Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Téma: 2 MH na serveru

Lightbulb 2 MH na serveru

Myslím že by na serverech mohly být 2 MH, nebo alespoň na speedu, protože když jsem napsal jednu závažnou věc MH a on mi odpovedel po dvou dnech kdy už to bylo totalně zbytečné, tak mě to docela naštvalo, a určitě nejsem sám, kdo si myslí, že by se hodilo víc MH na serveru... ten druhý by mohl být třeba jen na víkend nebo jen občas. Když tak napište co vy na to.

Wink

neni to špatnej návrch

Standardní ....

me by se libilo aspon 10MH

Standardní

spíš by se mohlo o mh učet starat více lidí...ale myslím že tento učet zpravuje někdy i více lidí...já se mh nedivím,že to nestíha,když má plnou poštu spamu

Standardní

no ten vikendovej by se treba mohl jmenovat wee-on-mh
    POST NULOVE HODNOTY - takova blbost, ma to vubec nejakej ceskej vyznam nebo je to nejakej mistni blabol?

Standardní

mh na serveru je vice, prihlasuji se pod uctem mh, urcite to nedela jen jeden clovek, delaji to minimalne dva, myslim, ze mozna vic..
    TADY je nejdulezitejsi misto fora, nejdulezitejsi misto ceskeho travianu!! Kdo vstoupi, uz nevystoupi, aneb klub nejvetsiho borce v dejinach travianu!!

Standardní

No napad je to hezkej, ale jeden server ma vetsinou dva nekdy i tri MH

Člen aliance farem ExtrAct
    Rytíř LOVCE z s3 4ever

Standardní

Hm, i pět. Ale taky totiž existuje dost spamerů a otravují zbytečně MH, např. s dotazy, které mají směrovat na support a nebo problémy s platbou, ty zase na plus@travian.cz a podobně. Zamyslete se nad tím, ju?

Podobná témata

1. přestupek na serveru A - trest na serveru B
    Autor Sara v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 15.03.2009, 01:36
  2. Délka serveru
    Autor kapik v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 26.10.2007, 13:00

Pravidla přispívání