Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 16

Téma: Travian Finále 2016, KSN&MoD + CS pozvánka

Exclamation Travian Finále 2016, KSN&MoD + CS pozvánka

Ahojte všichni hráči,

rád bych vás jménem KSN&MoD a celé československé koalice pozval na finálový server 2016.
    Po nepříliš vydařené kvalifikaci doufám, že se zocelíme a předvedeme se v mnohem lepším světle.
    Model typu CS 1-12 neuspěl, proto se vrátíme ke klasickému rozdělení.

Video níže se netýká pouze KSN&MoD, ale apeluji na hráče všech aliancí. Ať už je to T, nebo Relax, nebo další aliance. Chce to jen aby se sešla schopná parta, která to tam povede.

Zároveň bych byl rád, kdyby se nám ozvalo co nejvíce ať už nováčků, nebo hráčů co s námi už hráli v KSN&MoD na skype - vivacastro_cz4 a koubicl.

Díky moc a přikládám video, tak se mrkněte, jak to asi vypadalo a vypadá dodnes v KSN.

Video promo/pozvánka

koubicl

Lightbulb Průběh

Abych vám shrnul jak to předběžně vypadá.. CS je rozděná na 3 okruhy. Okruh kolem Jchyma , Nikity a KSN. Za KSN jsme dostali nabídku do koalice pro celé CS od Rumunů a Ukrajiny a do koalice Číny ,Francouzů a Řeků.

Nabídku jsem napsal jak Nikitě, tak Jchymovi ale oba dva chtějí zkusit model samostatné CS koalice.
    1. TZN. samotné československé aliance se regnou do jednoho sektoru, kde budou odolávat nechutné převaze ostatních koalicí a čekat na nějaké spojence.
    Tento model mi příjde poněkud bláznivý s nulovou šancí na jakýkoliv úspěch, jelikož nemáme tolik hráčů aby jsme sami něco uhráli. Pro představu, nebude nás víc jak 200 a v dalších koalicích je kolem 1000 a i mnohem víc hráčů. Tudíž udržet art pro nás bude jediná věc která se nám povede, když se budeme maximálně koncentrovat na jeho udržení.. o divu nebudeme moct ani přemýšlet. I když ve scénaři Jchyma a Nikity DS je.. ( chudák ten kdo za to bude utrácet zlatky ).

Nicméně moje iniciativa na tomhle serveru je pokusit se dát CS dohromady, pokud vám tohle příjde jako atraktivnější metoda, přidáme se.

2. Pak je tu klasický model koalicí, kde jsme dostali fajn nabídku od FR,Číny a Řeků. Pro spousta hráčů konečně změna od Rumunů. Byla by jak šance na výhru, tak by jsme se mohli spolehnout na def, off utoky a dotace od koalice. Naše počty by se několikrát rozšířili a není to nic o suplování CS hráčů.
    Určitě by jsme se nenudili protože nepřátel by bylo najednou více po změně koalice. Mohli by jsme přemýšlet dokonce nad tím, že dohrajeme do úplnýho konce uplně všichni a přitom se nemuseli schovávat v pustině jak je taky v plánu prvního modelu..

Šance na úspěch když to porovnám jsou v celkovém poměru na procenta asi 5 ku 70..
    Proč to píšu: chci být upřímný a nechci mlžit, když už máme něco spojovat. Byla by strašná škoda dopadnout jako na kvaldě a mám strach, že pokud se budeme řídit první strategií, dopadneme ještě hůř..

Tak nám dejte nějakej feedback k tomuhle, jak by to podle vás mělo vypadat a k jaké metodě se přikláníte, ať můžeme dál jednat.

Díky

P.S:(ale dodatek k tomu co jsem psal ještě

model č. 1 se dá praktikovat na českých serverech.. tam by jsme bez problému obstáli, ale ne na finále, kde je jak jsem již psal, několikanásobná přesila v každém sektoru (krk na to, že už jsou všechny sektory rozdělené mezi koalice)

Jen si vzpomeňte na Turky, je jich hodně, regli se vždycky náhodně a vždy jako první mizeli z mapy, proč? protože čelili už dávno seskupenému celku, který měl jasně vymezené území)

Standardní

Jen pro upřesnění to co je zde formulováno byl jen pouze můj názor. Za mnou není žádná velká aliance a jen jsem zdělil svůj názor který zde byl formulován jako bych byl velitel NATO. Na finále pokud půjdu tak jako běžný hráč a všem hráčům kteří chtějí jít hrát tento server doporučuji sledovat toto vlákno kde se jistě dozvědí vice.

