Stránka 13 z 33 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 121 až 130 z 329

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

Zdravím své fanoušky, všichni dobře víme, kdo jsem, mocný VON, legenda travianu. Opět jako každý server tu řešíte blbosti, Tyranie není nejlepší, je dobrá, to ano, ale Jirka se ještě má hodně co učit, však jim řekni Jiří, kdo je tvůj vzor a od koho jsi se vše naučil. Ohledně Vás ostatních, sledujte mě na jůtůbu a učte se, protože zatím jediný nick, co mi něco připomíná je tůštejn.

Název:  gfdgfdgdfgfdsg.jpg
Zobrazení: 649
Velikost:  23.3 KB

VON
    #mocný #legendaTravianu #nejlepšíZNejlepších

Standardní

To je fake, je to profesionálně upravené v grafických programech. Původní neupravená verze je zde.

Standardní

Citace Původně odeslal lopik Zobrazit příspěvek
    Otázka je jestli to byla tvoje zásluha . Což si tedy úplně nemyslím, ale když ti to udělá radost, tak si klidně připiš za zásluhy všechny věci, které KSN dokázalo.
    Já si připsal nějaké zásluhy? Přečti si ještě jednou co jsem napsal a nepřekrucuj slova..

Standardní

Já měl tu čest učit se od MOCNÉHO VONA
    Tento klučina se mě ujal, když jsem začínal. Stejně jako mě,tak i Vás naučí. Je to velmi zkušený OFF generál, který Vás naučí jak správně útočit. Jeho metody Vám budou ze začátku připadat divné. Bude Vás nutit nechat hrdinu při útoku zapnutého na suroviny. Jeho motto totiž zní: Káždá surka je dobrá, 20% off bonus je stejně na nic. Dále doporučuje útočení okolo 14 odpoledne. Dle jeho odborného názoru je v tuto dobu na Travianu nejméně lidí. Nejdůležitější budova dle MOCNÉHO VONA je trh. Proto je na tržiště nutné poslat minimálně 800 katů.

Pokud chcete vědět víc, nebojte se zeptat. MOCNÝ Von je Vám k službám vždy a všude.
    Tohoto velmi MOCNÉHO hráče všem doporučuji. Je to opravdová LEGENDA.

Dassik

Standardní

Také chválím všemocného VONa , mam tu čest sním hrát v jedné z nejznamějšich alianci (MASH). Doufam ze se od vsemocneho vona neco priucim jako zde Dassik.

Panove odeme zatim vse.

Maucta!

Edii

Standardní

Lopik, Koubicl

Kdyz sem kolikrat hral pod Lopikem nebylo na co si stezovat, ale kdyz jsem hral pod tebou na finale stalo to za hovn* vylozene, zadny system vubec nic. Sundaji ti kolikrat vesku a ze by sis.to hlidat to vubec hlavne ze to pak hazis na dualy apod...Priseo si jednou, dvakrat za den a otviral sis hubu!

Standardní

Citace Původně odeslal Edii Ramach Zobrazit příspěvek
    Lopik, Koubicl

Kdyz sem kolikrat hral pod Lopikem nebylo na co si stezovat, ale kdyz jsem hral pod tebou na finale stalo to za hovn* vylozene, zadny system vubec nic. Sundaji ti kolikrat vesku a ze by sis.to hlidat to vubec hlavne ze to pak hazis na dualy apod...Priseo si jednou, dvakrat za den a otviral sis hubu!
    Vsak v pohodě, protože jsem jiště vždy jen já ve vedení a za všechno zlo taky můžu . Co já vím, tak na finále jsem žádné dualy neměl. Na nikoho jsem neházel nic a nikdy jsem si nestěžoval, natož otevíral hubu na výkony hráčů nebo ostatních.. takže CO?

Nechceš nám radši zase všem tvrdit jak za den vyděláváš po jednom dni 200k na burze? Asi takovou hodnotu má tenhle příspěvek, navíc v topicu pro speed server, ne pro finals.

Standardní

P.S: Ty jsi byl vyhozen pro opětovné přidání lopika na chat pokud se nepletu, ikdyž bylo jeho přidání zakázáno za to, jak tam neustále urážel lidi a otravoval vzduch. Že já se divím co tu píšeš, lidi na finals ví pokemone leť

Standardní

Proste jadro pudla je v tom, ze kuba ma travian jen jako konicka a zije real life, lopik proste travianem zije.... a takovyhle 2 lidi se neshodnou nikdy btw krasne ranko

Standardní

Bezva pokec tady. Vědět to dřív, že největší elity traviku se sdružují na fórech, tak jsem ho založil už dřív. Jinak děcka, chtělo by to víc klikat, než zbytečně blekotat po fórech, co myslíte?

90-60-90 .... to jsou míry ideální partnerky, ovšem i IQ některých co zde přidávají příspěvky.

Aloha bukvice a mějme se rádi
    Ke koksu se nečuchá panééé

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2