Stránka 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 51

Téma: CZ Travianer - aktualne

Standardní CZ Travianer - aktualne

S ceskym Travianerem se to ma tak, ze nijak (aspon co Travian team vi). Nic se o tom nevi, ani se nezaclo prekladat, datum neni stanoveny. Informaci, ze to bude zacatkem roku 2009, si taky nemuzete byt jisti.

Mozna bude stacit anglicky mluvicim lidem anglicky Travianer, ktery se jmenuje travians.com.

V jinych jazycich zatim neni dostupny
    Nevrátil jsem se, jenom koukám

Standardní Stary!!

To už vim davno když už sem jim psal na admin email... leden ale stejně mě to nezajímá anglickej a německej stačí....mě

Standardní

no tak to ja si pockam ale nevypada to vubec spatne tak myslim ze by se to vyplatilo ale prekladat vurt to se my nechce

Thumbs up

Lidi z Travianeru by na tom vůbec neprodělali kdyby ho přeložili do češtiny. Na anglickym serveru je klub všech čechů na 6. místě!
    Tak to jsem já. Jsem totiž opravdový Travianer!

Nigdův blog - Joeyho blog - Všechny domy v Travianeru

Standardní

Už se ví něco novýho ?

Standardní

Ale ti Němci mě fakt štvou,před rokem zadali datum kdy bude překlad hotovej někdy kolem května.Za chvíli se dovím že až někdy začátkem roku 2009 začnou překládat...že,za nějaký rok se ještě dovím že začínají překládat až v roce 2011,co?

Jinak se omlouvám za tu kapku rasismu...

Standardní

Nemci nedali nikdy zadny termin, vsechno byly vzdycky jen dohady hracu nebo zpravy typu ze to mozna nekdy bude..
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

To neni dobry...myslim ze by ten Travianer bavil dost lidi nakou chvili sem ho taky hral ale nebavilo me to prekladat tak sem od toho odesel...myslim ze by na tom opravdu neprodelali....nasla by se sposta lidi ktery by do toho sli a myslim ze by nemci meli zacit s prekladem...nevim no pripada mi to divy ..v travianu sme vlastne "velmoc" i kdzy ted uz to ubyva jeste sme sousedi nemcu a voni to proste ne a ne prelouskat je to tak tezky?

Standardní

Ano souhlasím s merlouska ale myslel bych si že když by tedy dali předběžný termín dokončneí překladu v květnu tak že by to tedy mohlo už brzo být
    Prosím ignorujte mé pravopisné chyby.

Kdo provokuje moderátory nezlobí.

Standardní

na fóru bylo něco o březnu 2009
    už se nám to blíží

Podobná témata

1. travianer.cz
    Autor UFON v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 06.12.2008, 18:19
  2. Travianer map
    Autor T3FLOn v sekci Otázky a Odpovědi