Stránka 23 z 33 PrvníPrvní ... 132122232425 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 221 až 230 z 329

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

Zdar všichni! Tady Vokurka

Standardní

Já vám rozumím, Tyranie získala pouze 2x sedmimílové boty a musí si to kompenzovat jinými boty. Je to hnus velebnosti, styďte se. Ale nezapomeňte zatloukat a zatloukat ...

Standardní

Citace Původně odeslal PoštákPet Zobrazit příspěvek
    Když už tu někdo začal používat fakta. Tak jich pár také přidám.
    Fakta1: T. Hraje vždycky fér a nemá potřebu používat špehy .....hmm a jak mi teda vysvětlí to že hráč PK ukradne art MASH a ráno si tam maluch v pohodě dojde jen herem bez špehovačky bez katu http://travian-reports.net/cz/report/2198121fe57
    V době poslání útoku byl Cartmen ještě v ally V. Až v průběhu se dostal do PK, ale i tak je to "náhoda", jak to Maluch vystihnul. Nebo je tohle forum jedna velká kamufláž a celou dobu tahají PK, HIVE a T za jeden provaz? Férové ani jedno není a to jsem minimálně od jedné ally čekal. Čekal, jsem to trochu jinak, ale když se vybité arty bez použítí offek T najednou přesouvají do T, tak je to minimálně na zamyšlení.

Standardní

K zamyšleni je dostávat info kdy nejsem na účtě-viz minulé czx.

Tak jako tak aliance složená z drtivé většiny nováčku kdy jeden hráč nerozeznal fala od lega vám sundavala offky jednu za druhou ,ač přes zástupy jste viděli k nám + katovali hráče spinkající s vidinou ranní šichty.

Takže nebreč.Mash mam dojem měla slavné chvíle ale bohužel i ta už je pryč.

Standardní

Citace Původně odeslal Ronin1111 Zobrazit příspěvek
    K zamyšleni je dostávat info kdy nejsem na účtě-viz minulé czx.

Tak jako tak aliance složená z drtivé většiny nováčku kdy jeden hráč nerozeznal fala od lega vám sundavala offky jednu za druhou ,ač přes zástupy jste viděli k nám + katovali hráče spinkající s vidinou ranní šichty.

Takže nebreč.Mash mam dojem měla slavné chvíle ale bohužel i ta už je pryč.
    Doba, kdy nejsi na účtě se dala snadno rozpoznat podle toho jak jsi farmil a držel jsi se v TOP10. Ono je velkej rozdíl, pokud máš na účtě jen jednu off, která farmí nebo těch offek máš víc a stopnutí farmu jedné offky tolik znát není, ale svádět to na zástup u vás v ally? Proč ne. Pokus dobrej. On mi to na konci někdo od vás psal, že jsme k vám viděli. Místo důkazu jsem dostal jen hlášku "to je ted jedno". Takže důkaz opět žádný. Ne nadarmo píšu každej speed HZ, kde píšu, že ti co budou mít zástupy v cizích aliancích vyhazuju z ally. Kolik velitelů aliancí vyhazuje svoje členy, kteří používají scripty a boty a dostanou třeba i za to ban? Já si ty HZtky asi píšu abych se nenudil. Pořád nás bylo 20 a vás 180. A zredukovali jsme vás na jednu ally. Kolik akcí jsme měli my vs. jedna vaše alianční akce za celej server. I váš hráč měl v profilu hezkou hádanku. Co je častěji? A) Vánoce B) Off akce ve WAR. Nemluvě o tom, jak jsi ty a tvoje vyvolené účty vyžíraly "dotace" od ally na katy na sundání mě. Jeden skončil s banem a 3 vesky včetně té tvojí jsem přebral a jednu vykatoval. Nebo tvoje slavná akce ukrást bláznovi oázu k MC, která se ti vůbec nepovedla a já ti to oplatil tvojí vlastní medicínou, kdy jsem tvojí oázu držel několik dní. Závěrem jsme u vás měli v každé ze tří WAR mnoho zástupů a katovali v noci lidi, protože my vstávat ráno nemusíme a do práce nechodíme.

Pokud bych si chtěl rejpnout, tak bych napsal, kdy WAR měla slavnou chvíli? Ale jen napíšu, že i když jsem zažil výhru MASH na czx24 tak i lekci o server později, tak pořád hrajem spolu se stejnou partou.

Standardní

Pokud jsi četl přispěvek bylo jasně napsano že aliance byli složeny většinově z nováčku.

I přes to jsme měli pak 5 000 000 defky v divu v těch 60 ti členech což je dobrý na alianci z nováčku+ nesehranou.

Standardní

Pokud jsi četl přispěvek bylo jasně napsano že aliance byli složeny většinově z nováčku.

I přes to jsme měli pak 5 000 000 defky v divu v těch 60 ti členech což je dobrý na alianci z nováčku+ nesehranou.
    5 Mega defu jste tam neměli. Zase tu nelži. Aegina měla v DS 13-14 mega defu a vy jste tam tolik neměli.

Standardní

No myslím že ten kdo měl přístup na tabulku aeginy ti to potvrdí,gorky a spol.

Standardní

BTw jsem se sekl

Od stavitele aegina ---bylo tam 4 500 000 defky od aliance WAR.

+ nezapominam na cca mega defky co posledni dny padl ve vsích kam jste šli útokem a byli zadefované.

Standardní

No myslím že ten kdo měl přístup na tabulku aeginy ti to potvrdí,gorky a spol.
    Já jen vím, že jsi pořádně s nikým nedokázal nic uzavřít. Asi chyba všude kolem když z Aeginy znělo, že s váma nic nemají, ale přece vám ten def nebudou posílat domů. Nebo že budete podporovat Flames ve stavbě, pokud sundají blázna. Kolovalo tehdy lecos.

Podle tabulek možná. Otázka kolik z toho bylo přítomno v DS. Dost lidí mělo def doma.

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85