Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 21

Téma: utok+obrana

Standardní

me tam neco nesedi palka je u tebe v obrane proti jizde 11 misto z 15 ale jakto vzdyt ma proti jizde obranu 5 a nikdo uz min nema musela by byt 15 a ne 11 takze to prepis...

Standardní

Citace Původně odeslal Spili Zobrazit příspěvek
    dakujem nike
    ale myslim ,ze moje je prehladnejsie
    Ani by som nepobedal ale ceni sa aj snaha. To uz by ta tak zabilo vypisat cele nazvy jednotiek?

Standardní

Citace Původně odeslal Light-Caught Up Zobrazit příspěvek
    me tam neco nesedi palka je u tebe v obrane proti jizde 11 misto z 15 ale jakto vzdyt ma proti jizde obranu 5 a nikdo uz min nema musela by byt 15 a ne 11 takze to prepis...
    na 9. mieste su traja a na 8.mieste dvaja

Smile

tiez sa divim ze imperian je v obrane proti pechote rovnako dobry ako falanx... inac vsimli ste si ze na 2 z 3 rebrickov je rimska pechota ako TOP ? rimania su proste najlepsi ked neratame cenu a obranu proti jazde
    3 neprijemne hlasky:
    Dopustil jste se prestupku na Forum :: travian.cz & travian.sk
    Na Forum :: travian.cz & travian.sk vám bylo uděleno varování
    Podpis neodpovídá pravidlům

Standardní

vsimol si si rimske kone

Standardní

Tohle už jsem tady zakládal už před dloouhými časy a snažím se to lidem vysvětlit pořád.

Ještě ti tam chybí přepočítání na suroviny. Tedy za kolik surovin si "koupíš" jeden útok/obranu.

A i tady je pěchota lepší

qwerzu : Tak započítej cenu surovin a rychlost výroby a imperiáni se ti propadnou někam hluboko a na prvním místě budou pálky...
    Naposledy upravil libik : 16.02.2008 v 02:34
    12.Zásadně se neptáte na adresu, ale na souřadnice.
    14.Pokud k vám má přijet návštěva, nazýváte ji jako „podpora“.
    16.Pokud je v parku více laviček pohromadě, označujete dané místo jako shromaždiště.
    18.Nevěříte ve štěstí. Ti bohatší a úspěšnější mají jednoduše aktivovaný PLUS účet.
    20.Opačné pohlavní lákáte k sobě domů s tím, že jim ukážete Div Světa.

Standardní

mas pravdu
    ale nechce sa mi to robit

Standardní

úplně super seznam.. teď jdu předělávat vojsko, protože jsem si vyzkoušel v bitevním simulátoru útok i obranu E. Caesaris a Imperiánů za stejný počet obilí a jednoznačně mi vyšli Imperiáni.. ještě jednou díky

Standardní

nie je za co

Standardní

Blbost je podla toho prerabat armadu a riadit sa cisto statistikami, ako aj vyrabat off armadu cisto z pechoty, atd (treba miesat, inak armu cisto z pechoty krajsie rozbiju cisto protipechotne unity). Takisto sa neda porovnavat napriklad druid a pretorian, lebo napriklad kym pret niekam pride je vacsinou po boji ked to je trosku dalej, ale ved druid je drahy a pret ma lepsiu obranu na 1 crop, tak radsej budeme robit len pretorianov, nie? (to bol len priklad, nechcem tym naznacovat nieco ine nez to, ze je pretorian najucinnejsia protipechotna unita)

Inak je to pekne, ale celkom zbytocna praca, kedze ti to stacilo skopirovat napriklad z toho traviantoolboxu, popripade ODTIALTO (btw, to posledne je asi najlepsi topic na tomto fore ), a taktiez nejaku formu tomu dat, popripade by ta fakt nezabilo, keby si napisal tie nazvy cele Proste mi to pripada, jak keby si chcel len nasilu nieco uzitocne napisat.
    Naposledy upravil 4Funeral : 01.03.2008 v 22:47

Podobná témata

1. Utok a Obrana
    Autor Darioon v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 11.05.2010, 15:29
  2. Utok vs obrana
    Autor Dejf123 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 25.10.2008, 08:44
  3. Obrana/utok
    Autor Mohykan v sekci Otázky k T3