Stránka 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 33

Téma: Start za gala

Standardní Start za gala

Zdar, chystám se začít hrát poprvé za galy. Start za germány mám perfektně zvládnutý, za římany jakž takž taky, ale za galy...
    Předpokladám, že priorita bude dostat se co nejdřív na blesky. Mohl by mi nějaký zkušený gal poradit, jak na to? Jestli rozvíjet produkci, nebo falangy na počáteční farmení, jestli je to lepší z úkoly, nebo bez nich, stavět potřebnou infrastrukturu hned ze startu nebo až později atd. A hlavně, kdy reálně při aktivním hraní bych mohl blesky mít?
    Děkuji za názory

Travian už nehraju. Jen tady někdy něco napíšu

Standardní

No za gala start moc taky neumim ale ty dobrý dávaj blesky do 72 hod.
    Moje oblíbená hláška:"Problém je někde mezi stoličkou a počítačem"

Kdo budete něco chtít tak mi radši písněte na icq 648-792-758

Standardní

Pokud budeš hrát za galy,tak jeď dle úkolů,dej ekonomii a postav několik falangů na začátku,najdi si schopného spojence a makej na produkci,stav,co nejrychleji budovy,aby jsi mohl mít blesky a začni pořádně farmit okolí.

1)Jeď dle úkolů od Bonifáce
    2)Dej Ekonomii
    3)Postav kasárny ze surovin,když uděláš úkoly na Ekonomii
    4)Vycvič pár falangů a najdi si schopného spojence
    5)Stav neustále produkci a budovy,aby jsi mohl mít blesky a začít pořádně farmit okolí.

Potom,až budeš mít hodně blesků,tak už budeš vědět sám,co máš dělat. ,hlavně produkce a rychle budovy na blesky.

+ Tady dávám návod za galy,také z Čnělkova webu.
    Naposledy upravil Baňox : 05.08.2009 v 21:08

Standardní

Zkušený Gal určitě nejsem,
    ale poradit ti můžu...
    Nejdříve se podívej tady - http://bhoh-wse-imper.wgz.cz/jak-hrat...
    a poté do diskuze zde - http://bhoh-wse-imper.wgz.cz/diskuse na příspěvěk od uživatele Nevermore, slož si to dohromady a výjde ti vynikající návod...
    Určitě se zabívej Phalanxema, úkryty a surovinami...
    Infrastrukturu s akademíí nech až na posled...

P.S. - Zkus co nejdříve využít plus akci + 10 % obrana a + 25 % surovin...
    Naposledy upravil V&P : 05.08.2009 v 21:13 Důvod: Chyba

Standardní

za galy hrat neumim ale kdyz jsem hral tak jsem valil produkci falangy a hlavne pasti...
    Kdo si zahráva s ohněm,spálí se, kdo si zahrava se mnou...lituje ze si nehral s ohnem

Standardní

Díky všem za rady... :-)

Standardní

zalezi na okoli samozrejme profik jede asi tak jak tam ma cnelka napsano proste co nejdrive blesky jenze kdyz si na tebe i ten german pocka az bdues farmit s par falangama tak ti je sejme ja hodlam rozdjet na s5 taky gala a hodlam jet klasickou cestou par falang na farmeni lidi pod pop 9 a jinka ukryty a pasti tim germany nas.... ze vseho nejvic
    PS aby si bezpecne brzo udelal blesky na tebe nikdo nesmi utocit nebo mit alspon 1 ukryt na 10

hrajte protoze chcete ,ne protoze musite!!!!

Standardní

Ještě jsem zapoměl na pasti,ze začátku je nejlepší udělat několik falangů i pastí,aby se ti tam chytli pálkaři. a někteří lidé jsou takoví,že si řeknou,no on je germán,tak na něj útočit nebudu. ,chce to dělat falangy+pasti+produkce a hned budovy,aby jsi mohl cvičit blesky.

Standardní

Banox,ale takých ľudí,čo si toto povedia je málo a keď tak tak budú chodiť po rímanoch a duplom teraz,keď sú tie medaile každý germán sa snaží vyhrať medailu a v poho mu na začiatok postačí i 30 pascí.Skoro každý germán sa snaží v 1.rade skydnúť kolegov germánov,aby mu nechodili na farmy.
    no a k teme,čo najrychlejšie si vycvičiť blesky a farmiť. gál ma šancu uspieť len ,ak má v okolí isté svoje slovo.Rozhodne netreba vyčkávať bo ľahko sa staneš farmou...

Podobná témata

1. def u gala
    Autor fish v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 04.01.2011, 15:43
  2. jak začít u galů
    Autor vlada.dumpers v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 04.11.2007, 12:00

Pravidla přispívání