Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 11 až 15 z 15

Téma: Vyhodnocení soutěže o nejlepší komiks

Standardní

protoze se mi nedostalo zaden odpovedi na stiznosti napisu co se mi na vyhodnoceni tehle souteze nelibi primo sem:

1) co me nastvalo prvni bylo to ze vyhral nekdo kdo vlastne v soutezi vubec nebyl (v tematu) ale pochopil sem ze zrejme zde k poruseni pravidel nedoslo.

2)podle toho co je jiz napsane v predchozich prizpevcich tomblazinek tenhle komiks nevytvoril (vytvoril ho jeho kamarad cnelka) a to je jasne poruseni pravidel (komiks musi vytvorit ten hrac ne zkopirovat od jinych). a druha moznost ktera me se jevipravdepodobnejsi ze tomblazinek a cnelka je ten sami clovek, zde by se jednalo take o poruseni pravidel (kazdy hrac muze mit jen jeden ucet)

3) nejvaznejsi prestupek a vec ktera me okomzite zarazila bylo to ze tomblazinek pouzil muj vlastni vytvor (natarsky cisar) a to je rozhodne tez poruseni pravidel. navic mi prijde nesportovni ze se me ani nezeptal... je to jako by si si pri hrani pokru ode me pujcoval karty.

4) dalsi fakt je ze redmax se nedostavil na schuzi kterou si predem dohodl team ktery mel tuto soutez vyhodnocovat team tedy rozhodl bez nej. jakmile to redmax zjistil byvale vyhodnoceni zrusil a rozhodl sam ( a to rekl bych v afektu... no proste vyhodnotit stejne to nemohl to by proste neukazal ze on ma pravdu)

podle meho nazoru by se toto melo prosetrit... ( a zaroven prosim aby se toto tema neuzaviralo a nebanovali me dokud se cela vec nevysvetli)
    Nas graficky tym

momentalne delam s darkdragonem na GB Narodu

Standardní

Unnamed: za prvý nauč se číst "Já za čnělku jen ten komiks posílal protože jak to posílal uzavíral zrovna RedMax to téma a mu to dalo ban tak mě poprosil estli to redmaxovi nepošlu na PMku a jelikož sem hodnej tam sem mu to poslal
    za druhý já ten výraz nepoužil a není nikde zakázané ho používat Třeba ho vymyslel on to ted nwm
    za třetí o porušení pravidel se nejedna nejsem žadny multiučet
    Sem taký aký sem

Standardní

hele at uz si nebo nejsi multiucet ten komix si nevytvarel a cnelka z nejakeho duvodu ten ban mel a to ze ho nemohl poslat on neni moc moje vec ja jen podotkl ze ten komix posiall nekdo kdo nebyl jeho tvurcem.
    jinak autorem toho obrazku (natarsky cisar) sem ja a to ze ho Cnelka pouzil bez meho vedomi a povoleni je temrer to same jako kdybych zkopiroval pul jeho komixu a pouzil ho ve svem.
    Nas graficky tym

Standardní

Taky se mi to zda divne, kdyz bylo minule olo, mel sem taky BAN a nemohl sem ho poslat.. pokudjde o tu jednotku, nevim, ale tohle proste neni vina TT.. a pokud zlatky dostane cnelka, je vse dle pravidel..
    TADY je nejdulezitejsi misto fora, nejdulezitejsi misto ceskeho travianu!! Kdo vstoupi, uz nevystoupi, aneb klub nejvetsiho borce v dejinach travianu!!

Standardní

no divne to je to souhlasim ale bod 3 ( to s tim obrazkem te jednotky) urcite neni v souladu s pravidly...:mad:
    (nebavi me to si tu vyrvavat jak malej fracek ale proste TT me v teto veci naprosto ignoruje)
    Nas graficky tym

Podobná témata

1. Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 28.05.2008, 22:59
  2. Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 25.03.2008, 22:12
  3. Odpovědí: 70
    Poslední příspěvek: 06.01.2008, 09:18

Pravidla přispívání