Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 21 až 26 z 26

Téma: hra: moznost preusporadani budov ve vesnici

Standardní

Nevymyslajte obchadzacie alternativne postupy a sposoby, jak to sprehladnit - tato tema tu nie je na to, ale ohladom preusporiadania budov. Vedzte, ze ten, kto suhlasi za moznost povoleneho preusporiadania, sa s vasou odpovedou na 100% neuspokoji, nebude s nou suhlasit a nebude sa jej drzat - a ti, ktorym rozdielne rozmiestnenia nevadia, tieto "postupy" taktiez realizovat nebudu. Cize vsetky taketo posty by som hodnotil ako "spam", lebo su zbytocne

Standardní

proc mate porad potrebu sem psat?

uz jsem ve snipperove postu napsal, ze otevrene to neni proto, ze cekam na nejaky dalsi chytry/vtipny komentar...
    imo vse podstatne bylo jiz receno, takze potlacte sve grafomanske choutky
    dekuji
    ... save me from the dark ... save me from the nothing I’ve become ...

Standardní

Citace Původně odeslal fishbone Zobrazit příspěvek
    proc mate porad potrebu sem psat?

uz jsem ve snipperove postu napsal, ze otevrene to neni proto, ze cekam na nejaky dalsi chytry/vtipny komentar...
    imo vse podstatne bylo jiz receno, takze potlacte sve grafomanske choutky
    dekuji
    mily fishi...

mozna az si nekdy aspon polovina clenu TT zahraje a bude mit 20 a vic vesnic, opravdu pochopite o cem to je, nemluvim uz ani o tom kdyz jich mas 50

jak potom chcete aby vam hraci psali navrhy kdyz ani nerespektujete dobrou polovinu hracu(ne-li vice)???
    samozrejme to zajima predevsim ty uspesnejsi, pze kdo ma 4 vesnice, toho opravdu tech par sekund nezabije, ten kdo jich ma trebas 30, tam uz jde o minuty zbesileho klikani a hledani

a co se tyce funkce za zlate, jsem si jist ze by se to programatorum velmi rychle zaplatilo, nehlede na to jaky uspech uz travian ma

Standardní

mily ceviku...

mozna te to prekvapi, ale na cz1 vlastnim 22 vesnic (prestal jsem expandovat s prichodem nataru (coz je nejaky ten patek zpet) a soustredil se na jine - dulezitejsi veci) - ano, dokonce jsem i nejake vesnice prebiral.. taky se mi treba nelibi jak je majitel postavil tva starost o to, jestli tu hru chapu nebo ne je hezka a ja ti tedy odpovim "ano, chapu.. dekuju za projevenou peci"

hraci zde navrhy psat mohou, ale pokud sis vsiml pravidel, ktera pro tuto sekci existuji, neni tolerovano mlaceni prazdne slamy -- k tomuto navrhu "presouvani budov" uz bylo napsano dost a opravdu me nenapada, co jeste tak by se k tomu dalo dopsat.. uz jen zbyva jen ta slama

ze nerespektuju vykriky "to chci!" od hracu? tyhle vykriky jsou zcela irelevantni.. vubec neovlivni to, jestli dany napad v nemecku akceptuji nebo ne (ano, klidne si dupejte nozkou, ale pouze tim tema zneprehlednite a pridelate praci moderatorum) - napad musi mit predevsim hlavu a patu + nesmi nabouravat system, ktery existuje (coz drtiva vetsina zdejsich "super napadu" nesplnuje) .. myslim, ze v TT je dost lidi schopnych posoudit co ma alespon mizivou sanci projit (a ja se pocitam mezi ne)

topik je otevreny pouze proto, ze tema nema uzavreny zivotni cyklus (coz jsem zde uz 2x psal, takze by se to hodilo respektovat)

takze znovu pro mene chapave = POTLACTE SVE GRAFOMANSKE CHOUTKY

Exclamation

Aj ja by som privital premiestnovanie budov, no ked hovoria, ze chcu, aby sa Travian co najviac podobal realnemu zivotu, tak by to nebolo mozne. Jedina alternativa je. ze ked sa to da spravit za zlatky. To je moj nazor. Tot vse

Standardní

prohlednete si poradne vyse uvedeny post
    (vyjimecne ho neoboduju a nesmazu, protoze poslouzi jako ukazkovy pripad)

no je to normalni?

rybka slusne pozada, aby se sem dale neprispivalo.. v pravidlech sekce je explicitne zmineno, ze "to chci!"/"blbost!" posty = spam.. a porad a porad se najde nejakej negramot! :mad:

tak jeste jednou pro ty jeste mene chapave = NIC SEM UZ NEPISTE

Podobná témata

1. Stránka na rozmístění budov ve vesnici
    Autor Gipon v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 20.08.2010, 14:56
  2. Doba stavby budov v natarske vesnici
    Autor kibi v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 13.10.2008, 13:08
  3. Rozmístění budov ve vesnici
    Autor Jakub Slovák v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 9