Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Téma: Súradnice

Standardní Súradnice

Zdar, na aké súradnice sa budete registrovať ? Poprípade názov ali, atď...
    Dik

Standardní

Tož to zatím nevím, kam mají namířeno Češi se Slováky Též to tady hledám, kam se letos půjde :-D
    všechny světy hraju pod nickem Lanskrounak

Standardní

Ahojky všichni. Jak jistě víte los letos nedopadl dobře, hrát proti rusku bych přirovnal boj proti goliáši. Proto jsem se rozhodl a se mnou i pár dalších hráčů zkusit štěstí na mezinárodním kvalifikačním serveru tx2.travian.com. Budeme se registrovat na pozici -|-. Hodně štěstí Jchym

Standardní

Taky bych rád věděl na kterou stranu se registrovat...

Standardní

[QUOTE=Budeme se registrovat na pozici -|-. [/QUOTE]

slovy mínus / mínus

Standardní

Supeeer Na tohle jsem čekal
    všechny světy hraju pod nickem Lanskrounak

Standardní

-/- jihozápad

Standardní

Trochu to zaktualizuji, neboť se stále registrují další hráči. Jestli mě někdo doplní, či opraví tak budu rád, nikdo neví všechno a minimálně k tomu rozpoutáme nějakou diskuzi či debatu.

Zaregistrujete-li se na souřadnicích -/-, tedy jihozápadně, pak určitě neuděláte chybu. Z aliancí CZ/SK jsou zde nyní zejména -BS-, CZE a ALE.

O trochu více naších hráčů je ovšem na souřadnicích -/+, tedy severozápadně. Z aliancí CZ/SK jsou zde nyní zejména DEPRESE, H a MUDR. Vzniklo to podle mě tak, že na většině mezinárodních světů se CZ/SK hráči většinou registrují právě zde. Toto fórum si aktivní a dlouhodobě či opakovaně hrající hráči ani nečtou a dle zvyku se klasicky zaregistrovali právě na to -/+. Minimálně dříve, cca 3 roky zpátky, to tak bylo běžné. Já to teď udělal také tak. Nebo si to domluvili ve svých předchozích aliancích, nevím.

V sektoru +/+, tedy severovýchod je pro změnu zase umístěna největší CZ/SK aliance dle žebříčku pořadí aliancí. Jsou zde totiž ZlatkaŘi a dále je zde aliance -)[*](-. Ach jo, to jsou mi tedy názvy, pak aby se v tom textu prase vyznalo.

Tak a teď kam se asi tak má nový CZ/SK hráč zaregistrovat, že? Nabízí se třeba následující úvaha: V sektoru +/-, tedy jihovýchodně je z CZ/SK aliancí pouze VC. Tento sektor je co se týče našeho zastoupení tedy nejslabší. Takže nový, začínající hráč může jít přesně do opačného sektoru, tedy do -/+ kde je nás podle mě i nejvíce.

Standardní

Co se týče rozmístění jsem udělal jednu chybu. Aliance ALE je na -/+. Takže správně je:

Na souřadnicích -/+, tedy severozápadně, jsou DEPRESE, H, MUDR a ALE. Takže v tomto sektoru máme asi největší zastoupení.

Podobná témata

1. súradnice + +
    Autor svec123456789 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 20.12.2007, 17:40
  2. Súradnice
    Autor Hahmeister v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 02.08.2007, 17:10

Pravidla přispívání