Exclamation Nové info

Start serveru oznámen na pátek 16.11. 13:00 (CET) - tj. našeho času

Zároveň potvrzuji koalici Francie, Číny, Řeků, Čechů + Slováků a malé party Skandinávců v sektoru +/+.

Turci jsou tento rok jednotní a jdou společně v koalici s Vietnamem na souřadnice +/- - dohromady jejich čísla dosahují 2500 hráčů! Vypadají tento rok na silné soupeře.
    Na stejné souřadnice jdou ale letos jako každý rok i Rusové.

Sektor -/- patří Arabům, kde budou bojovat i Ukrajinci z koalice Dacia+UA+USA.

Sektor -/+ patří jako vždy Dacii a jejím spojecům (USA + Ukrajina), mezi které jsme se tento rok kvůli nepohodám z minulých let neangažovali.

Wild cards zatím registrovat nejdou, ale až půjdou, hodím všem hromadné info o jejich registraci , proto prosím, zkuste jich registrovat co nejvíce, ať se na finále dostane co nejvíce našich hráčů.

Zatím díky!

Standardní

Citace Původně odeslal koubicl Zobrazit příspěvek
    Start serveru oznámen na pátek 16.11. 13:00 (CET) - tj. našeho času

Zároveň potvrzuji koalici Francie, Číny, Řeků, Čechů + Slováků a malé party Skandinávců v sektoru +/+.

Turci jsou tento rok jednotní a jdou společně v koalici s Vietnamem na souřadnice +/- - dohromady jejich čísla dosahují 2500 hráčů! Vypadají tento rok na silné soupeře.
    Na stejné souřadnice jdou ale letos jako každý rok i Rusové.

Sektor -/- patří Arabům, kde budou bojovat i Ukrajinci z koalice Dacia+UA+USA.

Sektor -/+ patří jako vždy Dacii a jejím spojecům (USA + Ukrajina), mezi které jsme se tento rok kvůli nepohodám z minulých let neangažovali.

Wild cards zatím registrovat nejdou, ale až půjdou, hodím všem hromadné info o jejich registraci , proto prosím, zkuste jich registrovat co nejvíce, ať se na finále dostane co nejvíce našich hráčů.

Zatím díky!
    Hahahaha

Standardní

Ahoj,
    Bojovníku nevím ... Je možné že znáš můj účet : Speedycz. Hrajeme většinou ( poslední dobou. ) Pomalý server aneb turnaj , finále a spol.
    Znám tvůj účet a také jsem známý hráč. Ne amater
    Nyní momentálně hrají na ts19 za ally SAM. Dozvěděl jsem že se ve finále bude vyvíjet ally SAM a spol. Pokud bude volné a pro zkušeného hráče místo v alianci. Tak, nyní se rád účastním. Ještě momentálně jsem nezadal mapu a národ. Vyčkám do 16.11 než nezačne server a pak zadám umístnění sektorů. ( Dle naší dohody. ) Více informací osobně.
    FB. : Pitrs cz
    Nevím kam nyní tuto zprávu psát, aneb k hráči. A tak se omlouvám za spam zde!

Speedycz.

Standardní

V pátek 16.11 ? já mám asi špatný kalendář..... Jinak kdo by měl zájem hrát opět za "I.K.cz" tak rychle na skype at se tam nějak podomlouváme. Zatím je nás málo souřadnice budou stejné +/+ (v pravo na hoře)

Standardní

Nazdar, nemáte volný key? Chci s jedním defařem klikat def pro jednoho hráče, co bude v KSN, ale kvaldu jsem nehrál.

Standardní

Citace Původně odeslal Thorsteinar Zobrazit příspěvek
    V pátek 16.11 ? já mám asi špatný kalendář..... Jinak kdo by měl zájem hrát opět za "I.K.cz" tak rychle na skype at se tam nějak podomlouváme. Zatím je nás málo souřadnice budou stejné +/+ (v pravo na hoře)
    Omlouvám se, ve středu..

P.S: Karet bude dost, kdo by měl zájem hrát s námi a neměl kartu, pište i tak na skype "koubicl". Díky!

Standardní

Ahoj, pokud 14. nedojde karta, tak se ozvu na skype.

Podobná témata

1. Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 29.10.2014, 23:14
  2. Vyhraj kód na finále Travian turnaje 2014!
    Autor merlouska v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 23.09.2014, 22:42
  3. Vouchery na finálovém serveru Travian turnaje
    Autor Black v sekci Oznámení
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 10.11.2013, 00:17
  4. Tlachárna o finále Travian turnaje 2012
    Autor merlouska v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 143
    Poslední příspěvek: 06.03.2013, 20:42
  5. Odpovědí: 1