Stránka 48 z 48 PrvníPrvní ... 38464748
Zobrazují se odpovědi 471 až 479 z 479

Téma: cz7 - Diskuze k DS

Standardní

taky se s váma se všema loučim a dík všem za perfektní hru posledních pár měsícu to pro mě byla šílená hinička nespaní v noci a podobně prostě sem moc rád že to tu konečně končí k travoši mě asi uš nikdy nikdo nepřesvědčí
    zakladatel ali CA

Standardní

Taktez se pridam, kdyz uz tu napsal i Bibo .
    Moc dekuji za peknou hru, docela jsem si to az na posledni cast s natary, kdy se musel jen hlidat div a aktualizovat program, uzival a bylo to s vami fajn. Predevsim chci pochopitelne podekovat alianci --C.A-- a --C.A.--, kteri vydrzeli moje komandovani, pak spojencum, hlavne nekterym se kterymi jsem komunikoval a komunikuji nejcasteji a jsou to predevsim rozumni a prijemni lide a nakonec i nepratelum - bez nich by to nebyla takova sranda a ucelilo to nase vztahy se spojenci jeste vic .
    Preji vsem, at maji co nejvic od treti hodiny ranni casu a stravi ho s rodinou, prateli a vecmi mnohem dulezitejsimi, nez nejakymi onlinnovkami . Me uz nikde jinde nenajdete, se vsemi onlinnovkami kompletne koncim a jsem rad, ze uz to mam za sebou, je to hezka zkusenost, ale uz radsi nikdy vic .
    Zdravi Vas a preje vam mnoho stesti do zivota Goodfree, spoluzakladatel a general aliance --C.A--.
    A jeste dodatek z profilu Biba:
    "Existuje tisíc způsobů, jak zabít čas. ....ale ani jeden, jak ho vzít zpátky"
    Generál --C.A--

Standardní

"Drahý" servere 7,

byl jsi můj první a zároveň i poslední, který jsem s chutí a naplno hrál. Chtěl bych poděkovat všem. Spoluhráčům, protivníkům, farmám. Vy všichni jste se na hře podíleli, všichni jste si zasloužili vyhrát. Myslím, že na tomhle světě se sešla asi nejlepší skupinka "diskutujících"..

Můj dík patří hlavně přátelům na travianu, kteří za mnou stáli až do poslední chvíle, kteří mé počínání (snad) pochopili.

Ať už sever nebo jih. Všude byli skvělí lidé.

Na(ne)shledanou v opravdovém světě...jestli ještě stojí.

Jeseter > Delfin1913 > Shirazz > Exil
    It may seem like I’m a sarcastic dweeb 24/7, but I’m actually only a sarcastic dweeb 18/7 because at night I actually have feelings.

Exclamation

Takze jeste jednou gratulace do JU...

A malej dotaz...jak se da postavit lvl 100 z predchoziho 99 za jedno odpoledne?
    Kdyz koukam do FAQu, tak at pocitam, jak pocitam, 27 hodin pri HB20 se neda zkratit na nejakych 8, za kterych jste to meli postavene vy...

Standardní

Stavba divu sveta je 2 nasobne zrychlena oproti FAQ. Takze dobu stavby vydel 2
    Ked nevies... nerad
    Ak mas vyhrady, od toho su Sukromne spravy
    ...

Standardní

Citace Původně odeslal cube Zobrazit příspěvek
    Stavba divu sveta je 2 nasobne zrychlena oproti FAQ. Takze dobu stavby vydel 2
    Ach tak...tuto informaci jsem nikde nevidel/neslysel...Ale i tak se mi zda, ze 13,5 hodiny to nebylo...ale to uz muze byt jen subjektivni..
    Diky..

Jen tak mimochodem, proc tedy na FAQ nejsou informace o tomto?

Standardní

Oddělení propagandy JU vás zve na Blog jižní unie:

http://jizniunie.blogspot.com/

Hráčům Severu vstup na vlastní nebezpečí
    viva La revolucion

Standardní

Gratuluju, je to doma! Sice v jiném doma než bych chtěl, ale to už je jedno. A teď se jdu vyplakat, nazdar...
    CZ7 - League™ - Camling - Vládce loutek

Dobře se na mě podívej! Jsem hlupák, jsem klaun, jsem podvodník. Dobře se na mě podívej!
    Jsem ošklivý, mám tvář bez výrazu, jsem malý.
    Jsem jako vy všichni! -dada

Thumbs up

...opravdu byli jste všici super, farmy , přátelé i nepřátelé
    já se vrátím a doufám že se mi bude dařit
    za těch 5 měsíců jsem zažil neskutečné dobrodružství i když jsem se nedostal na takovou populaci jakou jsem měl v plánů myslím, že 4000 je hezká populace a taky samozřejmě gratuluji JU a celému jihu, bez vás by to nešlo
    váš NEZÁVISLÝ

SLÁVA JIHU, ČEST SEVERU!!!

Podobná témata

1. Diskuze k DS CZ6 - 2.věk
    Autor Čnělka v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 01.09.2009, 17:25
  2. Diskuze k DS
    Autor M4x_46 v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 63
    Poslední příspěvek: 25.01.2009, 14:20
  3. Diskuze k DS