Stránka 7 z 33 PrvníPrvní ... 5678917 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 61 až 70 z 329

Téma: Tlachárna o czx (29.věk)

Standardní

Jeden z "nejlepších" defařů HIVE byl Venca Granát, dál myslím netřeba komentovat. Gratuluju, že máš za spojence Tenyho, myslím si, že ti to musí každý Tyran závidět, protože kdo by nechtěl spolupracovat s takovou legendou.

Standardní

Citace Původně odeslal lopik Zobrazit příspěvek
    Jeden z "nejlepších" defařů HIVE byl Venca Granát, dál myslím netřeba komentovat. Gratuluju, že máš za spojence Tenyho, myslím si, že ti to musí každý Tyran závidět, protože kdo by nechtěl spolupracovat s takovou legendou.
    Když v HIVE hrál Venca nebyl to uplně HIVE, ale spíš jen my a pár našich přátel, kteří s náma hrají vždy když jdem hrát. To jen tak abych tě uvedl na správnou míru.

Co se týče Tenyho, spojenectvím s nim se netajíme. Odehráli jsme pod ním celé skx, bez jediného problému. A tyhle mezi alianční šarvátky jako že T nemá ráda Tenyho. Někteří jedinci z KSN nemají rádí T. Tak to mi příjde jako ubohá telenovela z 90. let.

Čekal jsem, že se víc vyjadříš na můj poslední příspěvek, a musím říct, že jsi mě zklamal, že zase řešíš jen a pouze travian, když v jiných postech určuješ diagnozu rodinám hráčů.

Lope dovol mi ti dát jednu radu.(Tentokrát bude zdarma) Když už neřešíš jen travík, ale i RL, tak se nauč argumentovat a řeš to ve všech postech. A ne jen tam kde se ti to hodí :-D Pak jsi jen a pouze všem pro smích :-)

Standardní

No podívejme se, kohopak to tu máme, nejsou to kluci z Czechspinu?
    Btw Davide, z tvé strany bych o gramatice pomlčel, taky nejsi zrovna jejím králem. A nevidím teda moc rozdíl v tom, jestli někdo do hry zapojí osobní život nebo rodinu.. Ani jedno sem nepatří.
    Digitální doba některé z nás doběhla, ale myslím, že pomalu začíná dobíhat i vás.:-)

Standardní

Citace Původně odeslal Kéťa Zobrazit příspěvek
    No podívejme se, kohopak to tu máme, nejsou to kluci z Czechspinu?
    Btw Davide, z tvé strany bych o gramatice pomlčel, taky nejsi zrovna jejím králem. A nevidím teda moc rozdíl v tom, jestli někdo do hry zapojí osobní život nebo rodinu.. Ani jedno sem nepatří.
    Digitální doba některé z nás doběhla, ale myslím, že pomalu začíná dobíhat i vás.:-)
    Ano to jsme my :-) (Ale pokud chceš investovat tak se domluvíme jinde. Nechci si tu dělat propagaci )

Nikde jsem nenapsal, že moje gramatika je bůh ví jaká, to ale neznamená, že nemůžu říct, že jeho gramatika je špatná ? Nebo názor je něco co se tady nemůže projevit?:-) (Plus on nám to i dokázal svou chápavostí teda nechápavostí. + Příště napíšu že důkaz pro Kéťu a Jirku je tam a tam.)

Naprosto souhlasím, nicméně, když už to tady kluci řeší tak ať to řeší furt a ne je tam, kde se jim to hodí :-)

Standardní

Tak co mi jirko povíš na tohle ? Kdy hráč z T-M což je vaše sestra tak že si zodpovědny i za ní má špehy u nás http://travian-reports.net/cz/report/2151426a453 jedná se o hlavní vesnici bez špehovačky bez hera poslat loupeží jen tak 30k palek ?

