Stránka 6 z 33 PrvníPrvní ... 4567816 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 51 až 60 z 329

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

omlouvam se za double post, bohuzel sem nestacil pridat edit

edit.: taky sem si nakalel do huby, a hned byl o tom upozornen. ano, vasi defari muzou mit lepsi hery nez offari. zapomel sem, ze lestite lampicky u kazdeho defovani nataru

Standardní

To, že mají defaři slabé hrdiny se děje možná v HIVE, ale ne všude jsou takové lamy. Takže BadToaster = zprzněnévčelky? No to není takový rozdíl, ty taky smazali snad všude. Hlavně se nezapomeň pochlubit tou offkou se 150 berany, což byl tvůj největší životní úspěch, tragéde. Prášky na hlavu by potřebovala hlavně tvoje rodina, protože to s tebou musí mít hodně těžké.

Standardní

Vzhledem k tomu, že se zde může psát pouze slušně .... chci se zeptat, jak Tě napadlo podezírat účet mimikry z podvodu ? Jediný koho bych podezříval z používání bota je účet Mimikry ... lopiku ...

Standardní

No Emkote, def bonus u hrdinů jsem si nastavil podle znalosti toho, kdo tam hrdinu posílal, zatímco "profíci" melou nesmysly, tak u nás se snažíme aby i defaři měli dost expů u hrdinů. Kdyby ses obtěžoval spočítat si jaký lvl mohl mít u hrdiny offař pohledem na to kolik expů má teď a kolik dostal jen za jeden útok atd atd, btw i s off bonusem 20%, který prostě mít nemohl by neprorazil. Ještě v něčem, máš problémy se simulátorem?

Standardní

Zvláštní intervaly posílání farmlistů apod., klasické příznaky. Kromě toho jsem snad nikoho z toho účtu dřív neviděl v top farmu, ale já ctím presumpci nevinny, takže neříkám, že máte bota, jen, že je to takové zvláštní. Taky je možné, že toho bota nemáš ty, ale nějaký tvůj dual, čímž si nebudeš nikdy jistý.

Standardní

Pokud mě paměť neklame, tak třeba czx12 měli stříbro za farm snad každej(nebo skoro každej) týden, druhé místo v off ranku atd Ne každej se snaží používat stejný nick napříč servry.

Standardní

hej lidi blížej se arty.... začněte zase vymýšlet proč se vám to nepovedlo a nám jo ja myslím že těsně před dopadem naších útoků nám hodnej MH vymaže obranu u artů a bude to. Blacku počítám s tebou víš jak mám plán. a ty miliony ti pošlu pak Blacku vydrž jak jsme se domluvili.

díky

Standardní

To samozřejmě chápu, jen jsem o nich neslyšel. Artefakty jsou směšně RNG a def tam bývá malá, taky si myslím, že bych jich mohlo být méně např. dle závislosti na počtu hráčů.

Standardní

Citace Původně odeslal lopik Zobrazit příspěvek
    Na czx jsou všechny aliance trash. Jedině T a MASH mají nějaké kvalitní hráče a pak možná pár jednotlivců mimo mezi které rozhodně nepatříš minimálně podle toho, co píšeš za kraviny.
    Dobře že si to napsal Lopiku, ale až se hráči vaší slavné "Tyranie" naučí srovnat utoky do sekundy, tak si můžou říkat kvalitní hráč místo Tyranie by jste měli být Tragédie

EDIT: Ale už to asi chápu, proč tam držíte takové nuly, ti vám klikaj support učty.. už mi to dává smysl

Standardní

Citace Původně odeslal lopik Zobrazit příspěvek
    To, že mají defaři slabé hrdiny se děje možná v HIVE, ale ne všude jsou takové lamy. Takže BadToaster = zprzněnévčelky? No to není takový rozdíl, ty taky smazali snad všude. Hlavně se nezapomeň pochlubit tou offkou se 150 berany, což byl tvůj největší životní úspěch, tragéde. Prášky na hlavu by potřebovala hlavně tvoje rodina, protože to s tebou musí mít hodně těžké.
    Lopiku, ty snad hraješ v HIVE, že víš jake mame defaře?:-) Pokud vím dobře, tak tam nehraješ :-)

Ano ano nedohrali jsme jedinej server, smazali jsme všude, nikdo s náma nechce nic mít, jsme největší pošuci, ale stejně je za nama cela aliance a x spojenců. Trochu zvláštní..

Ano naše offka z min. serveru kde bylo 150 beranu byla myslím druhá v té době největší. Větší měl jen kuchto s řehořem:-D Ale neboj chlubit se sní nebudu, protože to není náš největší živoní úspěch. Víš my rozlišujem herní úspěchy a životní úspěchy. Chápu, že pro tebe tyto dva pojmy znamenají totéž, nicméně každý to máme trochu jinak. A ja to respektuju :-) Každej mámé jinej životní styl a cíl :-)

Ohledně prášku na hlavu pro rodinu, to radši ani nebudu komentovat, protože tím jsi jen dokazál jak se ti BadToaster dostal do hlavy a chrlíš ze sebe jen velmi chudé a laciné nadávky, když se nad tím zamyslím tak je mi tě líto. Nejen, že tvoje chápavost gramatiky zůstala někde na základní škole. (Pro Jirku mám důkaz na první nebo druhe stránce tohohle tématu) Tak tvůj životní úspěch se odvijí u offky v travianu. A ještě ses snížil do toho zapojit rodinu.

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85