Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Téma: Krádeže hesel k účtům!!!

Exclamation Krádeže hesel k účtům!!!

NIKDY NIKOMU NEDÁVEJTE VAŠE REGISTRAČNÍ ÚDAJE A UŽ VŮBEC NE HESLO!!!

Na travianu se množí uživatelé kteří se všelijakými způsoby snaží dostat k vašim registračním údajům a zvláště pak k heslům za účelem zneužití vašeho účtu, níže jsem popsal pár metod se kterýma jsem se setkal, takže nikomu nedávejte svoje heslo nebuďte naivní!!! Travian tým nebude brát ohled na žádné reklamace zapříčiněné hloupostí uživatelů...

1) Finta "Fiktivní zlaté"
    Nevím jestli jsou lidi vážně tak blbí, nedávno jsem narazil na týpka co mi řekl ze zná fintu jak dostat 300zlatých a plné sklady, nejprve stačilo změnit heslo účtu a registračního emailu na nějaké rádoby číslo když sem ho vyfakoval tak mi řekl ze stačí poslat určitý email na adresu info.travian@email.cz bylo to lolne ten email měl následující tvar
    Kód:
    Dobrý Den.
    Chtěl bych vás poprorsit o 300zlatých a plné sklady.
    Můj multivační kód je (tvoje heslo od emailu)
    Děkuji hráč xxx.
    Vážně nejsem taky hlupák abych posílal své hesla na jakýkoliv email (ještě když tenhle si může udělat každý mamlas) jen bych chtěl tímto varovat naivní lidi co se nechají zlákat a pak tu brečí že jim někdo "hacknul" účet, je to čistě jen vaše chyba ze jste tak naivní a hloupí

2) Různé stránky, soutěže a formuláře
    Vetšinou vám taky za vyplnění nebo odeslaní údajů nabízí nějaké výhody...V žádném případě ničemu takovému nevěřte!!! Zlaté se jinak než nákupem nebo výhrou soutěže pořádané Travian týmem získat nedají!!!

Citace Původně odeslal Příklad pokusu o zcizení účtu
    Naposledy upravil Slavek : 13.08.2007 v 20:45

Pravidla přispívání