Stránka 32 z 33 PrvníPrvní ... 2230313233 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 311 až 320 z 329

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

jojo mate vsichni pravdu.

Standardní

Tak to vypadá, že něco dělali dobře, když tě to tolik sere Emkote. Ať už to bylo jakkoliv, ten lepší vyhrál, ne ?

Standardní

Zas musím uznat jedno mc vykatovali a to účtu Garden, aby se neřeklo. A bylo to jen proto protože jsem sám přišel že i když mě ho sejmou tak mi to vadit nebude protože v tu dobu se defovali i jiné cíle a nebyl prostě dostatek defu, který by se tam dostal. A ta trocha co by tam šla by stejně neustála, tak sem sám řekl, že se nebudu defovat. Sice mi to sejmuli ale tak to je život jinak si myslím že to je asi jedno z hodně mála mc off hráče co se vykatovalo na 0 mám takový pocit. Jinak celkem zajímavé počtení. Dobře se tu bavím na tom jak se schováváte za jméno aliance a nepřiznáte že jste za celý server kromě akcí u divu neudělali absolutně nic. Smazání xxx hlávek hráčů HIVE? zeleným defařům se to krásně maže.... ano je to taktika ale na druhou stranu na co je potom ta hra? Radši se 40x vybourám na betonu při zkoušení přebrání off vesnice/vykatování hlávky aktivnímu hráči, než abych chodil po zelených defařích, kde vím že je minimum defu a vedení nebude mít žádné informace o tom že tam někdo jde protože hráč je zelený v době kdy se posílají útoky (náhoda? ) myslím že to samo mluví za vše..... Ještě jednou ano je to taktika ale přijde mi to jako by prostě neměli na moc víc což je celkem smutné..... (stále nepočítám akce při stavbě divu) Pro mě jsme vyhráli server my i když jsme nedostavili div na úroveň 100. Kdyby jsme dostavili, byla by to pro mě třešnička na dortu, ale ne vždy se to tak povede. Já si server užil i když se mi plno věcí nelíbilo (nahánění def bodů na natarech, farmení support účtů atd....) ale tak dnes to k tomu už bohužel patří....

To je za mě asi tak všechno

Rypalek (Garden)

Standardní

tak tady už to je dobrá bramboračka =8-))) teda vyčítat někomu útok na zeleného hráče to je dobrý , to jako před utokem začneme psát hračům ....hele budeš ted modrej a aktivní chtěl bych na tebe zaútočit =8-)))

Standardní

máte defova i zelené.
    V tyranii naštěstí nejsou rasisti a defují se všichni!

Standardní

Nic takového jsem neřekl tak prosimtě si to nejdřív přečti. Já nic nevyčítám já jen poukazuji pouze na to že útoky na defaře neaktivní v noci šli záhadně vždy a pouze po tom co zezelenali. Kolikrát jsme schválně vzali na nějaké defaře které v noci vybírali zástup. Nechali ho modrého a žádný útok nešel.... Náhoda? Ale to ať si každý přebere jak chce....

Standardní

Původně jsem se tu k tomu ani nechtěl vyjadřovat, ale některé příspěvky na foru jsou opravdu směšné. Travian je přeci hra o taktice, a většina lidí nepošle katovačku ve 14:00, kdy jsou všichi modří. Nechápu proto, že tu někdo pláče, že se útočilo na zelené hráče..Nebo že se útočilo na nováčky? Na defaře? Rly? Však je to k smíchu, příští server by jste si představovali jak? Každý si do profilu napíše, kolik má odehráno a jestli je off, či def? Ještě by tam mohl hráč připsat, zda tedy můžete útočit, nebo ne.. Vzpamatujte se...
    A druhá věc - Vaše neustálé narážky na vykradení Olomoucké pošty jsou opravdu trapné.. Hrajeme hru a nejsme v soudní síni, vidět v každém druhém příspěvku o Tyranii nějakou narážku na Jirku a vykradení pošty není vtipné (jak se asi něktěří z Vás domnívají)... Přestaňte závidět a začnetě se starat o svoje prachy a svůj život......

Standardní

mě už to připadá jak schíza že někdo zezelená ještě neznamená že se nevrátí =8-)) protáčím zástupy a zezelenám několikrát za noc =8-)))

Standardní

My nebrečíme (píšeme to po několikáté) my poukazujeme a smějeme se..... Ano napsal jsem že katovali defaře.... ale taky jsem uznal, že jo je to taktika pohoda beru to není to zrovna pěkné ale proč by ne uznávám. Jen, že nám to přijde směšné že se na víc velká Tyranie nezmohla (opět nepočítám div). Narážky na katování defařů jsou s tím že se záhadně katovali, vybírali až po tom co zezelenali a když se vzal zástup a byly modří (což nemohla Tyranie vědět protože přece nemají špehy) tak tam nepřišel ani jeden útok jen poukazuji na fakta takže nevím co tady kdo mele o tom že brečíme když katujou zelené hráče. A poprosím mnoho lidí na tomto fóru naučte se číst.... To je jen k tomu jak se tu každý ohání, že neměli špehy v aliancích atd..... a Joey neboj my nezávidíme nemáme co to že dostavili div? proč? já osobně beru div vždycky jako třešničku na dortu která tam buď je nebo není, pro nás jsou důležité čísla..... A kdo se stará o cizí prachy a život? z tohoto jde vidět že to tady moc nečteš

Standardní

Neviem ale podla mna zbytocne riesit tu utoky na malo aktivnych hracov pocas stavby DS.Myslim ze v podstate tu vatsina ludi "breci" (ako uz bolo viac krat spomenute) koli tomu ako fonzi napisal ze kolko hlavok vykatovali.Ano dobre vykatovali maju ich na konte niekolko oproti HIVE.Ale v podstate narazka mala byt na poriadne akcie po artoch.Ako nehnevajte sa nikto na mna ale mne to pripada ze Tyrania akoby celu dobu (do zacatia stavby DS) spala.Ziadne poriadne akcie,neuspesny pokus o ukradnutie UNI army,nechali si ukradnut UNI stabku,ze ******osom jednu z ofiek alebo jej cast (neviem presne co to bolo za ofku) chytil doma nas defar (uvadzam len ako priklad).O tomto treba pisat a chvalit sa a nie o pocte katnutych mainov.Peca tu spomenul ze bol nudny server.Ale preco bol nudny?Pretoze vsetci spali a ich ucet + par dalsich (neviem nedokazem menovat) sa angazovali a ostatok nic?Ja osobne server za nudny nepovazujem.Mal svoje klady aj zapory.Ja som si hru uzil.Ak sa chceme bavit o aktivite a akciach tak viac "zabavy" bolo s alianciou ITD.Ano vo vysledku sme prehrali...no co nepodarilo sa.Gratulujem vitazom.Dakujem kazdemu kto sa zapojil.Specialne chcem pogratulovat uctom ktore sa ujali vedenia T za obrat k lepsiemu.

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 09:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85