Stránka 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 44

Téma: Palác, rezidence, zakládání a dobývání vesnic - FAQ

Standardní

Citace Původně odeslal bzbz Zobrazit příspěvek
    jak je omezene rozsirovani budov v nehlavni vesnici?surovin je myslim na 10 ne?
    palac musi byt v hlavni vesnici?
    co kdyz mam v hlavni vesnici rezidenci a vse rozsirene na vysoke uovne to pak kdyz postavim palac jinde tak se mi to v te vesnici, ktera byla doted hlavni snizi? dekuju
    Pokud pouze postavíš jinde palác, tak Ti urovně zůstanou.
    Pokud ovšem potom v paláci změníš vesnici na hlavní, tak v té původní se Ti sníží úrovně polí na level 10 a případně se zboří Kameník, pokud tam byl.

Standardní

on prave kamenik nejde postavit ve vesnici s rezidenci, proto chci ten palac

Standardní ???

Můžu se jen zepat.Co je TT

Standardní

Ahoj. Taky jeden dotázek. Na faq jsem to nenašel. Když mi někdo přebere ves ke které patří nějací vojáci, kteří jsou na cestě nebo na podporách. Přejdou tito vojáci pod jinou moji ves(třeba hlavní, nebo k té ve které zrovna jsou nebo do ní-z ní jdou) nebo o ně přijdu. A pokud přejdou pod jinou ves - přeberou si tedy i bonus z kovárny a zbrojnice od nové vsi či ne. Toto mi dost vrtá hlavou.

Dík za info.

Moderátor Avatar uživatele Grandimir

Standardní

Pokud ve vesnici, kterou ti přeberou, jsou nějací tvoji vojáci, tak ti zahynou...
    Nebudou ničí, prostě zmizí z povrchu travianského...
    Pokud chcete pomoci, napište mi Pm
    Ve vlastním zájmu čtětě Pravidla fora a Pravidla travianu

Standardní

Takže, když mi někdo zabere ves ze které mám rozposláno třeba 20 000 falangů na podporách, tak všichni pojdou.

Pokud je to tak, tak je to dosti tvrdé a nelogické

Tak dík.

Standardní

zdravím všecky...

Standardní

Chybí vám tam, že v hlavní vesnici nejde postavit pokladnice.

Standardní

To Miagi: TT zanmena Travian Team, a inak je to docela pekne spracovane, len uz aj ja som par krat cital ze to ze sa na classic serveroch mozu obsadzovat HD je len mytus
    A este k bzb, rozsirovanie budov vo vedlajsej dedine je take iste ako v HD(ako v leveloch budov)

Question

Citace Původně odeslal DragonWire Zobrazit příspěvek
    Zdravím všechny. Poslední dobou se tu množí všemožné otázky ohledně paláce, rezidence, zakládání vesnic, budování vesnic atd. Na ty nejčastější dotazy se pokusím odpovědět.
    Děkuji za skvělý návod.
    Jelikož všichni tvrdíte, že je vše ve FAQu, tak bych Vám rád podotknul, že to není pravda.
    Strávil sem pročítáním FAQu dlouhé chvíle a věřte, že je občas i nepřehledný !!!

Ve FAQ je mnohé, ale ne vše a někdy je to nesrozumitelné.

Můj doplňující dotaz zní:
    Jak je to s akademií? Musím vyzkoumat jednotky v každé vesnici, nebo stačí jen v jedné? Tzn akademie v každé vesnici??? To by znamenalo, že senátora mohu jen v hlavní vesnici....

A tím vzniká další dotaz a to:
    Všechny budovy mohu postavit na 20lvl tam, kde mám alespon rezidenci kromě polí? Nebo jen tam, kde mám palác mohu stavět na 20lvl?

Pak nechápu, že Senátor lze cvičit v paláci / rezidenci úrovně 1 (viz níže)

SENÁTOR:
    Požadavky: Akademie úroveň 20, Shromaždiště úroveň 10, volný slot expanze v Rezidenci / Paláci
    Každý kmen má starého a zkušeného válečníka, který přesvědčuje obyvatele z ostatních vesnic, aby se přidali k jeho kmeni. Pokaždé, když promlouvá k obyvatelům vesnice, jejich loajalita se snižuje až nakonec přejdou k tvému lidu.

* Výzkum: 15880 Dřeva, 13800 Hlíny, 36400 Železa, 22660 Obilí, Doba: 06:47:55
    * Rychlost: 4 Polí/Hodina
    * Nosnost: 0 Surovin
    * Výživa: 5 Obilí za hodinu
    * Doba výcviku: 25:11:40 v rezidenci nebo paláci úrovně 1

Podobná témata

1. Zakládání vesnic po smazání účtu
    Autor Narutík v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 20.09.2009, 11:03
  2. Zakládání zlatkových vesnic
    Autor Twistius v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 6