Stránka 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 70

Téma: Nejoriginálnější userbar - diskuze

Standardní

Mám dotaz - Pokud bych náhodou vyhrál zlatky a neměl v době výhry na travianu ještě založen žádný hrací účet (čekám na daný server), tak mi zlatky budou předány tam a nebo zkrátka "zmizí"?

Standardní

Myslim, ze je docela jasne ze diskuze o predem danem tematu, v tomto pripade o userbaru. V cem se to da delat je vypsano na odkazu vyse (wikipedia). Navic, onoho cloveka zajima v cem to dotycni budou delat nebo delaji, ovsem to si muze vyridit pomoci soukromych zprav a ne tady, kde se resi dotazy ohledne souteze a delani userbaru, ne jako pokec o userbaru...
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

Shark: Myslím, že to půjde vyřešit, takže potom ti je převedeme na ten účet ..

Standardní

jo dobře tka se přiznám ještě jsem to nikdy nedělal ale zaujalo mě to takže se všem strašně omlouvám
    jednou bych se rád stal supporterem nebo kvíz teamem
    Věřte čnělkovi má mnohem lepší blog než ostatní a kdykoli dokáže poradit
    Miluju když se můžu zasmát
    Ještě furt nevím kdo to je NARUTO

Standardní

Shock!: Díky, takže se soutěže rád zúčastním.

Exclamation

jo, taky se rád zapojím : a platí zde v jednoduchosti je síla, ba naopak?

Mauren

Standardní

Mauren: Záleží na tobě, jaký si to uděláš, takový to máš .. Dáváme přednost kráse ..

Talking

Citace Původně odeslal Jarďas22 Zobrazit příspěvek
    Promiňte, předem vám říkám klidně mi dejte body, pokud se vám můj, dle mě pravdivý názor nebude líbit. Dle nejmenovaného důvěryhodného zdroje pochází slovo diskuze - ano, to, co nám na základě úvodního příspěvku je povoleno z latiny, a znamená rozpravu, rozhovor, rokování či výměnu názorů. A dle mě pojem volný pokec - ano, to, co nám je později zakázáno zahrnuje i výměnu názorů o tom, kdo na základě svých zkušeností upřednosťuje daný program. Pokovaď je má předchozí věta pravdivá, což dle mě je, tak pak je nám od jednoho a toho samého uživatele, dokonce člena travian týmu, v jednom a tom samém tématu, stejná činnost povolena a zároveň i zakázána, což je dle mě absurdní, protimyslné.
    Kámo, na mě seš moc mazanej

A k tématu, dle mého se na to nejlépe hodí již zmiňovaný GIMP, na ovládáníé je asi nejjednoduší
    92% teenagerů poslouchají HIP-HOP, poked k nim nepatříš a vyznáváš jiný druh muziky, hoď si to do podpisu!

Standardní

Toto je diskuze k soutěži, tedy může se zde klábosit o této soutěži, nevidím v tom problém...

Standardní

Jakym zpusobem se bude vyhodnocovat vítez souteze ??

Podobná témata

1. Diskuze k DS
    Autor M4x_46 v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 63
    Poslední příspěvek: 25.01.2009, 13:20
  2. Diskuze k DS
    Autor M4x_46 v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 117
    Poslední příspěvek: 18.12.2008, 12:59
  3. Odpovědí: 33
    Poslední příspěvek: 06.12.2008, 00:11

Pravidla přispívání