Stránka 12 z 33 PrvníPrvní ... 2101112131422 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 111 až 120 z 329

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

Citace Původně odeslal lopik Zobrazit příspěvek
    Někoho jako lopika vzhled absolutně nezajímá, lopika zajímá charakter, vzhled je lopikovi ukradený.
    ************************************************** **********************************
    lopik na stránce 7:
    protože i když v koupelně trávíš evidentně 15 hodin denně, tak stejně vypadáš jak hlupák.
    ************************************************** **********************************

Ono nabourat se na účet ke "kamarádovi" k využití vlastnímu prospěchu a rušit Pécovi mezidefy křížkem ve shromaždišti je celkem umění
    Ok, tak to je lepší, jak když stein jednou prohlásil, že jsem se tam multilogoval celý server.

nebo bys radši rozebíral to jak si jako stavitel KSN měl na účtu bota?
    Nebo tohle? Filip ví sám, když Roon nemohl klikat jak ten účet vypadal a rozhodně ne tak, že na něm kliká nějakej bot. Nechci na nikoho házet špínu, ale ban jsme dostali po přizvání dvou nejmenovaných hráčů na účet.
    Nebo o tom jak absolutně nezvládáš vedení na finále a si všem pro smích?
    OK, je málo času při zkouškovém, sám to jako student jistě dobře víš, ale o tom smíchu bych pomlčel. Pořád jsi ten stejný lopik o kterém si celý CS travian včetně celé KSN, kde jsi roky hrál myslí, že seš psychicky labilní jedinec. Dokonce i tvůj dual a to je co říct . Nebo chceš připomenout ten tvůj chat "bez demen*ů" který ti lidi poleavovali, protože ten deme*t jsi vlastně ty?

Radši šoupej nohama, ty tragéde. Měl by ses přidat k HIVE výborně bys tam zapadl.
    Nevím proč, ale nějak mě to neuráží a asi mi i uniká pointa toho, proč by vlastně mělo. Lopiku až budeš vážně tak dobrej jak furt říkáš, přestaneš mít pořád z něčeho komplexy a bude se s tebou dát bavit, napiš mi prosím. Chtěl bych to vidět a upřímně bych ti to i přál, protože zatím bych to diagnostikoval jako Sociopatii

Standardní

Já nikde neříkám, že sem dobrej, ale nevadí . Proč se hrneš do vedení, když na to nemáš čas? To, že budeš mít zkouškové období si snad věděl i před serverem, nebo ti to nedocvaklo? Nevím, proč by ses tam multilogoval celý server, když si to dost brzo vzdal jak zbabělec, já bojoval aspoň až do konce a myslím si, že postavit DS na 99 proti T určitě nebyl špatný výsledek na to jakou jsme měli sestavu. Sice mě mrzí, že jsme nevyhráli, když to bylo kvůli takové drobnosti, ale to je holt hra. Už jsem se s tím srovnal. Řekl bych, že si toho bota měl ty. Roon na to jen doplatil. V KSN pořád jsme náš účet má jednu z největších offek z alianci. To, co si na finále předvedl ty jako velitel byla katastrofa, ale to co si předvedl jako hráč bylo ještě horší. Protože držet perma def se zdí na úrovni 1 a kameníkem na úrovni 0 je opravdu něco, co dokážeš jen ty. O tom, že účet byl věčně nehlídaný ani nemluvě. Když jsem byl ve vedení KSN já, tak jsme měli několik artefaktů a off akce byly každý druhý den. Tento server neproběhla ani jedna větší off akce.

Mimochodem to, že někdo vypadá jako hlupák není kvůli vzhledu, ale kvůli tomu co říká a kvůli tomu jak se tváří a chová, ale to by ses nad tím musel trochu zamyslet. Očividně ti dělá problém základní porozumění textu.

A neboj Péca ten mezidef trefil, viděl jsem ten screen. No někteří mě rádi nemají, což chápu, protože jsem občas nesnesitelný a zbytečně upřímný a možná jsem i některým křivdil, což mě u některých lidí mrzí, ale u tebe rozhodně ne.

Standardní

V pohodě, to je určitě dobrej výsledek . Kdybych toho bota měl já, tak bych neflákal offky na Portugalce jenom proto, abych se snažil ten účet držet aspoň trošku v pohybu. Bohužel mám život normálního člověka. Studuju, chodím do práce a mám přítelkyni, které věnuju spoustu času.

