Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 23

Téma: WWB - online truppentool a dalsi veci

Thumbs up WWB - online truppentool a dalsi veci

Stranka, kde je mozny si udelat obrazek o tom jak jsou na tom clenove vasi aliance/unie ( neco jako sesterske aliance) s armadou, je to zatim vesmes jako truppen tool.. Ale dalsi funkce se chystaji.. Aktualizace vesnic/vojaku je mozna jak pres shromazdiste, tak i pres
    PLUS prehled jednotek.. Nemusite mit vlastni web, jako u truppentoolu, takze odpada starost o hosting..

Chysta se:
    • organizace utoku/podpor, jak globalni tak i utajene (pro par vybranych clenu)
    • automaticke aktualizace jednotek/vesnic pres skripty
    • prehled stavu sypek, skladu a vojaku v divu aktualizovany pres skripty
    • a dalsi..

http://wwb.t-utils.net
    Podpis neodpovida pravidlum

Standardní

mozes tam pls pridat aj sk serveri ??

Standardní

Mno slovenstinu a jiny jazyky si nechavam az na konec.. este sem se poradne nerozhod jakym zpusobem se to bude cely prekladat, ale urcite se dockas..

Standardní

dalsia komunikacia stebov cez net uz som ti odpisal

Wink

Organizer utoku hotov, ted to potrebuje poradne otestovat..

Co to umi:
    Rozdeleni utoku na "operace" - soubor cilu na ktere se bude utocit v urcitem casovem intervalu a vyber skupiny lidi, kteri tento utok uvidi (osobni/skupina lidi/cela aliance/cela unie). Moznost pridani instrukci, jak k cele operaci, tak k jednotlivym cilum..
    Zobrazeni, kdy dany utok poslat, aby se zadanymi jednotkami dorazil na cas..
    Prehled prihlasenych utoku a skutecne vyslanych (moznost vkladat presny cas, kdy dany utok dorazi)

Cool ;)

Vyzkoušel jsem.Prošel jsem si to..A musím říct že je to dobrá práce.

Standardní

neviem či je to len moj problem ale mne tu stranku celu blbo zobrazuje, texty su cez seba atď.

Standardní

Citace Původně odeslal Koza Zobrazit příspěvek
    neviem či je to len moj problem ale mne tu stranku celu blbo zobrazuje, texty su cez seba atď.
    Citace z úvodní stránky stvořitele...
    "Upozornění
    Tato stránka je kompatibilní s Firefoxem 3.

Pokud tedy používáte jiný prohlížeč (třeba IE 5 až 7), neručím za divný vzhled stránky.
    Firefox dodržuje mezinárodní webové standardy W3C, díky čemuž vypadá stránka přesně tak, jak bylo míněno.
    Firefox je rychlejší, bezpečnější, spolehlivější a existuje na něj mnoho vylepšení, které vám usnadní práci s internetem.
    Pokud chcete, usnadnit práci designerům webových stránek a i sobě, žádám vás používejte Firefox.
    Vše, co tu tvrdím dokazuje i fakt, že Firefox používá stále více lidí, letos (2008) je to téměř 40% uživatelů internetu.
    Stáhnout si ho můžete zdarma a i v češtině zde. Soubor má jen 8MB a samotná instalace trvá 2 minutky bez nutnosti restartu počítače."

Pro tvůrce tohoto topicu:
    Jinak celkem slušná vecička, dobrá práce...
    Věřím, že tvá práce bude doceněna.

Kdy odhaduješ ukončení testů a spuštění ostré verze?
    Rád bych to využil, s tvým svolením pro sk servery. (Věřím, že překlad není nutný)

Standardní

Krom toho.. tam je i na hlavni strance toto (3. aktualita ze shora
    Udělal jsem super jednoduchej skin, je to lepší než ten čaj předtím. Až bude čas, tak ho ještě upravím.
    Takže pokud máte stránku rozházenou, klikněte sem (původní tady).
    Ostra verze bude za dlouho, ale pouzivat to muzes i ted, pokud by melo dojit k nejakymu procistovani,razantni zmene, atd. v databazi, tak to dam predem vedet..
    Upravy delam na lokale, a az kdyz to funguje resp. je to hotovy, tak to uplodanu na net, mno a pokud se k tomu meni i neco v databazi, delam i jeji zalohu..

Sk servery tam muzu pridat, ale nebude to prelozeny do slovenstniny, nebude fungovat aktualizovani pres shromazdiste ctrl+c/v.. :/

Standardní

I když já jsem Čech, který hraje v součastnosti na sk serverech, myslím že jazyková bariéra nebude pro naše slovenské kolegy žádným problémem...
    V podstatě když používáme i stejné travian forum...

Pokud se rozhodneš přidat tam i sk servery, myslím že bych nebyl rád jen já...

Podobná témata

1. Nový online Truppentool
    Autor Watchick v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 57
    Poslední příspěvek: 01.06.2008, 20:49
  2. 2 veci
    Autor GOLDT v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 14.05.2008, 15:19

Pravidla přispívání