Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Téma: Soused

Standardní Soused

Ahoj,
    mám malou prosbičku. Dneska dopoledne mi skončila nováčská protekce a pro mojí smůlu, dvě pole od mé vesnice je jiný hráč, který sem očividně kolonizoval (V současné době má dvě vesnice vedle sebe, dohromady 5x vyšší populace vesnic než moje). Odpolende na mě již vytasil s útokem a tak se ptám, je nějaký způsob pro aktivní obranu ? VZhledem k tomu, že v současné chvíli můžu maximálně tak šermíře (střední pěchota, Galové), nejsem si jist, jak se "zalevno" bránit vojsku 200 kusů střední římské jízdy. Předem děkuji všem zkušenejším hráčům za rady

PS: Server 3
    PS2: Ne, Skrýše nejsou aktivní obranou. Těch mám dost a vím jak se kliká na "stavět"

Standardní

aktivni obrana zadarmo je jedina , napiš mu že mu budeš dělat def pak ještě maš možnost použit pasti plus def ale to už neni zadarmo
    czx: (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS) adopce http://www.2i.cz/eec97a5083

Standardní

neřeším zadarmo, řesím nějakou levnejší cestu, než že nějakýmu uďovi zaplatim surky za útok.

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

Pasti jsou velice levná obrana, zvláště proti drahým jednotkám typu římská jízda. Nejefektivnější kombinace tak je postavit si větší množství falanxů (výborná protijezdecká obrana) a mít aktivní autouhýbání. ve vhodný okamžik pak postavit maximální množství pastí (změní poměr sil) a vypnout uhýbání. Zároveň je vhodné postavit něco zdi. Ovšem takováto obrana zřejmě dojde důsledků, proto je prvně před vojenským řešením dobré zvážit diplomacii (byť to možná nevyjde levně). Zároveň je tu riziko, že tě prošpehuje a tím pádem přijdeš o výhodu překvapení (která je, krom populačního bonusu, tvou jedinou výhodou).
    Naposledy upravil Maťec : 28.07.2013 v 17:23
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Praktická zkušenost, když se někdy v mém okolí vyskytl někdo, kdo byl slabší a nespolupracoval, ale aktivně se bránil, tak jako silnější hráč jsem mu rozhodně nenabízel dohodu a prostě jsem ho vykatoval-tohle je podle mě pravděpodobný konec tvé aktivní obrany později se registrovaného hráče proti někomu, kdo má zjevně velkou převahu a jelikož ty ustrneš ve vývoji díky obraně, tak jeho převaha dále poroste. Pokud jsi aktivní a schopný, máš možnost se se silnějším "inteligentním" hráčem domluvit i jinak, než že mu budeš dělat def, ale je to o schopnosti jednat mimo jiné

Standardní

Děkuji za velmi cenné informace. Diplomatická cesta je přecijen ta nejjednodušší, ale je hloupé usnout na vavřínech a tak než mi přijde odpověď na poštu, radši si přecijenom zjistím další informace. Můžu jenom poprosit o upřesnění to "autouhýbání" ? Nikde jsem si toho nevšiml a pokuď správně chápu, tak při útoku na vesnici má armáda nebrání, ale společně s Hrdinou se ukryje ?
    Díky

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

Pokud se nepletu, je možná v hlavní vesnici (pokud máš jen jednu, je automaticky hlavní) zapnout volbu automatického uhýbání. Princip je jednoduchý, pokud je volba aktivní, vojsko vždy před utokem vyklidí vesnici a vrátí se až po utoku. Ochrana to není stoprocentní a proti špehování nechrání vůbec. Tuším by měla být přístupná i bez aktivního plus účtu a bonifácova klubu.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Už tu bolo všetko povedane, ale tak moja prakticka skusenost s pred par dni s frx kde s mojimi jazykovimi schopnostami francuztiny a ich neochotou písať anglicky bola diplomaticka cesta nemožna. Som tam klikal s nudy takže ani zlatky neboli a mesto toho aby som dal bonifacou klub a uhybanie som radsej kupil klietky

Hral som za rimana mal som 2 ukrity na 10 a ostatne volne policka bol ukrit 1-3 level, je to lacne rychlo sa stava a nieco ukrije, podarilo sa mi zalozit aj druhu dedinu trosku dalej kde som klikal pretou nieco som naklikal aj v prvej a uhibal so surkami a army, staval hradby na cca 11-12 potom som to vsetko nacasoval hodil tam este zver a spehou a ked sa 10 krat rozbil tak ho to preslo sem tam som aj uhol ked som myslel ze ide s vecsou army to vycistit. Celkom zabava len kopec casu to chcelo, noa po 5-tich dnoch co som mal pokoj ju skatoval na 0

Podobná témata

1. Změnil se mi soused?
    Autor Kamyshka v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 08.08.2007, 08:03

Značky pro toto téma

Pravidla přispívání