Stránka 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 31

Téma: Rychli start

Standardní Rychli start

Zacal som hrat tuto hru, no ako kazda ina ma jednu velku chybu. Zo zaciatku je vsetko moc zdlhave. Dovodom je produkcia surovin. Mozno by bolo fajn na nejaky ten tyzden pre zaciatocnikov nastavit produkciu tak o 100, 200% vysiu po dobu nejakeho toho tyzdna. Aby si kazdy dokazal vystavat nejaky ten normalnejsi zaklad. Naozaj nie je moc zabavne cakat celu noc aby som si zvisil uroven 2-3 poli o 1 stupen a potom zas cakat celi den. S nejakou tou 1h produkciov 30-40 surovin naozaj toho pre zaciatok nikto moc nedokaze. A to sa treba par dni snazit aby bola produkcia takato.

Standardní

tak na to je tu army (zo začiatku su preto dobry germani)......zrobiš par palok....a farmiš famiš a famiš.......za 1 den tak možeš zo začiatku nakradnuť aj 10 000 surovin (aj ovela viac)

Standardní

caer: presne tak..ale šlo by to i s římanama i možna i s galama..

Standardní

kazdej ceka pockej si taky!

Standardní

A jeste k tomu by byli v nevyhode ti co zacali hrat uz drive.S tim nesouhlasim:mad:

Standardní

kyse......no hej da sa to aj z rimanmi aj galmi.....ale galovia maju zo začiatku falanga (a ten ma malu nosnosť a je to obranna jednotka) takžee ked ma prativnik zopar vojačikov rychlo ich stratiš.......a rimania maju legionara ale ten je drahy......ale so všetkymi narodmi sa da farmiť,ak vieš ako

Standardní

aky by to malo vyznam???? o tom je tato hra...kazdy caka tak cakaj aj ty

Standardní

No ja to hram len par dni, sice horko tazko som postavil kasarne, ale od nejakeho vojacka este mam strasne daleko. Takze si tazko nieco nakradnem. (hram za rimanov).
    Ty co zacali hrat davnejsie vo vyhode nebudu, uz to maju rozohrate. To zvysenie produkcie bolo myslene do rozumnej mieri, len na preklenutie prvich najdlhsich dob. Hra by mala byt o strategii nie o cakani. Myslim ze kym nebude mat niekto produkciu kazdej suroviny aspon na urovni aby postavil 1 vojaka za 1-2 hodiny tak je to celkom nuda, lebo hrat 2x za den po 15 min, hra ani nie je, je to len nudne cakanie na skutocnu hru.

Standardní

tak běž hrát na speed ten 3x rychlejší a u toho za 3 dny hry budeš muset sedět nonstop....na těchle serverch hrají i 4 hráči na jednom učtu protoze nestihají

Standardní

to je tak 1 tyžden čakaš kym postaviš vojakov a budeš mocť už normaln famiť.......a potom po mesiaci čakaš kym sa ti niečé nepostavi (lebo potom to trva strašne dlho napriklad hlina na 9 lvl sa stava dačo okolo 6 hodin)........takže budeš musieť čakať teraz aj potom (ale potom už aj utočiš takže budeš u toho ovela dlhšie) + nova dedina to potom sa len začina

Podobná témata

1. Start s10
    Autor Shadow.cz v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 39
    Poslední příspěvek: 02.10.2008, 18:06
  2. Rychli rust
    Autor misak744 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 28
    Poslední příspěvek: 27.02.2008, 16:01
  3. Jak rychli su obchodnici
    Autor Matko.o v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 11