Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 11

Téma: Kameník

Standardní Kameník

Ahoj, chcel by som sa spytať, ohladom Kameníka. mam Rimanov- hlavnu budovu na urovni 19 a rezidenciu na urovni 10 a neda sa mi spraviť kamenik, neviem prečo. dik za odpoved

Standardní

kameníka je možno postavit jen v hlavní vesnici
    "Mami, já bych chtěl pejska!"..."Tak si ho ukroj, v ledničce snad ještě kousek je.."

Standardní

Citace Původně odeslal josu Zobrazit příspěvek
    Ahoj, chcel by som sa spytať, ohladom Kameníka. mam Rimanov- hlavnu budovu na urovni 19 a rezidenciu na urovni 10 a neda sa mi spraviť kamenik, neviem prečo. dik za odpoved
    Musíš mít palác, kameník jde jen v hlavní vesnici s palácem na úrovni 3.
    http://help.travian.cz/index.php?type=faq&mod=374&s=300

Standardní

Nejdriv se podivej co pisou a pak se teprv ptej, kamenik muze byt postaven pouze v hlavni vesnici a to je ta, kde postavis palac...

Standardní

to ze musi byt postaven v hl. vesnici je blbost.a jinka musis mit palac na 3l.. aby si mohl kamenika mit

Standardní

Citace Původně odeslal a.k.a Mildee Zobrazit příspěvek
    Nejdriv se podivej co pisou a pak se teprv ptej, kamenik muze byt postaven pouze v hlavni vesnici a to je ta, kde postavis palac...
    chci jen rict ze moderator skurakai je hroznej :mad::mad::mad: kazdou zpravu jen hodnoti jedinej von me hodnotil nikdo jinej je proste hroznej

Standardní

Citace Původně odeslal Tomy6 Zobrazit příspěvek
    to ze musi byt postaven v hl. vesnici je blbost.a jinka musis mit palac na 3l.. aby si mohl kamenika mit
    To teda není blbost, hlavní vesnici mít musíš, jinak tam kameník prostě postavit nejde. Napřed se radši podívej do požadavků na kameníka.

Standardní

Citace Původně odeslal Tomy6 Zobrazit příspěvek
    dyz ho ces tak musi bejt v hlavni ve vedlejsich nejde

Standardní

..to viem ake ma požiadavky, to som našiel tu http://help.travian.cz/index.php?type=faq&mod=374&s=300 ale fakt mi nejde spraviť, ten kameník. a to sa pytam na hlavnu dedinu.. tam mi nejde postaviť! mam rezidenciu, ..či to nejde len v palaci... myslim si, ale dik za info.

Standardní

U rezidence postavit nejde, čteš to vůbec? Musíš teda udělat osadníky, založit jinou vesnici, tam postavit palác a prohlásit ji za hlavní, pak kameník půjde, anebo zboř rezidenci a postav místo ní palác.

Podobná témata

1. kameník
    Autor lukascaska v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 09.02.2008, 07:36
  2. Kameník
    Autor Lazna v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 30.01.2008, 08:52
  3. kameník???
    Autor marty5 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4