Na finále víš jak to bylo, byli jsme v obrovské přesile a okolo mého MC byla ta situace neřešitelná, vy jste byli o 70 polí dál v pustině, kde byl nejbližší Arab 15-20 polí daleko. No já jich měl do 2 polí 7 a to nemluvím o nejblizším okolí. :-)
    Off akce jsou na Dartovi a Jurim.

Tak pak nevím, o jakým rušení mezidefu jsi psal, ale cajk.
    Někteří? Jsi tak naivní, nebo si myslíš, že za ty roky si lidi nepamatují cos kdy na chatu vyplodil nebo provedl? Vždyť i tvůj dual se nám za tebe všem na vedení omlouval, že se chováš jako ***** .

Standardní

"Vybíráme si pouze takové úkoly, na které stačíme." Můj dual si o tobě taky myslí svoje, jen ti to na rozdíl ode mě neřekne.¨, protože se snaží být nekonfliktní. To já se klidně pohádám, když vím, že mám pravdu (nebo si to alespoň myslím). Je super, že se chlubíš tím, že máš přítelkyni, ale pořád je to to samé, neměl si se hrnout do vedení.

Standardní

"Vybíráme si pouze takové úkoly, na které stačíme." Můj dual si o tobě taky myslí svoje, jen ti to na rozdíl ode mě neřekne.¨, protože se snaží být nekonfliktní. To já se klidně pohádám, když vím, že mám pravdu (nebo si to alespoň myslím). Je super, že se chlubíš tím, že máš přítelkyni, ale pořád je to to samé, neměl si se hrnout do vedení.
    Ty vole Lope čteš po sobě co sem píšeš? Kritizuješ lidi, kteří dělají něco dobrovolně aby lidi mohli hrát a zabavit se a ty do něho jebeš, že to dělá špatně..

Viděl jsi letošní kvaldu ? Kdy CZ společenství nebylo skoro pohromadě, nebyl tu nidko kdo by to vedení aspoň nějak vzal do vlastních rukou. A Kuba se na finale snažil vytvořit zase nějaký ucelený celek a ty ho tady za to jebeš, že na to neměl tolik času.

Btw: On se nechlubí, že ma přítelkyni jen podotknul, že žije normalní život to znamena, že studuje, pracuje a ma pritelkyni. Ne každý žije v travian světě jako ty:-)

Standardní

Igita znám dlouho a nikdy jsem s ním žádnej problém neměl, to ostatně ani s tebou, dokud jsem tě nekickl z chatu za to, že jsi všem nadával a choval se jako malé dítě. Chlubím? Není to náhodou normální, že mladej člověk má partnera? Jen mám prostě i jiné záliby než je Travian a myslím, že by to tak mělo být u každého hráče Travianu. Podle toho co píšeš je teda nezodpovědné být ve vedení, když máš i jiné životní priority?

Lopiku, rád bych ti připomněl, jak to vypadalo na kvaldě. Nebýt mé přehnané iniciativy dát to aspoň trošku dokupy, nechtěl bych vidět, jak by CS komunita vypadala.

Standardní

Je nezodpovědné být ve vedení, když tomu nehodláš věnovat žádný čas. Někteří lidé umí reálný život a travian skloubit, ty evidentně ne. Nevím tedy jak je to sjednocené, když Roon má svou alianci a Nikita taky, ostatní hrajou v KSN jen kvůli názvu, což se týká i mně a Igita.

Standardní

Je nezodpovědné být ve vedení, když tomu nehodláš věnovat žádný čas. Někteří lidé umí reálný život a travian skloubit, ty evidentně ne. Nevím tedy jak je to sjednocené, když Roon má svou alianci a Nikita taky, ostatní hrajou v KSN jen kvůli názvu, což se týká i mně a Igita.
    Roon má svou alianci? Ano je SAM a Nikitino Uff(kde je mimochodem jen pár Čechů). KSN mělo kolik Čechů pohromadě? Na tu bídu si myslím, že dost Lopiku.. ať se ti to líbí nebo ne

Standardní

jako puvodni trash talk narnie se mi libil, ale uz se to meni na "vyblitky lopikova choreho mozku vs svet". ze vas to bavi

Standardní

Otázka je jestli to byla tvoje zásluha . Což si tedy úplně nemyslím, ale když ti to udělá radost, tak si klidně připiš za zásluhy všechny věci, které KSN dokázalo.

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85