Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 22

Téma: Falešné zprávy CZ16

Standardní Falešné zprávy CZ16

Ahoj,
    jistě jste si všimli, že se na fóru množí přispěvky obsahující upozornění na falešné zprávy z CZ16, obsahujících převážně text:
    Odesilatel: Travian_info
    Předmět: Ověření

Dobrý den.

Máme podezření že porušujete pravidla,proto Vás žádám,abyste nám zaslal(a) své iniciály (nick,heslo a e-mail z kterého jste si tento účet aktivoval) na e-mail *****@seznam.cz
    aby nedošlo k případnému nedorozumnění.

Nechceme zbytečně mazat ihned váš účet a chceme dát i šanci na ověření jestli nejde o omyl.
    V případě nezájmu a neodepsání berete vinu v plné míře.

Přejeme příjemnou hru.

Váš Travian Team CZ
    Některí lidé na takovéto zprávy naletí. Posléze, co se jim nepodaří dostat na účet, nemají suroviny nebo jsou jinak poškozeni neznámým útočníkem píší MH nebo adminovi. Pokud se MH nebo admin rohodne jim vyjít vstříc, uživatel se v klidu odpojí, jde na party (nebo si najde jinou zábavu) a TT má pak zase práci mezitím co se bavíte. Další podobné problémy jsou na nás stříleny den co den jako z kulometu, když pak je někdo potrestán po právu, obhajuje se:

Ale já jsem nic neudělal. A blabla bla, blabla.
    Netvrdím, že nemůžeme udělat chybu, že někoho nemůžeme potrestat neoprávněně. Takové věci si stávají, jsme jenom lidi a lidé chybují už odjakživa. Ale na druhou stranu, kdybyste většina z vás dodržovala pravidla na 100% vyhnete se zbytečným problémům a taky by neuškodilo občas zapojit mozek.

Takže vám povím něco podvodnících v Travianu:
    • TT po vás NIKDY nebude chtít heslo ani registrační mail.
    • Pokud máte e-mail odeslat jinam než **@travian.cz/sk není důvěryhodný.
    • TT nedělá žádná podobná ověření.
    • TT nikdy nepoužívá pro komunikaci s vámi ohledně hry nějaký Seznam E-mail

Takže doufám, že jste se někteří při čtení mého postu probudili a uvědomili jste si, že na tu zprávu co vám přišla do pošty a žádá po vás heslo, email a login nemáte odpovídat.

A ještě jedna věc: Jak vy na nás, tak mi na vás.
    Z toho plyne: Komunikujte s námi slušně a vdžy se spíš dohodneme. Z vlastních zkušeností nejenom z Travianu mohu říct, že jsem se slušnou komunikací dohodl kolikrát i na snížení trestu(Samozřejmě to není pravidlem)...

TUNER
    Host

Standardní

Nechci nic říkat,ale toto je úplně stejné.

Standardní

Co dodat, než opakování "matka moudrosti" a to platí 2X tady na fóru..kdyby si to lidi přečetly..nám by jistě ubyla spousta problémů...

Standardní

Jenom bych doplnil že se nejedná jen o Seznam E-mail, ale o spoustu dalších.Jediný důvěryhodný jak již řekl lokutus7323
    je:****@travian.cz/sk/de atd.
    Jen pro vysvětlenou.
    "Já se vrátím"
    Za každé V.I.P se platí a penězi v tom lepším případě.
    "Smrt je změna a když se bojíte změn bojíte se smrti."
    "Farmi nebo buď farměn"

Jak na 3D Grafický balík?

TUNER
    Host

Standardní

Chápu,ale je to jejich povinnost číst Stále Informace,když jim někdo ukradne účet,tak Vy za to neručíte,když si nečtou "Stále informace",tak už to je jejich problém,když se na to upozorňovalo a potom ať si stěžují klidně v Neměcku.

Standardní

Každý je zodpovědný za svůj účet
    Toť platí a zůstává
    Jó klaunů, klaunů těch je málo, ale šašku, šašků těch je dost. Jan Werich
    Nebuďme šašky a čtěme FAQ. Pro případ, že si nevíte s něčím rady, napiště mi soukromou zprávu
    POZOR Pokud nechcete smazat účet měli by jste si přečíst změnu pravidel.

Wink

mě zatím nic nepřišlo ale dík za upozornění

Standardní

tak sem se podival na ucet travian_info na s16 a ma tam napsano ze na velikonoce dava 2x tolik zlatek za sms jen mu staci risct tak sem to vyskousel a co mi prislo div sem se za bricho nepopadal ''Jen mi pošli nepoužitý kód na zlaté a já ti pošlu novej na dvojnásobek...platí to ještě dva dny...''

Standardní

Odesílatel "travian_info ? To musi byt nějaký hráč tak ho najděte a zničte ne ?

ČTI !! - HREJ ! - PRAVIDLA !
    Shanim ovladač na grafickou kartu AcuMos JAX8223A/V1
    Neptejte se mne co to je,kdo ho ma necht da

Podobná témata

1. falešný ůtok
    Autor dbarvik v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 10.10.2009, 17:06
  2. falešný útok
    Autor G.J.Caesar v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 09.04.2008, 13:36