku objektivní.) V prvé řadě nesmíme opomenout správce komunikace který v našem příběhu bude vystupovat pod jménem Cpt. Capslock který společně s panem IkdyžpíšudiakritikupoRvždyckyměkéi pečlivě střeží všechny účastníky československé konverzace pro případ, že by si chtěl někdo na něco stěžovat. Tito dva pánové společně s dámami – dejme jim pracovní jména LadyVstřícná a Dámsiještějedenžížek – tvoří hlavní skupinu propagandy, jejíž cílem je všechny přesvědčit jak zkušené vedení pracuje ku blahu národa. Doufám, že se za ty nestydaté lži budou jedou smažit v pekle. Je vidět, že když na zahrádku nezasadíte KVĚTINKY tak vám zaroste PLEVELEM. Chudák vedení Aeginy by se muselo otáčet v hrobě, kdyby bylo pod drnem. Co se týče herních kvalit jednotlivých hráčů, kteří jsou tahouny naší reprezentace, o tom si povíme zase jindy. Třeba se do té doby nějaké objeví.
    Sledujte proto i nadále pokus našeho Českého uskupení, které se snaží dokázat, že se dá vypadnout ještě dřív, než se to povedlo na EURU. Na závěr bych jen dodal, jezděte podle předpisů, ať Češtinář nemá na zlatky!

Podobná témata

1. [SOUTĚŽ] Hledáme turnajové zpravodaje! (info)
    Autor merlouska v sekci Travian turnaj
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 16.08.2016, 21:25
  2. ?????SOUTĚŽ?????
    Autor Samster v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 09.04.2008, 17:45
  3. Turnajové hřiště
    Autor papinek v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 21.03.2008, 17:29
  4. Turnajové hřiště