Standardní

Ta offka nebyla tuším ani pátá největší mimochodem, to si jen tvoje ego trochu přidalo . A důkazy? Ty sem dal 2stein jako svou obhajobu, i když nemusel. Ty si sem nedal nic průkazného. Snaž se dál, ty trosko. Mimochodem o tom vzhledu bych raději být tebou nekomentoval, protože i když v koupelně trávíš evidentně 15 hodin denně, tak stejně vypadáš jak hlupák. A co je ten tvůj důkaz útok hráče MASH na útok hráče T-M? To jen dokazuje, že vidíš přes špeha do MASH, nebo do T-M, nic víc.

Standardní

Lopiku existuje něco jako to že ti hráč z MASH log postne na skype na požádání a nemusíš mít špehy,ale to asi tvoje inteligence nepobírá škoda

Standardní

http://travian-reports.net/cz/report/2151426a453

Jojo.. Tyranie hraje čestně, jelikož tomu velí sám velký Stein, alias pošťák, tak se není čemu divit, že celá aliance používá vše proti svým soupeřům..
    Pěkně kluci, pěkně... a to bych mohl psát ještě o MH který Tyranii.. vlastně Tragédii chrání před postihem. Jste nuly.

Standardní

Citace Původně odeslal lopik Zobrazit příspěvek
    Ta offka nebyla tuším ani pátá největší mimochodem, to si jen tvoje ego trochu přidalo . A důkazy? Ty sem dal 2stein jako svou obhajobu, i když nemusel. Ty si sem nedal nic průkazného. Snaž se dál, ty trosko. Mimochodem o tom vzhledu bych raději být tebou nekomentoval, protože i když v koupelně trávíš evidentně 15 hodin denně, tak stejně vypadáš jak hlupák. A co je ten tvůj důkaz útok hráče MASH na útok hráče T-M? To jen dokazuje, že vidíš přes špeha do MASH, nebo do T-M, nic víc.
    Tušíš, že byla patá největší, ja tuším že byla druha nejvetší. Každej máme jiné tušeni a každej jinej názor a já ten tvůj respektuju :-) Až sem hodíš 4 offky, které byli větší tak ti řeknu mistře lopíku měl jsi pravdu. :-)

Jaké důkazy zase? Ty měníš téma jak ponožky. Člověk aby se v tobě vyznal.

Nojo jsem troska, něco dál? Lopíku nejsem ten člověk, který řeší vzhled člověka, každý prostě vypadáme jinak. Nicméně když už jsi mě obvinil, že řeším vzhled(ikdyž nevím kde si tohle zase viděl) Tak už jen dodám, že lepší trávit 15 hodin v koupelně a vědet co je to koupelna, než se ji vyhýbat obloukem :-)

A nevím kde si vyhrabal takovou statistiku, kdybych byl Jirka, tak se hned do tebe začnu obouvat, že kde máš důkaz:-D Nicméně budu hodný a řeknu ti že v koupelně travím ráno asi 10 - 15 minut a to jen proto, že mám rad teplou sprchu:-)

Ten report, komentovat nebudu to ti tady zodpoveděl už Pošták :-) My nemáme zapotřebí mít špehy nebo supporty:-) Ale chápu, že sto lidi sto chutí :-)

Standardní

Rád si poslechnu story o MH, který chrání Tyranii před postihy za porušení pravidel, která páchá, stejně rád si poslechnu story, jak nařizuju všem členům používat support účty, nastrkávat špehy atd. A nakonec by mohla být story o tom, že snicel je jeden z účastníků výše zmíněného logu a pošťákpet druhý, protože jinak nevím, jak by se mohly neanonymizované logy ocitat na fóru, když je nutný souhlas obou stran. Vzhledem k tomu, že oba výše zmíněné účty fóra, nedávno založené, prezentují svoji jednostranně zaměřenou nenávist je nasnadě závěr, že na travianu se jedná o dva účty možná víc než jednoho majitele prezentující se na fóru nicky Snicel a PošťákPet z nichž jeden nastrčili účelově do T.-M.

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 20:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 08:34
  3. Tlachárna o cz2
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 85