Stránka 27 z 33 PrvníPrvní ... 172526272829 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 261 až 270 z 329

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

Rusherko vyjádřim se ke dvěma "narážkám" 1)vyhodit 2top hráče ...sám za sebe z Mash vyhodím klidně všechny hráče pokud nebudou dodržovat pravidla které se napíšou na začátku ,vždy to tak bylo a vždy to tak bude ,nikdy nekoukám na to jaký je hráč top, může bejt sebelepší ale pokud nehraje za alianci jde ven, ty pravidla tu jsou co je mash mashem a každy o nich ví a ví i postih
    2) katováni zásobovaček a def vesnic pokud nemám off na to aby poškodila DS klidně budu běhat po vesnicích defařů ,vem si že pokud defař má v hlavce cca 50-100k defu pokud vymlátím takovejch vesnic jen 10 máš to 500-1M defu které se ztratí což z mého pohledu má logiku a to nepočítam dodávku žita do DS vždy se tak hrálo jako se hrálo na likvidováni katovaček dnes je moderní plakat ,hoši proberte se a zapátrejte v paměti jak se hrálo před lety

Standardní

Citace Původně odeslal chameleonn Zobrazit příspěvek
    Rusherko vyjádřim se ke dvěma "narážkám" 1)vyhodit 2top hráče ...sám za sebe z Mash vyhodím klidně všechny hráče pokud nebudou dodržovat pravidla které se napíšou na začátku ,vždy to tak bylo a vždy to tak bude ,nikdy nekoukám na to jaký je hráč top, může bejt sebelepší ale pokud nehraje za alianci jde ven, ty pravidla tu jsou co je mash mashem a každy o nich ví a ví i postih
    2) katováni zásobovaček a def vesnic pokud nemám off na to aby poškodila DS klidně budu běhat po vesnicích defařů ,vem si že pokud defař má v hlavce cca 50-100k defu pokud vymlátím takovejch vesnic jen 10 máš to 500-1M defu které se ztratí což z mého pohledu má logiku a to nepočítam dodávku žita do DS vždy se tak hrálo jako se hrálo na likvidováni katovaček dnes je moderní plakat ,hoši proberte se a zapátrejte v paměti jak se hrálo před lety
    No právěže v té paměti pátrám a tvůj styl na to nějak nesedí Pokud vím tak ani ty jsi na serverech zhruba 3-10 nehrál, jinak bys znal zvyky jaké jsme tam jako hráči měli, ale OK tvůj názor ti neberu. Ale rozhodně se nezalézalo se celý server schovávat bůh ví kam a katovat průměrné hráče že #MASHstyle

Standardní

Já bych řekl, že rejpání bylo už dost a nějak bych to ukončil..

Někteří hráčí mají názor, že břečíme nad tím, že lidé katujou defaře, kteří mají deff v DSku nebo že se katujou zásobovací vesnice..

My nebrečíme, my se smějeme, protože mě to příjde naprosto trapné. Pochopil bych, kdybychom se celý server s těma lidma a aliancema, kteří to dělají mlatili hlava nehlava. Ale pardon většina z nich měli offky celý server na farmu nebo někde uklizené a když se narvalo vše do DSka každý je hrdina a tohle mi příjde trapné. Bral bych to kdybychom se řezali, ale každý kdo byl na tomhle serveru ví, že jediný kdo tu dělal off akce jsme byli my. A pár akcí bylo od T. abych jim nekřivdil. Proto se Vám co to děláte směju..

K tomu jak to vypadá s DS můžu říct jen jedno. Myslel jsem si, že server vyhravá strana, která nahromadí co nejvíc deffu a bude mít nějaké katovačky. Muj nazor teď je takový, že to vyhraje strana, která celý server nic nedělá pujde někam do pustiny si klikat deff a offky a pak na konci serveru to vše vyšle. Celkem smutné kam to dospělo.

Nebudu tady psát jak server nevyhravá DS nebo že jsme šli hrát na to abychom si zabojovali. Ano přišli jsme si zabojovat ale i postavit DS, bohužel ne vždy se povedou obě věci.

A proto nemůžu říct nic jiného, než že gratuluju vítězi. A čest poraženým.

David - ZprzněnéVčelky

Standardní

BadToaster -jo klikám cca od roku 2009 tak si těch bojů moc nepamatuju jinak mlátilo se to úplně jinak člověk hledal offky,katovačky a ty se pak snažil sundat, ukaž mě to dnes u nás byla jedna off s katama a druhá s beranama dřív by ani nevyjela ,dnes když vyjede tak je to problém ,ta hra ztratila kouzlo ,prostě se to nějak odkliká ně,kam se to flákne a nazdar kde je ta doba když jsi nestíhal klikat def jak rychle to padalo, škoda slov řeší je jen ho... fekální hmota
    David - dokud nestojí ds pořád tu je hrozba že tě někdo sundá kdo má armádak se ví tak cca vydedukuješ kde muže bejt off stačilo je sundat a nečekat jak to dopadne a jsme zase u toho co jsem psal vejš na to se dnes prostě nehraje a nehraje se tak už pár věků ,jak rád bych se zase při travianu nevyspal =8-)))

Standardní

Ooooooo... Zajímavé.. Neni to tak dávno co jste se považovali za vítěze serveru.. Není to tak dávno co jste prohlašovali že T už není co bývalo.. A teď když se karta obrátila napíšete tohle? Včelky,vy si fakt nevidíte do huby.. A teď k tomu proč tomu tak je. Vaše nechutné praktiky tipu mít v každé alianci špeha a kontrolovat dění na serveru,posílat na smrt offku hráče který k vám přestal být loajální atd... Podporuje vás milion aliancí ale všude brečíte jak T má víc účtů.. A teda,jak se mohlo stát to že jste pořádali off akce jen vy,zničili jste natarku otrokáře a tyrana,T začala dělat div při vašem asi 65lvl ale vypadá to tak jak vypadá???

