Stránka 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 32

Téma: Nová verze Travianu

Standardní Nová verze Travianu

Dobrý večer, měl bych 2 dotazy :
    1) Bude nová verze Travianu i na speedu (czx) ?
    2) Kdo vymyslel verzi T 4.0 ? Podle mě je proti všem hráčům.
    a) Napajedlo mohou stavět jen římané => Equites Legati výživa 1/h => Galové jako jediní špeha s výživou 2/h
    => Equites Imperatoris na úrovni výživy Theutatese Bleska, ten má však útok 90
    => Equites Caesaris s výživou 3/h ?? To pak bude každý hrát za Římany, vždyť budou mít úplně nejlepší útok v Travianu :
    Imperián ... 70/1
    Equites Caesaris 180/3 = 60/1 x Teuton jezdec 150/3 = 50/1
    Podle mě se ztratí rovnováha mezi národy... navíc Pivovar, loajalita 300% to budu potřebovat 10 senátorů, abych v 1 sekundě zabral vesnici...
    Travian 4.0 je špatně propracovaná verze, nemyslíte ? Co si o tom myslíte ? Je můj názor příliš skeptický, přečetl jsem si to špatně nebo mám pravdu ? Prosím, napište svůj názor.

Dále prosím moderátory, aby mi neudělovali BAN nebo aby smazali téma, chci se dozvědět odpověď a názory ostatních hráčů.

Klop
    Web zde .Najdete něco o Travianu, zážitky z Travianu, vtipy a o jiných hrách.Denně nějaký ten článek navíc. Na fóru jsem od toho, abych vám pomohl a předal zkušenosti z Travianu.Nehraji na jediném serveru, podařilo se mi skončit .Jak se říká, umění není dostavět DS, umění je s Travianem skončit.Pokud bude má taktika či rada špatná, tak se jí neřiďte, ale většinou mám dobré rady. Další hra ZDE

Standardní

No pokud nečetls tak to bude verze 3.5 zatím... A 4.0 bude celá předělána takže by se to mělo vyrovnat nemyslíš?

Standardní

1)Bude
    2)Jedná se o verzi 3,5

Standardní

Aha, pradon, tak 3.5.Pointa otázky však je, pročpak se ( asi Němci ) rozhodli tak nadhodnotit Římany ?
    Web zde .Najdete něco o Travianu, zážitky z Travianu, vtipy a o jiných hrách.Denně nějaký ten článek navíc. Na fóru jsem od toho, abych vám pomohl a předal zkušenosti z Travianu.Nehraji na jediném serveru, podařilo se mi skončit .Jak se říká, umění není dostavět DS, umění je s Travianem skončit.Pokud bude má taktika či rada špatná, tak se jí neřiďte, ale většinou mám dobré rady. Další hra ZDE

Standardní

pivovar ale asi nebude lacna zalezitost. Germani maju dost velke vyhodi uz teraz rimanom sa to len prilepsi a budu vyrovnani s germanama no muj oblubeny narod galove to budu mnet tazke.Sice ma byt nejaka nova funkcia pridana pastam ale neviem aka .

Standardní

jak to mozes vediet? konstatujes a este si to nevyskusal. urcite ta budova nebude lacna.

Standardní

Tak já si nemyslím,že zvýhodňují římany.Galové by také měli mít nějak vytuněný pasti(kdo ví jak).
    Také vem v potaz,že napajedlo zabere další místo ve vesnici,kde už i tak je málo místa
    Hold se s tím bdueš muset smířit.Ale mě to stejně neodradí od germánů

Thumbs up

Řekl bych, že to je těžko hodnotit, když zatím víme jen o zlomku novinek. Myslím, že tak marné to určitě nebude a že rovnováha mezi národy narušena nebude. Nejspíš je moc brzo na to o tom diskutovat
    Tajemství úspěchu v životě není dělat co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme.
    Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je zásadní rozdíl mezi psem a člověkěm.

Standardní

Římská armáda napáchá mnohem více škod, než Germánská, sice bude dražší...
    Co se týče pastí, tak tam bude asi možnost zabít zajatce (tedy bych ji aspoň uvítal) , ale v pozdější fázi hry se už pasti také nehodí...
    Pivovar je sice drahý, ale kdo by neinvestoval suroviny pro ochranu např. MC

Standardní

Nikdo neví,jak pasti budou vypadat,ale myslím si,že bud budou pasti přidány(možnost stavět 400 pastí),nebo to bude jako s úkrytama,že můžeš postavit více budov(pastí) ve vesnici

Podobná témata

1. nová verze travianu
    Autor gomas v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 09.01.2008, 20:44
  2. nová verze travianu
    Autor in flames99 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 04.12.2007, 15:34

Pravidla přispívání