Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 14

Téma: Silní nepřátelé

Standardní Silní nepřátelé

Potřeboval bych od vás poradit, protože už si fakt nevím rady. Jde o to, že mě z ničeho nic začal napadat mnohem silnější nepřátel, že chce jednu z mých vesnic, jinak mě vezme všechny. Vůbec se s ním nedalo domluvit a co ještě hůře má poblíž dalšího silného spojence, který mě od té doby začal farmit a zabral mi již 2 MC. Řekl bych, že mě tak chtějí dobýt úplně, jen nechtějí velké ztráty. Jsem jenom germám s 3000 pop a o armádu jsem přišel přes noc, tak jsem docela bezbranný. Oni mají po 10000 pop. Co s tím mám dělat, dá se tohle označit jako vydírání ?
    Metal 4 Ever , Rock 4 ever , IRON MAIDEN 4 EVER !!!!!!

Unhappy

Tady se dá poradit jen jedno-rychle smaž účet ať ti ty vesnice nestihnou vzít, jedině tak jim můžeš uškodit.
    Promiň, ale ten popis sedí přesně na mě
    Naposledy upravil Pěšoun : 25.01.2009 v 20:26 Důvod: dodatek
    Světlo je rychlejší než zvuk. Proto někteří lidé vypadají rozumně, než je slyšíte promluvit.
    czx5-FBI

Standardní

vydírání to není a zažádej si o podporu u aliance

Standardní

pokud máš dobrého spojence domluv se na podporách protože todle sám už neutoahnes 2MC ti vzali armu nemas no asi by bylo nejlepsi mazat ucet ale muzes to jeste nejak zkusit
    92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8%, hoď si tohle do podpisu.

Standardní

Nech se napodporovat od aliance atd Stavěj zeď a obranné jednotky, hlavně nepanikař a jednej s chladnou hlavou.
    ¿-?

PF 2010

Standardní

Jestli ještě nejsi v žádné ali. požádej nějakou o vstup s vysvětlením,proč tě farmí.Požádej o pochopení a zároveň o podporu.Za zkoušku to stojí.

Jedině se zapodporuj a zkus se bránit. Když už to bude v pytli tak na něj všechno pošli ať skončíš s hrdostí a slávou.
    Moje trio. Zkráceno
    Nenaštveš se.
    Neporadíš zle.
    Nepošleš ho do ....

Standardní

Nikdy bych se nevzdal Postavil bych si par deff jednotek a trefoval bych jim mezi vlny katu a nacelniku Po čase by je to bud přestalo bavit a dali mi pokoj a nebo bych je jeste víc nastval a musel bych pokracovat, s tím, že bych si náramně užil toho jak jim tam umírají náčelníci
    Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a Fuunnyho spam
    © by Mrchos, 2008

Standardní

Zvaz predevsim pro a proti :

a) poloha - pokud to k tobe utocnici maji katapulty do 6ti hodin (tak nejak z tveho prispevku citim, ze v noci tady nebyvas - proto ten cas) a nemas v okoli nikoho, kdo by ti mohl v kratsim case pomoci s obranou, pak mas v podstate jedinou moznost - zkusit je znechutit "vkladanim" i mensich obran mezi vlny jejich utoku na tve vesnice - toto ti samozrejme nepomuze, pokud jsou dost zkuseni a neni pro ne problem poslat nekolik vln ve stejne vterine

b) produkce - jelikoz jsi bez armady (jak pises), musis si spocitat, zda jsi schopen vubec z vlastni produkce napravovat skody a jeste pomalu budovat vojsko

c) dlouhodobejsi podpory - to uz radili nade mnou, ale tady bych videla problem v tom, ze pokud dotycni vesnicky pred utokem i spehuji, tak na toto nenaleti a bude jim stacit delsi (ci kratsi) dobu te stresovat FAKE utoky tak dlouho, az podlehnes sebeuspokojeni (to podlehne casem temer kazdy) nebo uz nebudes mit silu neustale podpory zivit a pripadne u toho ponocovat a pak stejne uderi ....

d) kvalitni zastup - pokud by se ti podarilo najit nekoho, kdo by ti s tim pomohl a delal ti kvalitni zastup, pak by jsete to za oklnosti uvedenych v bodech a)-c) snad i mohli zvladnout. Otazkou je, jak vychazis s lidmi a zda nekoho takoveho ochotneho najdes.

Zaver : protoze mam pocit, tvym hlavnim problemem je neprilis velka aktivta na uctu (nebo casove nerovnomerna aktivita), pak je jeste jedna moznost - "prestehovat se" do jine (mysleno klidnejsi) casti mapy nebo do oblasti, kde najdes lidi ochotne ti pomoci. Do zacatku budes mit alespon nejake suroviny z uz zalozenych vesnic a tak je to vyhodnejsi a rychlejsi nez ucet smazat a zacinat od nuly.
    Uzivatele, kteri nejsou na foru registrovani alespon 4 mesice, by meli mit zablokovanou moznost zakladat nova temata, protoze jen zamoruji forum spamem. Kdo s tim souhlasite, dejte si to do podpisu.

Standardní

mě se jendou stalo to samí a tak sem si v žeebříčku našel asi 23 a napsal sem mu to a jestli by na něj nemohl poslat útokno a kupodivu mi napsal že ano ale jedině když by byl blíže
    Prosím ignorujte mé pravopisné chyby.

Kdo provokuje moderátory nezlobí.

Podobná témata

1. Jak se ubránit proti nepřátelům?
    Autor Balogova2 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 09.11.2007, 13:05
  2. 7dení Ochrana Proti Napřátelům-nová Vesnice
    Autor Ututatis v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 27.06.2007, 20:16

Pravidla přispívání