O co jde :)

Stránka 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
  1. Hellmaister
    Hellmaister
    Pouceni?Vypliva z tebou zazite situace?Z neceho co se ti stalo?Pokud ano udelej z toho kratkou story a vloz,budu rad kdyz si zde prectu neco takoveho ale prosim uz zadne basnicky a probirani CZX (nic proti tomu nemam ale k tomu to tu neslouzi).Diky za pochopeni
  2. tonypat
    tonypat
    OK
    Když jsem s Travianem začínal tak se zrovna nerestartoval žádný CZ server.Takže jsem šel do zahraničí.Všiml jsem si že téměř v každé zemi je pouze jeden speed tak jsem ho vyskoušel na novym tureckym.Hned první den ráno v 6:00 jejich času jsem se registroval a začal vesele hrál.Vybral jsem si Germány takže jsem splnil pár úkolů a postavil první vojáky.Díky produkci jsem za první den stihl asi 15 pálek.Další den ráno jsem si řekl že jsi přivstanu aby mi je nerozbili.Přihlásím se a co to???Kde jsou pálky???Zjistil jsem že jsem se regnul v 6:00 našeho času ale u nich bylo 7:00 takže jsem měl hodinu po ochraně a bylo po pálkách.Takže jsem máznul účet a šel jinam
  3. Hellmaister
    Hellmaister
    Priznam se,ze jsem cekal,ze to bude jeste pokracovat chybi mi tam to pouceni ale pekne
  4. Bart3wik
    Bart3wik
    Na německém s1 se mi stalo toto: no německy umím jen tak tak a tak se furt muselo hledat ve slovníku.
    No tak sme se regli a začali farmit

Po chvi přišla zpráva, proč ho farmím, roč s ním raději nezaložím alianci.
    Slovo dalo slovo a vznikla aliance pod mým vedením.
    A to je teprve začátek...

V mém profilu stálo, že je mi 15 let a tak si to asi ti němci blbě vyložili, či co a začali mně opravovat.
    Správně se říká němci puntičkáři, ale takhle to zase nemuseli přehánět.
    Na dotaz, jestli si naše aliance dají spojko odpovědět, že tam mám ve větě špatné skloňování
    Jo a navíc mně ještě začal farmit. V té době mně už to přestalo bavit a tak se dalo mazání účtu, i když ten darebák nic neodnesl.

Přece jenom se mu dostalo pravopisné věty, že si to má strčit do pr***e
    (přepsáno ze slovníku sprostých výrazů)

Poučení němci jsou blázniví ať je situace jakákoliv chtějí pravopisnou němčinu,
    jestli to neumíš tak jim nepiš, nebo lépe nehraj tam vůbec
  5. merlouska
    merlouska
    jedna multihunterska historka:

kdyz jsem zacinala na MH, objevila jsem typka, co mel 26 uctu, vsechno na zlatky. Tak samozrejme dostal banan.. a jeho vysvetleni me celkem dostalo

prosim vás,odblokujte nás,pišem teraz za všetkych,viem že sme sa prihlasovali z rovnakej IP ale my hrávame Travian v škole a preto sa niet ako tomu vyhnuť,prosim,mame velke plany,chceme teraz založiť alianciu a isť tam všetci spolu
    viem že by sme to mali napisať do spoločneho použivania PC,ale je nás tu na kružku asi 25 a tam ide myslim max 2 napisať
    slubujeme že nebudeme porušovať žiadne pravidlá čo sa tika viacrich učtov-nebudeme si preposielať suroviny,ani podpory ani nič podobne,chceme si len zahrať

nacez jsem se zeptala, jestli hraji ze skoly i o pulnoci, protoze jsem tam videla nocni loginy.. nasledovala tahle odpoved:

ano,kamoš je riaditelov syn takže mi tu chodime v podstatne kedy chceme
    skutočne prosím o odblokovanie,možte nás sledovať,nebudeme porušovať žiadne pravidlá
  6. Hellmaister
    Hellmaister
    Numero uno Merlo
  7. merlouska
    merlouska
    a ted herni pribeh...

zacala jsem hrat v breznu 07.. na jednom foru dal kdosi reflink, ze hraje travian a at se na ten link regneme.. tak se nas registrovalo asi 20, vsichni jsme na to koukali jako tele na novy vrata.. divili jsme se, kam nam mizi obili atd.. ale hlavne: zalozili jsme si alianci..

ten kluk, co zacal hrat prvni, byl bliz ke stredu, my jsme byli dal od nej. byl tam sam a kolem nej si zacali po mesici okolni hraci vyskakovat, tak jsme zorganizovali uzasnou defenzivni akci.

nase lamerstvi asi nejlepe dosvedci screen z vesnice.. podivejte se, cim jsme branili

problem byl ovsem v tom, ze ten Lukyn, ktery chodil na navstevy, se nejak zalekl a neprichazel a neprichazel.. tak ho jeden spoluhrac trosku vyprovokoval... a ejhle, navsteva:

takze i presto, ze jsme jako paka branili i utocnymi jednotkami, uspeli jsme, lukyn byl rozdrcen
  8. Hellmaister
    Hellmaister
    A tady jedna ode me

Vleze se sem max 1000 znaku takze zde je link.

http://www.pastebin.cz/27411
  9. Bart3wik
    Bart3wik
    Takže tu máme příklad lama aliance: bylo to teď ještě v posledním světě s1. Hráli jsme tu v jedné alianci JP! a byla celkem dobrá, farmili jsme, jeli jsme na plno. Jenomže se to najednou začalo rozpadat, hráči začali odcházet jinam a tak mi vedení dalo polovinu pravomocí, no tak se jelo dál....

i když na nás útočili dobří hráči, celkem jsme se bránili jak to šlo...
    Jenomže pak se stala nejhorší věc, co se mohla stát, náhle odešel zakladatel aliance aniž by mi dal pravomoce a tato aliance se komplet rozpadla, se mi pak už nechtělo toto hrát a tak ten účet dostal někdo jinej...
    Se nakonec ukázalo že ten prevít měl 2 účty a že to chtěl jen na to aby si přebral ode mně pár vesniček...
    Některej MH to dokonce blokl a pak se ten účet smazal... oba můj i ten jeho.

A jak dopadla ta aliance?? Přežili jen 2 hráči, zbytek to všechno smazali, předpokládám, že se z nich staly, typické farmy a tak to smazali...

Ponaučení i sebevětší snaha ve vedení farmy lamy nezmění ...
  10. tovlasek
    tovlasek
    taková menší historka jako neni zas taková dobrá jen mě to teď napadlo takže před pár lety začal jeden server tak jsem se tam regnul a byl jsem v jedný alianci pak velitel napsal hromadnou zprávu ať pošlem všechno co máme jednomu hráči protože na něj pořád útočí tak se kouknu na toho hráče a vidim jenom jeden útok a prý že na něj stále útočí
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 72
Stránka 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední