Stránka 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 70

Téma: Log Prihlasenia

Standardní

Kingpin11 tak toto taky není špatný nápad..., ale fakt, proč by se to nemělo trestat, myslím, že by MH měli o dost míň práce, k tomuto je support ne?
    Potřebuju lidi do mých novin. Pokud jste schopní vyplodit slušný článek a znáte dobře travian, pište!

Standardní

Citace Původně odeslal snipper Zobrazit příspěvek
    ANo Napad ktory stoji za zvazenie...

Z praktickeho hladiska je to ale zbytocnost, lebo ak sa ti aj niekto nabura do uctu a zistis to na IPckach
    K tejto v vete: án, zistím to na IPčkach ale kebyže tie IPčka by som mal napísané v jedno okne rovno v hre, tak by sa to značne ulahčilo.. A naozaj ma znepokojuje, ako skepticky sa niektorí moderátori (nemyslím to ako urážku) stavajú k novým nápadom. A ešte ironická poznámka na záver: Medaile a top 10 zvyšujúce nároky na server o 0.1% áno, ale výpis IPčiek zvyšujúci zázaž rovnako zanedbatelne nie?

EDIT: a viem, že niektoré pc nemajú stabilnú IP ale niektoré zase áno.
    Všetky moje príspevky sú brené ako SPAM.
    4 mods: Nabudúce mi účet neblokujte, ale rovno mi ho zrušte
    web o projektoch BTAGS games www.btagsgames.blog.cz

Standardní

dobry napad!!!!
    Podpis neodpovídá pravidlům - M4x_46

Standardní

Nápad mi přijde rozumný, a navíc i snadno realizovatelný, protože se domnívám (jsem si dokonce skoro jistý) že příslušná tabulka v databázi už existuje, ale má k ní (zatím) přístup pouze Multihunter.

Celá změna by tedy pravděpodobně spočívala ve zobrazení záznamů z už existující tabulky hráči.

Standardní

Toto je definitívne jeden z najlepších nápadov. úprimne povedané v tom nevidím žiadny problém, ani naprogramovanie tej databázy pretože tie údaje sa niekde ukladjú tak či tak. Len my ich nevidíme.
    Včera som dostal tento istý nápad a to preto lebo neviem či mi niekto nechodí na účet, či niekto nezistil moje heslo, či zástupca náhodou nešpehuje. Preto by sa táto myšlienka mala zrealizovať.

Ak ide o providerov ako t-com, ktorí poskytujú aj verejné aj neverejné IP adresy, tak vedzte, že tie IP sa nemenia od brucha len tak. Každý provider má svoje IP rozhranie. Takže ak by som ja nemal pevnú, menilo by sa z týchto čísiel 92.245.192.211 asi len posledných 6. Nie je to síce nič moc, ale stačí to. Lebo ak by sa prihlásil niekto z úplne idej IP, vedel by som, že je zle.
    Okrem toho existujú IP lokátory, pomocou, ktorých vie človek zistiť aj adresu kde sa tá IP nachádza. Síce sa mi to nepodarilo pri každej IP, ale každopádne to veľa ľudom pomôže.

A teraz to najhlavnejšie:

To, že by túto funkciu alebo databázu nevyužil každý hráč, nie je podstatné. Pretože sa tu nájdu ludia, ktorí nevedia ani ako premenovať hrdinu alebo vycvičiť senátora.
    Ak ide o to, že by hráči otravovali MH s tým, že sa im niekto logol na účet. Asi by ani nevedeli, čo tam tie čísla znamenajú, tak by sa najskôr obrátili na forum a tu by im to už vysvetlili, na čo to slúži a všetko okolo toho.

Dalším dobrým nápadom by bolo v tabulke štatistík uverejniť IP každého hráča. Tak by si ten človek aspoň mohol odsledovať či sa mu niekto zo serveru pokúsil dostať na účet alebo dostal. Neviem či sa to dá nejak zneužiť. Šikovný človek to určite dokáže, ale predpokladajme, že nie každý tu je Kevin Mitnick (hacker).
    Sar sal??
    Mište. Paľikerav

Thumbs up

Myslím si že to je dobrý nápad aspom by každý vedel z akých IP adries sa pripájali na jeho účet!!!!

Standardní

Zvysilo by to bezpecnost, ale jinak vcelk k nicemu IP by sla lehce i zneuzit... A jsou i volne dostupne programy ktere skryvaji /meni atd. IP.
    ¿-?

PF 2010

Standardní

Citace Původně odeslal ?-? Zobrazit příspěvek
    Zvysilo by to bezpecnost, ale jinak vcelk k nicemu IP by sla lehce i zneuzit... A jsou i volne dostupne programy ktere skryvaji /meni atd. IP.
    Samozrejme. Ale predpokladajme, že travian team ma schopnych ludi vo svojom kolektive a ze takych ludi, co by to zneuzilo, nie je vela.
    Sar sal??
    Mište. Paľikerav

Lightbulb

No ja bych to dal bez tech IP adres staci totiz jednoduchy programek a nekdo si muze cist vase zivotopisy krast hesla nebo mazat emaily. IP adresa se da zneuzit nejmoznejsimi zpusoby. Co se tyce hacku uctu 50% je to tim ze hrac da heslo nekomu cizimu ( vcetne nesmazane cookies ) 40% je to heslem ( napr heslo 1234 nebo stejne jako nick ) a zbylych 10% je uz nahoda nebo pouziti nejakeho toho programu ( napr keylogger )

Takto mi to kdyis vysvetloval jeden s hracu kdyz mi na chvili ukradli ucet - zlodej zkoncil zfarmeny
    Napad je to dobry kdysi tu uz nekdo kdosi psal neco na tema :

Majtel uctu muze videt zdali je jeho zastupce online nebo ne to bych tam taky rovnou doplnil

Standardní

Citace Původně odeslal Andressos Zobrazit příspěvek
    Co se tyce hacku uctu 50% je to tim ze hrac da heslo nekomu cizimu, 40% je to heslem a zbylych 10% je uz nahoda nebo pouziti nejakeho toho programu.
    Takže podla toho patrí hacknutie účtu medzi tých 10%. To podla mňa nie je až také hrozné, ked to porovnám s tými ostatnými možnosťami. A ešte by som chcel vedieť koľko ludí je schopných zneužiť tú IP. Sám vieš aký program ti treba, ale neviem či by si ho dokázal aj použiť. Ako som povedal pred tým, NIE KAZDY TU JE HACKER.
    Tá IP to niekomu môže uľahčiť, ale myslím že ak je niekto schopný zneužiť to, tak by mu tá IP len pomohla, ale ak ťa niekto chce hacknúť, tak to spraví. Je jedno či mu to trvá týždeň alebo dva. Travian team má určite o tom prehľad ako často sa takéto niečo deje. Forum si priebežne čítam a o hackovaní som tu vela nepočul. Akurát tak o falošnom MH. A na to nemusím byť hacker aby mi nejaký trulo, ktorý si ani neprečíta pravidlá, dal heslo.
    Sar sal??
    Mište. Paľikerav

Pravidla přispívání