Stránka 28 z 33 PrvníPrvní ... 182627282930 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 271 až 280 z 329

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

Citace Původně odeslal lego123 Zobrazit příspěvek
    Není to tak dávno co na czx hrál ještě účet 2stein a kam poslal svoje armády? NA DS Penzistů, takže nemůžeš říct, že žádný útok neproběhl. Jak jsem ti psal soukromně. T je pro mě víc dospělejší ally než vaše koalice. Ukaž mi, kde offky posílají na natarky..to se vidí jen u vás. No jo řeknete si, to je prostě Geminy nebo další kdo nemá čas, ale pak si nestěžujte že nemáte offky, které mohli být platnější jinde a si honit off body na natarkách. Ano tu offku zloby poslal dual, já slyšel že byl naveden vedením HIVE, to samé s legendama, kdy vedení HIVE mělo dávat ultimáte, že bud podpoří vás nebo končí. Na každém šprochu pravdy trochu a s těma špehama bych byl opatrnější, když se sami vaši hráči chlubí, že tam máte očička.
    Ano pozor na steina jsem zapoměl, to se omlouvám..

Jak jsem ti napsal soukrom ja ti tvůj názor neberu. Nojo někteří hráči radši pošlou offky na natarky, bohužel ja jako vedení s tím nic nezmůžu, když se ten hráč rozhodne, tak to prostě udělá ať chci nebo ne. To je mam pak vyhodit? Asi bych podle tvého přístupu měl, ale ja to beru, že to je jen hra a každý je pán svého účtu, bohužel některé věci snesu někdy lépe a někdy hůř.

Co se týká špehovi, tak ja jako vedení můžu říct, že jsme špeha neměli, nikde nikoho nastrčeného ani zástup. A k tomu, že lidi říkají něco jiného. Řeknu jen, že někdo si něco myslí, řekl to někomu a ten to nebere jako domněnku, ale jako realitu. Ale to je všude. Ohledně legendy. Ano dali jsme ultimátum lidem v Legendě, potom co jsme byli dohodnutý s jejich vedením, že nás podpořej a vedení legendy si dělali věci ne pro koalici ale pro sebe a svůj DS. Když jsme to zjistili ukončili jsme snima spolupraci a lidem dali vybrat bud nas podpořej jak bylo dohodnuto a nebo, můžou přijít útoky od Náši koalice.

Nemyslím si, že by to bylo nějaké podlé jednání. Spíš je to chyba vedení legendy, která své hráče dostala do této situace.

Standardní

davide když je to jen hra proč potom ty debaty na profilech ,to slovní napadáni atd jak sám píšeš každého věc jak hraje někdo rozmláti off která ti mohla pomoct, někdo katuje zásobovačky defařům ,někdo zaleze do pustiny atd, takže řekl jsi "jednu pravdu" a to že to je jen hra a tak by se to mělo, hrát sice se mě to nemusí zamlouvat ale každého věc ...jen dodám pokud já ve své alianci neurčuji pravidla co kam padne =8-))

Standardní

Citace Původně odeslal chameleonn Zobrazit příspěvek
    davide když je to jen hra proč potom ty debaty na profilech ,to slovní napadáni atd jak sám píšeš každého věc jak hraje někdo rozmláti off která ti mohla pomoct, někdo katuje zásobovačky defařům ,někdo zaleze do pustiny atd, takže řekl jsi "jednu pravdu" a to že to je jen hra a tak by se to mělo, hrát sice se mě to nemusí zamlouvat ale každého věc ...jen dodám pokud já ve své alianci neurčuji pravidla co kam padne =8-))
    Chame upřimně jsem tenhle server nenapsal ani jeden vyblitek na profil. Nicméně někteří lidé chtějí, aby se to dostalo ven, jak to bylo a využívájí k tomu profil. Myslím si, že je to velice tvůrčí a některé lidi to může rozvíjet. Ale ano občas máš pravdu občas to zachazí daleko.

Já určuju kam co půjde, ale bohužel jsou hráči, kterým můžeš napsat tisickrát kam to mají poslat a stejně pak to nepošlou.

Každý má svou hlavu a i když nastavím pravidla jsou jedinci, kteří je budou porušovat.

Standardní

Já bych to celé uzavřel s tím, že uživatel vystupující na fóru pod nickem "lego123" alias blázen, je největší šašek z CZ/SK travian komunity. A je mi z něj na zvracení.

