Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Téma: IRC-Kviz

Standardní IRC-Kviz

Milí priatelia!

Dlho sme tu nemali žiadnu súťaž. Toto je ale niečo trošku iné. Určite poznáte už nás IRC chat na traviane (ak nie vid. http://forum.travian.cz/showthread.p...264#post200960 kde nájdete postup ako sa pripojiť).
    My, PAtrik (náš správca), BlackRoses(moja maličkosť - sponzor) a KillerQueen (naša princeznička) Vám raz týždenne na kanály #zabava ponúkame možnosť zasúťažiť si vo vedomostnom kvíze-otázky sú skôr všeobecné z odborov odborov ako biologia, geografia a podobne. Hore uvedený ľudia sa kvízu nezúčastnia budú však dbať na jeho priebeh.
    Kvíz je v štýle Otázka - odpoveď. Kto skôr odpovie na položenu otázku získa bod. Kto ako prvý, získa 50 bodov zapíše sa do siene slávy. Na konci roka 2008 sa umiestnenie v sieny spočítajú a 3 najlepší získajú vecne ceny.
    3. miesto : Antistresová lopta značky Pepsi
    2. mesto : Vyber ľubovoľného počtu kníh v hodnote 1000SK{750KČ}
    1. miesto Original tričko Fernet Stock + 1l Fernet Stock

Zjednodušený návod ako sa dostanete na kanál:
    1. Otvorte si www.travian.cz/chat.php poprípade www.travian.sk/chat.php (potrebujete mať nainštalovanú javu)
    2. Napíšte /join #zabava
    3. A ste tam.
    V prípade, že nemáte radi prostredie javy môžte použiť hocijakého iného klienta na pripojenie. Tu je pár návodov na pripojenie(konkrétne sú tam návody na javu, mIRC, xchat, mirandu a ChatZillu) aj s popisom ktorý napísali členovia travianteamu http://forum.travian.cz/showthread.p...264#post200960
    V prípade, že prídete súťažiť zmente si nick prikazom /nick moj_nick (namiesto moj_nick dosadite meno ake chcete mat)

Termin kvízu:
    19.9.2008 19:09

Vyhradzujeme si pravo ceny doplniť.
    Ak by ste mali otázky napíšte mi do súkromnú správu(BlackRoses).

S pozdravom
    Black^Roses

travianteam nezodpovedá za súťaž
    Naposledy upravil jamesdir : 02.10.2008 v 23:02

Standardní

Prosim napiste mi do PM kedy by ste mali zaujem o dalsie kolo, nalo by sa to konat niekedy medzi stredou a nedelou. Ja skusim taky termin zvolit co bude vyhovovat co najviac hracom. Dnesne kolo vyhrala merlouska, gratulujem.

Standardní

Jubilejne 10. kolo nasho kvizu sa kona v nedelu 12. 10. 2008 19:30. Pridte vsetci co mozete, nech to merlouska a Raroh nemaju lahke

Standardní

Viem ze som deb... ale o aku sutaz sa jedna?

Standardní

nekolik aktivnich lidi vytvorilo na IRC vedomostni soutez do ktere se mohl zapojit kazdy otazky byly vseho druhu a pokud vim dokonce se dala vyhrat vecna odmena
    Pokud jste me do ted nemeli radi tak to je teprve zacatek az s vami skoncim budete me milovat.
    Zlé se v dobré obrátí jen proto, abyste si lépe vychutnali to horší, co přijde za ním.
    IRC status:

Podobná témata

1. Kviz
    Autor myxaxa v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 05.03.2009, 05:26
  2. Kviz
    Autor simie v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 06.04.2008, 00:00
  3. SK kviz
    Autor kubyy v sekci Otázky k T3