Standardní

Citace Původně odeslal chameleonn Zobrazit příspěvek
    BadToaster -jo klikám cca od roku 2009 tak si těch bojů moc nepamatuju jinak mlátilo se to úplně jinak člověk hledal offky,katovačky a ty se pak snažil sundat, ukaž mě to dnes u nás byla jedna off s katama a druhá s beranama dřív by ani nevyjela ,dnes když vyjede tak je to problém ,ta hra ztratila kouzlo ,prostě se to nějak odkliká ně,kam se to flákne a nazdar kde je ta doba když jsi nestíhal klikat def jak rychle to padalo, škoda slov řeší je jen ho... fekální hmota
    David - dokud nestojí ds pořád tu je hrozba že tě někdo sundá kdo má armádak se ví tak cca vydedukuješ kde muže bejt off stačilo je sundat a nečekat jak to dopadne a jsme zase u toho co jsem psal vejš na to se dnes prostě nehraje a nehraje se tak už pár věků ,jak rád bych se zase při travianu nevyspal =8-)))
    Zaujimave, ze sa tu zacal vyjadrovat clovek, ktory loguje 1x za den a cely ucet mu tahaju cez zastup...Dlho som lovil v pamati, ale nakoniec som nato dosiel - czx15 a tvoje posobenie v K0T0L...to je bodka za mojim komentarom a viac na teba nereagujem.

Standardní

Rusherko - pokud je to reakce na mě tak to jsi hodně mimo, ano loguju se jednou za den ale jsem tu pak víc jak 12 hodin to je výhoda když se člověk nudí za barem v herně =8-)) a v kotolu jo to bylo povedené než jsem z celým Mash z Kotolu odešel =8-))) když už chceš něco psát tak se alespon informuj =8-))))

Standardní

Chame, je vidět, že hodně víš o tom co jsme dělali celý server. Zkus si zjistit kam byli off akce a koho jsme se snažili přebrat. Komu jsme snažili se chytat a chytili offku v oaze a pak možná zjistíš, že jsme nečekali..

Slavku Kučero, Ano mysleli jsme, že nás nikdo nemůže ohrozit a spletli jsme se. Nevím co jsem napsal tak nemožného.. Mysleli jsme, že je T. ze hry bohužel jsme nepočitali s tím, že T. měla tolik bouraček, že bouračku na nás pošlou Penzisti, Hefaistos a Mash svoji beranovačku. Bohužel jsme nečekali tolik věci, které se Nám vymstili.

Můžu s klidem prohlásit, že jsme neměli v žadné alianci na czx špeha nikde nebyl náš hráč, který by nám donášel info ani zástup jsme neměli, takže nevím odkud máš, tu pohádku o špehovi..

Tu offku poslal jeho dual, který nesouhlasil s tím, že acc odejde z hive. A promin pokud nekde klikam, tak bych měl mít právo na rozhodnutí..

Můžeš mi řict, kterých milion aliancí nas podporuje ?:-D Jsme koalice Hive+Hive 2, PK a Mor-čes.

Poupravím mi nebrečíme, že T. ma víc učtu jen říkáme, že mezi DS T a Penzistu nešel jediný útok všechny bouračky mimo naše a naše domluvené šli na Nás. Takže tu máš vysvětlení, proč jsme tolikrát šli dolů.

A pardon my jsme tu natarku katli dvakrát jednou, když ji měl otrokář a tyran a po druhé když už byla na účtě Anne Boleyn..

Takže milý Slávku Kučero, nejdřív si zjisti fakta co a jak bylo na serveru a pak tu piš nějaké svoje výlevy..

Děkuju

David

Standardní

Není to tak dávno co na czx hrál ještě účet 2stein a kam poslal svoje armády? NA DS Penzistů, takže nemůžeš říct, že žádný útok neproběhl. Jak jsem ti psal soukromně. T je pro mě víc dospělejší ally než vaše koalice. Ukaž mi, kde offky posílají na natarky..to se vidí jen u vás. No jo řeknete si, to je prostě Geminy nebo další kdo nemá čas, ale pak si nestěžujte že nemáte offky, které mohli být platnější jinde a si honit off body na natarkách. Ano tu offku zloby poslal dual, já slyšel že byl naveden vedením HIVE, to samé s legendama, kdy vedení HIVE mělo dávat ultimáte, že bud podpoří vás nebo končí. Na každém šprochu pravdy trochu a s těma špehama bych byl opatrnější, když se sami vaši hráči chlubí, že tam máte očička.

Standardní

Citace Původně odeslal Rusherko Zobrazit příspěvek
    Zaujimave, ze sa tu zacal vyjadrovat clovek, ktory loguje 1x za den a cely ucet mu tahaju cez zastup...Dlho som lovil v pamati, ale nakoniec som nato dosiel - czx15 a tvoje posobenie v K0T0L...to je bodka za mojim komentarom a viac na teba nereagujem.
    Pokud řekneš A, tak řekni i B, když víš tolik o tom jak dlouho hráči MASH v Kotolu vydrželi a jak jsme dopadli oproti Kotolu.

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85