Tvrdit, jak nejsem s nikým domluvený, abychom posílali útoky společně je hezké. Ale alibi, oni se zařadili za mě je dosti chabé.

Aby mě pochopil úplně každý, majstro lego123 nikomu sice neřekl čas, ale každému řekl, že to pošle na konci serveru, tudíž například chytrý hráč od Penzistů poslal bouračku půl minuty před plánovaným dokončením DS úrovně 100, aby měl jistotu že půjde až za dotyčným šaškem.

Kdo není *****, z této formulace si vše domyslí a shodou náhod, všichni šli zde za panem "s nikým nejsem domluvený".

Nic mu nemám za zlé, jenom se směju tomu, že daná osoba je komediální lhář. Když už chceš lhát, musíš na to chytře.

Standardní

Taky mohl jít Hefaistos jako poslední za všemi a shodit třeba o 1-2 lvl více.Kámen úrazu je v tom, že si myslíš, že jsi chytrý jako já blbý a od toho se odvíjí zbytek. Věděl to každý a jediný kdo se o něco pokusil byl Muldax, aby mi tu beranovačku přebral i když neuspěl. Slyšel jsem o sobě zase něco nového, takže díky zítra si dám k snídani tousty a doufám, že nedopadnu takhle:

https://www.youtube.com/watch?v=jLcg2bt6Uyg

Standardní

Citace Původně odeslal BadToaster Zobrazit příspěvek
    Já bych to celé uzavřel s tím, že uživatel vystupující na fóru pod nickem "lego123" alias blázen, je největší šašek z CZ/SK travian komunity. A je mi z něj na zvracení.

Tvrdit, jak nejsem s nikým domluvený, abychom posílali útoky společně je hezké. Ale alibi, oni se zařadili za mě je dosti chabé.

Aby mě pochopil úplně každý, majstro lego123 nikomu sice neřekl čas, ale každému řekl, že to pošle na konci serveru, tudíž například chytrý hráč od Penzistů poslal bouračku půl minuty před plánovaným dokončením DS úrovně 100, aby měl jistotu že půjde až za dotyčným šaškem.

Kdo není *****, z této formulace si vše domyslí a shodou náhod, všichni šli zde za panem "s nikým nejsem domluvený".

Nic mu nemám za zlé, jenom se směju tomu, že daná osoba je komediální lhář. Když už chceš lhát, musíš na to chytře.
    A lego123, nikdo zřejmě hloubku a inteligenční úroveň tvého příspěvku, kde musíš poukazovat na můj nick "vtipným" videem nepochopil. Avšak jen dosvědčuje, že mi k tomu nemáš co říci a že jsem tím pádem napsal čistou pravdu.

Jenom ještě podotknu že od této chvíle se ze mě stává pasivní čtenář této diskuze. Tudíž se nemusíte ani snažit mě zatáhnout do jakékoliv debaty o důkazech, či co to máte ve zvyku. Jdu si užít klid od klikání s heslem, i na blázna jednou dojde.

Na viděnou na některém z dalších CZX a příslušné tlachárně

Standardní

Citace Původně odeslal BadToaster Zobrazit příspěvek
    A lego123, nikdo zřejmě hloubku a inteligenční úroveň tvého příspěvku, kde musíš poukazovat na můj nick "vtipným" videem nepochopil. Avšak jen dosvědčuje, že mi k tomu nemáš co říci a že jsem tím pádem napsal čistou pravdu.

Jenom ještě podotknu že od této chvíle se ze mě stává pasivní čtenář této diskuze. Tudíž se nemusíte ani snažit mě zatáhnout do jakékoliv debaty o důkazech, či co to máte ve zvyku. Jdu si užít klid od klikání s heslem, i na blázna jednou dojde.

Na viděnou na některém z dalších CZX a příslušné tlachárně
    Jasný napiš předem a pořádně to rozjedem.

Standardní

BadToaster - no zařadili se pomalu hodinu po našem dopadu =8-)))a když se vědělo že Mash má katy a berany a půjde na HIVE má to logiku to poslat na ten poslední možnej termín =8-)))

Standardní

pro upřesnění pro ty co nemají přehled, náš dopad byl 02:44 a 2:45 před dopadem tam chodil jen nějaký zoufalec s def vojáčkama po našem dopadu byl první utok ve 3:28 takže ano ostatní offky se zařadili za nás ale to by asi napadlo i průměrného hráče pokud by věděl že někdo jde na ds =8-))))

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85