Stránka 18 z 33 PrvníPrvní ... 8161718192028 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 171 až 180 z 329

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

lopik každému vyhrožuje lul , ta negramotnost je někdy fakt problém. V životě jsem nikomu nevyhrožoval, to není můj styl. Péca mi před několika lety vyhrožoval, že mě zmlátí, no ještě si k tomu asi nenašel čas hrdina , prostě Tyran, co na to říct.

Standardní

Citace Původně odeslal lopik Zobrazit příspěvek
    lopik každému vyhrožuje lul , ta negramotnost je někdy fakt problém. V životě jsem nikomu nevyhrožoval, to není můj styl. Péca mi před několika lety vyhrožoval, že mě zmlátí, no ještě si k tomu asi nenašel čas hrdina , prostě Tyran, co na to říct.
    Před dvěma dny jsem tě vyhodil z chatu právě proto, že jsi vyhrožoval joachimwedelovi. Svědků tam je dost a nemám problém doložit screen.

Standardní

Citace Původně odeslal Dassik Zobrazit příspěvek
    Pořád to ale nepřebije to, jak se zachovali Včelky (nevím kdo tam hrál), kdy měli po většinu času na účtě armaďák, pak jim jednou přeskočilo a začali útočit na vlastní členy aliance.
    Dobře dejme tomu, že tohle je forum o kvaldě a budem se bavit o pár faktech.

První fakt, ano zachovali jsme se vůči KSN neuctivě a podle. Vím to, nicméně bylo tam pár věcí, které jsme nemohli ignorovat, protože pro Nás byli nesnesitelné. A dlouho jsme apelovali na vedení, aby tyto problémy řešilo. První z problému, který byl acc xGeminy. Pokud si hrál kvaldu pamatuješ si jistě jeho výstupy a to co tam vyvedl. (Pro ty co nevědí - xGeminy si zrakvil svou offkou svoje další 2 offky + 2 offky dalších spolupráču co tam měli na výživě + velké množství deffu o technice nemluvim. Jen chci uvést, že si nepamatuju přesné čisla, takže to beru zaokrouhleně.) Po tom "přešlapu" odmítal pustit dietu z učtu a 2x za sebou nám zrakvil hera, ikdyž jsme dostali pokyn od vedení, at si zajdem pro dietu k němu.

Apelovali jsme na vedení, že tohle prostě nejde, a nebudem hrát někde kde se tohle děje. Naše svobodné rozhodnutí, které vyústilo až k tomu co všichni tak znají.

To že Filip klikal přes zástup u acc Pedobears, kteří v té době měli časové díry se už neví. To že Filip pomáhal potom stavět se taky neví, a že zaskakoval za nejmenovaného člena vedení, který na to neměl v té době čas taky nikdo neví.

Přes všechny tyto věci, víme, že jsme se zachovali podle a neuctivě ke KSN. Ale pokud by se to stalo znova v té míře, jako minule. Tak to udělám znovu :-)

PS: Jsem rád, že všichni vědí co jsme tam udělali, ale nikdo nezná detaily.

Standardní

Tak Geminy, lopik, Včelky, koubicl a Zuzuli to byl těžkej dream team, vtipné je, že i když se tyhle lidi nemají rádi, tak dokázali porazit T (resp. měli na tom svůj díl, já klidně přiznám, že ten můj byl asi nejmenší, přesto ale byl).

Standardní

Jů, tady to už je jako když hrávala HAFka... Akorát místo ImaLegend je tu Demago*****, jehož původní místo zastoupil WannaBeJirka, kterej si nejspíš myslí, že když vede MASH, tak jeho hovna míň smrdí. Dřív tady byla s tyranií alespoň sranda, teď už je to pomalu KSN lvl trash aliance. Já chápu, že většina lidí už to hraje jenom pro zábavu, ale potom nemá cenu řešit tady takové *****iny.

A řešit nějaké pointless mulťáky? Stejně tady nikdo není dostatečně vyskillenej aby to uměl efektivně použít.
    Edit: Aby koubiclovi nebylo líto, že na něj jsem zapomněl, tak jeho bych taky zařadil do místní topky ufonů... tak top3 určitě.

Standardní

Se mnou není sranda , já jsem myslel, že tu bavím lidi.

Standardní

Citace Původně odeslal lego123 Zobrazit příspěvek
    Nepamatuju czx, kde by T hrala bez spojencu. Na druhou stranu nikdy nerikala ze hrala sama. Narozdil od Aeginy minulej vek, kteri tvrdili jak vymlati konkurenci na DS a nakonec sel jejich plan do kopru a pres spojka utvorili nejvetsi koalici na serveru. Tomu rikam sr.ni do pusy. Jak tu psal cham. DS vyhraje ten kdo sezene nejvice lidi=nejvic defu. Cest vyjimkam. T hlasala, ze jde stavet DS, takze asi spojenci budou i kdyz DoN s Hydrou vubec nechapu, tak je to jejich vec. Jestli muzu alespon trochu srovnat MASH s Tyranii, tak kdyz my mohli odehrat server bez spojencu, tak T taky. Pro hnidopichy z HIVE napisu, ze za posledni 3 veky jsme meli jednoho spojence, nez zas budu poslouchat s kym mame/budem mit spojko.
    Na Mash nehnípu, jedinej spojenec, které jste za poslední 3 věky měli byli KNIGHTS co vím A za to Vás uznavám, že držíte slovo.

Nicméně dneska jsem si projíždel aliance, člověk nemá doma co dělat a najednou jsem narazil na zajimavou věc.

http://prntscr.com/e3z9y2 Už to neni jenom Hydra už další :-)

Že by T. obepisovala aliance? Jak se proslýchá na serveru?

Standardní

taky jsem na to dnes koukal ale ono je to jasný hned jak byla spojka s hydrou tak jsem říkal že se svezou i její spojka a stokrát se může člověk obhajovat že je to jen don =8-))

Standardní

Citace Původně odeslal chameleonn Zobrazit příspěvek
    taky jsem na to dnes koukal ale ono je to jasný hned jak byla spojka s hydrou tak jsem říkal že se svezou i její spojka a stokrát se může člověk obhajovat že je to jen don =8-))
    Naprosto souhlasím, čekám jen kdy příjde DoN s Pohodáři.

Standardní

tak jsem to dal i na profil chlapi... ale jak to tak byva nikoho jsme neopisovali ( neodepisovali ) ale to prece vy hned napadnete...

slečno vy se mračíte, že vám celý den pršelo ? co by měla říct taková jepice, který prší celý život (h)

http://prntscr.com/e41nks

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery