Stránka 20 z 33 PrvníPrvní ... 10181920212230 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 191 až 200 z 329

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

Kdo hrál předposlední kvaldu ví, že nebýt Aeginy tak Tyranie nedohrála. Pustili se do něčeho na co ani zdaleka neměli a první jejich off akce začaly chodit, až když byl všechen def v divu. To je jako farmit oázy :-)

Standardní

když pominu to že jsi napsal že prvni off akce byla až když byl def v DS tak co je na tom chodit na defaře když maj def v ds neoslabuje to obranu pokud katneš vesnice ,neobíráš o surky když katneš trh, jako spousta hračů obhajeje body z natarů, kdo staví DS zákonitě vyhrává top def a to je vše normálni ,uznáváte vítěze hry toho kdo postaví DS ale neni to spiš o tom bojovat hráč proti hráči,aliance proti alianci , bohužel to dnes už pomalu není, Mash když z nudy naposledy postavil ds jen diky tomu že ziskal diky natarobijcům plány a natarku zdarma a začal stavět až když první DS měl 80lvl tak měl defu že nevěděl co sním protože nikdo nechodil co je to pak za hru ,dnes už se pomalu nikdo o vesničky neboji a když o ni přijde tak jsou hned utočnici koko-ti a podvodníci

Standardní

To nikdo neřek, jen jsem od nich neviděl jednu zdařilou akci. Budu radši útočit s tím, že soupeř zmatkuje a analyzuje co defnout než abych věděl, že jdu do prázdného. Je to taktika, ale je to to samé jako defovat farmy za záměrem ničit nepřítele. Je to fajn, ale ne nic, čím bych se chlubil .

Standardní

defováni farem taky neuznávám ale rozhodně bych nebrečel že mě někdo na konci sejme diky tomu že mám vše v DS to mě připadá jako hovadina prostě s tim musím pořád počítat

Standardní

Citace Původně odeslal Vcelka - David Zobrazit příspěvek
    Na Mash nehnípu, jedinej spojenec, které jste za poslední 3 věky měli byli KNIGHTS co vím A za to Vás uznavám, že držíte slovo.

Nicméně dneska jsem si projíždel aliance, člověk nemá doma co dělat a najednou jsem narazil na zajimavou věc.

http://prntscr.com/e3z9y2 Už to neni jenom Hydra už další :-)

Že by T. obepisovala aliance? Jak se proslýchá na serveru?
    Tuhle don jsem pomáhal domlouvat já takže T určitě nikoho neobepisuje jak říkáš,vyšlo to ze sitauce která nastal při útocích s aliancí V

Standardní

Citace Původně odeslal chameleonn Zobrazit příspěvek
    defováni farem taky neuznávám ale rozhodně bych nebrečel že mě někdo na konci sejme diky tomu že mám vše v DS to mě připadá jako hovadina prostě s tim musím pořád počítat
    Chame, chápu pointu, kterou píšeš. Ale tak stejně musíš pochopit, že travian už není na takové úrovni co dřív. V dnešním travianu jsou důležité dvě věci. Bouračka a kopa defu. Travian, o kterým píšeš o válčení a kdy to nebylo o DS, už není, protože dřiv se aliance prali o stabilitu o natarku. Teď, když se udělají 3 strany na serveru je to úspěch a můžem mluvit o "dobrém" serveru.

Takže, ve shrnutí chápu pointu, nicméně si myslím, že hra se vyvinula a my bychom měli sní. Ale tak či tak by měli zůstat věci, které se nedělají a jedna z nich je defovaní farem. Z toho mi je prostě na blití.

Slávku, to vůbec neber rejpáni vůči CZ viru. Je to cílené rejpáni vůči T. A to ze dvou důvodů. První, že Tyrani mají v sobě strašnou samolibost a všude rozhlašují jak jsou nejlepší. A druhý, že většinou hrají bez spojenců. Jen tohle czx ať počítam jak počitám furt mi vychazí, že jich je víc jak 250 účtů.

Standardní

Vcelka-zrovna v noci jsem koukal na videa a ono to zase není tak dávno ,pro Mash byl asi nejlepší věk czx24 https://vimeo.com/142049251 tam to bylo opravdu se vším všudy a na konci se pak musíš smát jak byl každej překvapenej že jdem stavět DS strašny překvápko protože si to konkurence nedoklikala pěkně v klidu a o tom to je, prostě jen nuda a člověk to hraje jen kvůli te partě a ze setrvačnosti

Standardní

Defování farem, přepsání názvu vesnice na Nataři xx|xx by mělo bejt trastany ufiknutí pinďoura..ti co to dělaj by neměli vůbec hrát

Standardní

Neni misto toho lepsi proste se alespon podivat koho to přidáváš do farmlistu? mě si třeba minulý tyden přidal někdo do fl novou vesnici a 2 minuty po založení už tam sly farm utoky, nechápal jsem jak je to mozne.

Standardní

Citace Původně odeslal pelda Zobrazit příspěvek
    Neni misto toho lepsi proste se alespon podivat koho to přidáváš do farmlistu? mě si třeba minulý tyden přidal někdo do fl novou vesnici a 2 minuty po založení už tam sly farm utoky, nechápal jsem jak je to mozne.
    Tak podívat se co je to zač, je základ.. ale 7 dní se mu nepohne popka, utoči tam všichni a najednou to tam začne kapat že.. a o tom přejmenovávání přebrany vesnice na Nataři xx|xx je pěknej bullshit

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85