Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 12

Téma: Guilda pro začínající hráče - minimální podmínky přijetí!

Standardní Guilda pro začínající hráče - minimální podmínky přijetí!

Toto je mnou vytvořený cech. Je určen pro začátečníky, kteří chtějí mít po boku české kamarády.

Napište mi ve hře, pokud máte zájem o vstup na nick: Zato-One.
    Alianci najdete přes zkratku: CZ-AG.
    Server - anglický - travians.com.
    Pokud budete mít někdo zájem o vstup, ale máte menší level, než 5, můžete mi napsat a já vás provedu hrou tak, abyste dosáhli levelu 5 a mohli tak přejít k nám do cechu.

Pokud začínáte a neumíte moc anglicky nebo se ve hře zatím moc neorientujete, tak vám rádi poradíme.

Skvělá příležitost pro začínající hráče, stačí si zvolit germána .

Nějaké otázky nebo doplnění?

Standardní

ja bych chtel poradit jak si poridim postel a jak se destanu do guildy atd please!!
    Chytřejší ustoupí, řekl můj mozek a odešel

Standardní

Za nabytek , koberce , objekty , podlahu atd. (proste vsechno krome samotnyho domu) se davaji Socialni body a NE penize - tyto body je mozne ziskat pri hrach, bojich a v hospode za umyvani taliru (stoji AB) a samozrejme za realne penize (diamanty).
    ¿-?

PF 2010

Standardní

Přesně tak, postel si koupíš za SP(upřednostňuji ang. zkratky), což je hodnota nahoře u hvězdičky. Stačí ti myslím aspoň 150 SP, abysis mohl dovolit zatím aspoň tu nejlevnější postel. Anebo si stačí najít kamoše, který má jednu postel navíc(třeba jsem viděl borce, který měl 4 plné postele navíc).

A do guildy můžeš od levelu 5 myslím. Takže až dosáhneš levelu 5, tak mi napiš ve hře a já ti řeknu co dál. A kdybys šel do naší guildy hned, tak si můžeš koupit postel v našem guildovním-společném baráku, je to tak lepší.

Dále mi pište spíše PM nebo nejlépe do hry, než tady spamovat téma, pokud nemáte otázky konkrétně k naší guildě.

Standardní

Tady je screen:

Hlašte se a pokud jsem vám neodepisoval, tak jsem neměl čas - napište proto znovu. Máme právě 6 lidí v cechu.

Standardní

proc musi byt jen GERMAN?

Standardní

Prostě mezi sebou nechceme římany ani galy.
    Ale hodili by se i nějaké germánky.

Smile

Citace Původně odeslal Davik Zobrazit příspěvek
    Přesně tak, postel si koupíš za SP(upřednostňuji ang. zkratky), což je hodnota nahoře u hvězdičky. Stačí ti myslím aspoň 150 SP, abysis mohl dovolit zatím aspoň tu nejlevnější postel. Anebo si stačí najít kamoše, který má jednu postel navíc(třeba jsem viděl borce, který měl 4 plné postele navíc).

A do guildy můžeš od levelu 5 myslím. Takže až dosáhneš levelu 5, tak mi napiš ve hře a já ti řeknu co dál. A kdybys šel do naší guildy hned, tak si můžeš koupit postel v našem guildovním-společném baráku, je to tak lepší.

Dále mi pište spíše PM nebo nejlépe do hry, než tady spamovat téma, pokud nemáte otázky konkrétně k naší guildě.
    Nedoporučoval bych kupovat si postel v Gildovním baráku,protože tam je vše o 50% dražší.A omlouvám se za to,že poněkud odbočuji od tématu.
    Byl bych rád kdybyste mě oslovovali Sorak Ae'rv a ne Sauron.

Standardní

Proč si nekupovat postel v gildě, když je ta gilda společná? Když to srovnám s cenou baráku a vybavení, které do něj ještě potřebujeme dokoupit, tak cena postelí je zanedbatelná a ještě když je ten barák opravdu pro celou gildu. A je lepší se skládat na gildovní dům, než jen na ten svůj, protože jej platí více lidí, takže dvojnásobná cena nehraje roli, to doufám vysvětlovat nemusím.
    Nebo se mýlím? Je to možné, moc dlouho taky nehraju.

Smile

Citace Původně odeslal Davik Zobrazit příspěvek
    Proč si nekupovat postel v gildě, když je ta gilda společná? Když to srovnám s cenou baráku a vybavení, které do něj ještě potřebujeme dokoupit, tak cena postelí je zanedbatelná a ještě když je ten barák opravdu pro celou gildu. A je lepší se skládat na gildovní dům, než jen na ten svůj, protože jej platí více lidí, takže dvojnásobná cena nehraje roli, to doufám vysvětlovat nemusím.
    Nebo se mýlím? Je to možné, moc dlouho taky nehraju.
    No,jako neříkám,že ty postele jsou extra drahý,ale vzhledem k tomu,že ta cena je o 50% dražší,tak bych doporučoval si například postel koupit u sebe doma,protože aspoň budete mít na Gildovní barák víc SB.Také začínám,ale myslím si,že je lepší vylepšovat své baráky a ten Gildovní brát jako takový Hostinec nebo tak něco.Prostě jako něco na Společenské Akce a tak dál.A také je dobré si členy Gildy dát jako přátele,aby se mohli koupat ve vaší vaně (tak to dělá moje sestra),využívat vaši postel atd.Prostě využívejte List Přátel a vlastní domky,protože na společném proděláte o 50% víc,což není málo,zvláště pro začátečníky.
    A to cos říkal o tom,že se na něj skládá více lidí je pravda.Jenže člověk,kterej koupí nějaký opravdu drahý vybavení,tak je na tom stejně jako by šetřil na vybavení svého domu.
    Ale jak už jsem řekl,tak jsem také začátečník,tak se mohu mýlit.
    Byl bych rád kdybyste mě oslovovali Sorak Ae'rv a ne Sauron.

Podobná témata

1. Guilda
    Autor hlava děra v sekci Travianer
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 27.01.2009, 18:53
  2. Guilda COMMONWEALTH
    Autor Franx v sekci Guildy (Cechy)
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 14.09.2008, 09:11
  3. Zastupce-přijetí do ali
    Autor Morfius v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4