Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 13

Téma: Trik

Standardní Trik

Přišel jsem na trik jak i v jiných vesnicích než hlavní postavit surovinové, nebo obilné pole na úroveň nyšší než 10. Trik spočívá v tom, že vesnici máte určenou jako hlavní a začnete stavět pole na 11 úroveň a změníte hlavní vesnici, Pole se v klidu dostaví a zůstane, sice jen jedno, ale lepší něco než nic.

Standardní

kdyz budes mit plus tak i 2 .. je tam ta vyckavaci smycka

Standardní

Ještě trochu vymyslet,jak to udělat s palácem a můžeš si to nechat patentovat
    FAQ
    Co to je TRAVIAN
    PRAVIDLA hry Travian

Standardní

to je blbost!
    pole by se zbouralo

Standardní

Já bych tomu docela i věřil...

Standardní

blbosť nefunguje to, ja som skúšal čosi podobné s kamenárom a zbúralo mi ho

Standardní

Myslíš,že kdyby měl travian takovou chybu,admini by to tam tak nechali?Podle mě je to blbost.

:mad:
    Nebudu sem dávat žádný podpis,stejně mi ho admini zase smažou....:mad::mad::mad:

Standardní

tak se nehádejte jestli je to blbost a vyzkoušejte to

Standardní

keby top fungovalo tak by si dal pole na 14 15 by si mal 14 uroven a zacal stavat 15 a potom premenit
    ale asi to nefunguje:mad::mad:

Standardní

funguje to.. nmam to z vlastni zkusenosti, ale ze zkusenosti nekoho, s kym sem hral..

s palacem je to jednoduche - na nastaveni vesnice jako hlavni taci palac lvl 1 - postavis ho, nastavis vesnici, postavis pres smycku 2 obilna pole na lvl11 a mas vystarano..

pokud ho stavis na vyssi lvl, automaticky se po snizeni na lvl 10 dostavi na lvl 11, stejne jako budovy po katapultazi.. overeno.. nevyplati se to, ale kdo se nudi, muze vyzkouset..
    TADY je nejdulezitejsi misto fora, nejdulezitejsi misto ceskeho travianu!! Kdo vstoupi, uz nevystoupi, aneb klub nejvetsiho borce v dejinach travianu!!

Podobná témata

1. trik od hrace
    Autor linahrt v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 13.07.2009, 19:59
  2. trik
    Autor spar v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 12.05.2008, 16:18

Pravidla přispívání